bugün

HASTA RUHLUYUM SÖZLÜK SADECE iTiRAF YAZIYORUM AMA HAYVAN GiBi OKUYORUM.
arada eserse bana aynada mimik çalışıyorum. ne gerek varsa.
yaklaşık 1-1,5 yıldır meşgale butonunu görmüyorum. oysa yeni yazar olduğum dönemlerde hergün meşgalem yanardı mavi mavi...

yeni oyun var mı lan? bugün performansım fena değil...
ne aldığım nefesin bir düzeni var, ne hayatımın, ne uykumun, ne de düşüncelerimin... 10 saniye önce dinlediğim şarkıyı başa aldığımda ilk kez duyuyormuşum gibi geliyor. hadi gitar çalayım diyorum yine 10 saniye önce çaldığım şarkı yabancı geliyor. kafam reset atar gibi bir tuhaf hallerde. keyifle yaptığım bir şeylerin arasına bir film şeridi misali giriyorsun. resmen savaş veriyorum düşüncelerimin arasına karışıp gitme diye. off off!!! yazamıyorum...
arkadaş kalalım lafını duymuş bulundum sözlük. uzun süre suda bekleyip pörsümüş patates gibi hissediyorum kendimi. kızartsan bok olucak, başka bişi de yapamazsın. köpeğe versen yemek, çöpe atsan günah.
böyle laf mı olur yeaa arkadaş kalalım deyip duruyordum dün birden gece 4te karşıma çıktı. arkadaş kalalım mı?

ama garip olan da bugün her zamanki gibiydik. ne oluyor anlamıyorum ama yaz bana gelmicek gibi duruyor...

edit: bütün klişeleri sikiim tamam mı?
emperyalizm piyonu pkk ya destek veren sosyalist gibi başlıkları gördükçe, ne emperyalizm, ne türkiyeymiş arkadaş diyorum; bütün dünyanın işi gücü yok, bizi bitirmek için uğraşıyor sadece! vay anasını sayın seyirciler.
bugün forum istanbul'da, bir sene önce ayrıldıktan sonra hiç görmediğim eski sevgilimi gördüm. o daha beni göremeden geri dönüp kaçtım.
yarın son maçımız kesinlikle yenileceğiz ama ben üzülmüyorum çünkü biz bunu hakettik...
çok mızmızlanıyorum son günlerde. ama haklıyım. fırıldak oldum. ya dünya biraz yavaşlasın ya ben. zormuş...
böhüdüt: hastayım olm ne eksiliyosun. neyse yine de sen bile olma benim gibi.
son eksileyen arkadaş sen de vertigo olasın, fıldır fıldır dönerken beni hatırlayasın...
oda arkadaşımın meme ucu çıkmıyor diye elektrik süpürgesiyle vakumladık. evet fikir benimdi.
bizi bir buçuk aydır böyle oynatmanın lüzumu yoktu. yarın senden bunun hesabını sorucam. tanrın sana yardım etsin, çünkü benimki yanımda.
cumhuriyetçiliğin arkasına sığınan ateistlerden,dinin arkasına sığınan yobazlardan nefret ediyorum.
iki şeyden nefret ediyorum;
yalnız kalamamak
insanlar
hala "bir gün.." diye başlayan hayallerim var benim. oysa herkes kendi şartını yaşıyor be sözlük.
finaller geldi ders çalışmıyorum sözlük, istek gelmiyor. ne yapcam ben böyle.
itiraf ediyorum incisözlük sikertmesi için ayarlanan ajanlardan biriyim. Zamanı geldiğinde kertenkele li konularla sözlüğü sikerteceğiz.

(bkz: liseli detected)
bıktım sözlük saçma sapan genelleme yapan yazarlardan, başlıklardan. müslüman öğrencilermiş, kürtlermiş, alevilermiş... sanki hepsi aynı hiçbir farkları yok hepsi aynı kefeye konuluyor. biri size dur desin. hatta ben diyorum;
durun lan yeter artık!
ilk kez bu kadar seviyorum.
ey sevgili israfil, bu aralar sana işimiz düşebilir, ama mümkünse fener şampiyon olamazsa körükle şu borunu... yoksa harbiden sana gerek kalmayacak.
Kıyamet bizim burda kopmadı valla.
sol frame de 3 kırmızı çizgi şimdi de 5 siyah çizgi belirmekte.. sözlüğün bu kıyamet muhabbeti ile ilgili bi şakası herhalde ama saate dikkat etmeyip, konuyu unuttugumdan bir an noluyor be demedim degil yani!!!
o çizgilerden ben bile bi' an korktum sözlük.
Bu kıyamet olayı o kadar çok konuşuldu ki bugün, dalga geçer gibi bekledim bütün gün..
Son dakikalarda hafif bi gerildim..
Saat 03:43'te telefon çaldı lan!
'Halka' filmi aklıma geldi, '1 hafta içinde öleceksin, nihahaha' diye bir ses duyarım diye korktum, açamadım telefonu.. *
sol frame deki çizgilerin üzerinde kırmızı renkte hz. ömer çelakıl yazısını görmemle yüzümü deli gülümsettin be sözlük. valla beklemıyordum. güzel şakaydı.*
(bkz: allah razı olsun)
bugün 3 paket sigara içtim. lan bana bir şeyler oluyor, içtiğim sigara kesmiyor artık. arka arkaya 3 tane yakıyorum... zaten yalnızım sevgili köpeğim atlas bile benden kaçıyor. odanın her köşesi duman, balıklar bile keş oldu oksijen alamıyorlar. şu geceler yalnız geçmesin diye yoldaş buluyorum yanıma, sabah ben uyanmadan kalkıp gidiyor. hayır bu kader mi? üstümde kimin bedduası varsa ebesinin kulakları hergün çınlıyor. yeter lan artık bizde insan evladıyız. vallahi sıkıldım, bi adımız çıkmış alemde ondan ötürü zampara diyip geçiyorlar. lan bak bugün 20 lira sigaraya para verdim. neredeysen çık gel al şu zehri elimden, ne kazanıyorsam senin olsun. yeterki seveyim. kırk günlük güzel olma, 40 yıllık güzel ahlaklı ol. tövbe bir başkasına bakmayacağım.
aman diyim elini çabuk tut, ciğerlerim hırıldamaya başladı.