bugün

entry'ler (1279)

uludağ sözlük

ilk 2011'de üye olup yazdığım sözlük
sonra okul bitti, iş güç derken giremedim
pandemi sebebiyle evden çalışıyorum bi bakayım dedim ne alemde
baya ölmüşsün beolm
ya da z kuşağı mı s.çırtmış ne olduysa gözden düşmüş
o zamanlar
ekşi
uludağ
-arada inci kapışır gerçi-
itü
falan diye gidiyordu ama
şu an revaçta olmayı geçtim ölü

masterchef türkiye

babanızla probleminiz varsa
anneniniz sizi zorluklarla yetiştirdiyse
ananız ağlamış sürünmüş, binlerce badire atlattıysanız
aşçı olmak için okulu falan bıraktıysanız
bu mesleğe bulaşıktan başladıysanız
3 yaşından beri yemek yapıyorsanız
tebrikler!!!!! masterchef türkiye'ye katılma hakkı kazandınız
he yemek olarak hede yatağında hödö soslu hottirik yapsanız yeter

üstteki yazar hakkındaki varsayımlarınız

sen hayırdır ya.

kül

cem adrian ve mark eliyahu ortak yapımı, dertsiz adamın bile böğrünü sikip atacak bir şarkı

istanbul da gerçekleşen sivrisinek istilası

hayvan hakları savunucusu genel başkanı bile boynumda olan bir sinek ısırığını görse köklerini kurutur şerefsizlerin. mütemadiyen belediyeyi arayıp ilaçlama isteyin ancak öyle çözülür

sadakat

asla karşılıksız olarak verilmeyen ve beklenmeyendir.
günümüz insanında istisnai durumlar dışında, bağlılıkla ilgisi yok. hatta ikili ilişki dışında da düşünürsek, yaptığın bi şeye karşılık olarak beklenendir.e
misal, benim teyzemin oğlu doğduktan sonra 1 yaşına gelene kadar ben de ilgilendim. uyumadı, evin içinde 4 kg bi varlıkla kollarım kopana kadar dolaştım.
banyodan kaçmasın diye maymunluk yaparak yıkadım.
altını değiştirdim, uyumasını bekledim, mamasını hazırladım. ağlamasın diye şebekleştim.
piç şimdi 4-5 yaşlarına geldi ve uzağa taşındıkları için 3 ayda bi görüyorum. pezevenk son geldiğinde kıçını dönüp yüzüme bakmadı.
ulan ben senin altını değiştirdim olm sen nasıl beni hiçe sayarsın ağzını yüzünü kırarım feryatlarıyla nerdeyse parçalayacaktım.

sözüm o ki gençler, anne babanın bizden 'otur iki kelam edelim' emeli de bunla ilgili, başka birine yan gözle bakmadığınız zaman sevgilinizden de aynını beklemeniz tam anlamıyla sadakat ile ilgili karşılıklı yazılı olmayan ama uygulamaya çalıştığımız kurallar bütünüdür.

mutlak sıcaklıkta ne olur sorunsalı

ben malumunuz kısmına takıldım. herkes mi aşina yani bu konuya, olay termodinamiğin sıfırıncı kanunu ile ilgili ve çoğunluğun malum olmadığı konulardan biridir.

öğrenince çok şaşırılan bilgiler

sözlüğe 8 aydır sadece bi arkadaşa bakmak için girip çıkan biri olarak,'onuncu nesil'leri görmek. ne garip. oduncu nesil gibi
bi fonetiği var.

cem adrian

son albümünden olan yalnızlık şarkısına çektiği klip acaba tvde yayınlanabilir mi merak ettiğim garip fakat sarkıları her zaman dinlenen, söylenen olagandısı bir müzisyen.

tuna kiremitçi

edebi yönü hiç umrumda değil, tatilde okumak üzere 1-2 kitabını almışlığım var onun dışında da pek takip etmem icraatlarını ama
o adamı kanlı canlı gördüm ya anam diyeyim. adam 5 saniyede hayatımın erkeği hayalimdeki erkek modellerini parçalara ayırıp, yakıp denize attı.
zaten böyle gamzeli falan yakısıklı diyodum da canlı görmek sistemimi çökertti.
hiç tip görüntü vs. onlara takılan bi insan olmadım illa şöyle böyle olsun çekici olsun vs. kafamın uyduguna gözüme de uygun olduguna inandım ama
bundan sonraki hayatımda ona benzeyen birini bulmak zorunda kalacagım ya, ben ona yanarım.

onuncu nesil yazar

vay anasını daha bu gün gördüm ben bu nesli.
yani bi entry okuyodum güldüm kim la bu diye merak edip bi bakayım dedim. onuncu nesil yazıyodu.
en son 9lara saldırılıyodu burda onu atlatamadan on ne ara geldi.

final dönemi istanbul a kar yağmaması

final dönemi yagmaz ama tatil boyunca aralıksız yagar, buz gibi havaya sebep verir. evden burnunu çıkarttırmaz oyle pis oyle ibne bi duruma sokar o şerefsizin evladı kar.

daha dün yazmıstım ve beni g.t etmek istercesine yagıp 3 tane sınavı ertelemiştir. kim bilir hangi ekstrem tarihe atıp tatili piç edecekler orası da muamma.

mal kelimesi yerine kullanilabilecek kelimeler

andaval.

youtube

izleme geçmişi diye bi şey var hakikaten çok iyi. önceden dinleyip neydi la o şarkı neydi neydi diye dellenmeyi sonlandırmış. çok başarılı.

21 aralık 2012

o kadar çok konuşuluyorki hiç bi şey olacağı yoksa da olcak olcak diye de olduracağımız manyakça hadiselerin gerçekleşmesinden korkuyorum.

kısa saç

bi öğle arasında karar verip sahip olduğum saç şeklidir.
farkında olmadan melis danışmend'e benzedim o ayrı.

asosyal

olmama ince bi çizgi kalmış durumdur.
yavaş yavaş, hiç çaktırmadan girer bünyeye.
bi sabah uyanırsın amaan sabahki dersi boşver öğleden sonra giderim dersin.
yaya yaya kahvaltı edersin ve diğer dersin de kaçacağını farkedip ona da gitmezsin. tüm gün evde oturursun.
ve bu durum haftada 1den fazla gerçekleşmeye başladığında durum cidden vahim demektir.

biri beni kurtarsın, ürküyorum.

abraham lincoln vs zombies

adamı rahat bırakmadılar anasını satayım. bi zombilerle savaşmış bi vampirleri avlamış. başkanlığı hangi ara vakit bulup da yapmış diye sorulmalıdır.

yazarların weavesilk com çalışmaları

sabaha kadar esir eder yemin ediyorum.
http://new.weavesilk.com/?fmc8.

http://new.weavesilk.com/?fmfa

yaran youtube yorumları

video: cem adrian&murat yılmazyıldırım-kan revan içindeyim
yorum: Kızla aramız bozulduğunda dinliyordum, şimdi dinlemek için arayı bozuyorum efkar şart.