bugün

Uğraş anlamındaki sözcük.
sözlügün sag kisminda bulunan, tiklandiginda pacman ve hapland 2 adli iki güzide oyun açilan yeni buton..*
yeni butonlarımızdan biridir, hayırlı olsundur...
yalnız pacman zor gibi...
yamulmuyorsam dün yesil, bugün mavi olan buton..*
sozlugun olaya ısındıgını gosteren buton. vatana millete hayırlı olsun.
an itibariyle sag yanimda parildayan ve noluyoruz acaba gizli bir goreve mi cagriliyorum hissiyati vermis buton. tabi icinde iki tane oyun olunca hayal kirikligina ugradim tum konsept gitti.
komik buton.ne yani ödül mü veriliyor günde 50 entry girenlere.ödülü de pacman.
tam hızımı almış giderken sağda çıkan ne idüğü belirsiz şey. iki kere tıkladım. ikisnde de oyun açılmadan sıkıldım. ha koyarsın iki güzel hatun videosu o zaman herkes 50 yapar 100 yapar... ben de fikir çok, danışan yok...
onceki oyunlara ek olarak classroom 2, mario para, super mario revived oyunlarinin da kamuoyuna sunuldugu fasilite.
an itibariyle 22 entry yapmış olmama rağmen sağ tarafta gördüğüm ve bu kadar entry'ye bu buton hayırdır 'bi sus allahaşkına, bi huzur ver, iki us'lu laf et bari!!' anlamına mı geliyor diye meraklandığım buton????*
moderasyonun hediyesidir.
gelen ilgiye göre 50 değil 20 entryde sağ köşedeki yerini alacaktır.
ilk defa yeterli sayıdaki entry a ulaştığımda sağda menüde birden beliren ve beni tırstıran, kendime bu ne ki şimdi gibi sorular sorduran, olayı çözdüğümde ise yüzümde hafif bi tebessüm oluşmasına neden olan olay.
saat 00:00'a yakın çıktığında, çıkmasıyla kaybolması bir olan buton.
günde 20+ entry giren adamın boş vakti çoktur diye konulmuş faydalı uludağsözlük hizmeti.
bir de skor tablosu olsa güzel olcağını düşündüren oyunlar topluluğu.
günde 20+ entry kasan yazarlara "yeter artık al şunlarla uğraş girme entry filan" gibi bir mesaj vermeye çalıştığını düşündüğüm buton.
ilk defa karşılaştığım şey. ama şöyle winning elevengibi bir şey koysalardı iyi olurdu. o ne öyle mario falan.herhalde sözlükteki 5 yaşından küçük yazarlar için yapmışlar
eskiden 20 şimdi ise 40 entryden sonra çıkmaktadır.
günde 20den fazla entry giren yazarlara sözlüğün yaptığı jest.
internet explorer kullanıcılarının tümünü oynayabildiği oyunları içeren zımbırtıdır.
firefox kullanıcısı olmak çözmeye yetmez.
son bilgiye göre,
gun icinde 40 entry'yi bulan veya gecen yazarlarda gozuken butondur.
butona sahip olmama ragmen oyunları bir türlü açamıyorum dakikalarca sürüyo yüklenmesi sabredemiyorum.acaba bana mı bi gıcıgı var diye düşünüyorum.
20 entry girdikten sonra çıkan hede.
artık 20. 30.entry de göremediğim buton 40 mıymış artık.. hımm insan bi haber verir sözlük..
sevinçten havalara uçmama sebep olan özellik. bir hediye gibi.
(bkz: teşekkürler sözlük)