bugün

şöyle bir şeydir,

en az 1.70 boyunda, kendiliğinden doğal sarı saç, sarı dediğim alacalı bulacalı örnek vereyim http://3.bp.blogspot.com/...y6QabI/s1600/DSC_4750.JPG evet aynen öyle. küçük bir burun, açık ten ve yeşile çalan gözler. omuzlar hafif geniş olmalı. ve şahsım için en önemli detay. burundan başlayarak yanaklara doğru dağılmış orta karar çiller. evet çil deyip geçmeyin gerçekten muazzamdır. ona da bir örnek vereyim http://www.bikadin.com/wp...en-kurtulanin-yollari.jpg. e tabi böyle bir kadın biraz da zeki ve karakterli olunca insan uğruna bir ömür harcar.

sevgiler.
erkek sözlük yazarlarının hayalindeki kız profilidir. hayır şimdi ben gelip sözlük yazarlarının hayalindeki erkek profiline kaslı, üçgen vücut, karizmatik ses tonlu, hafif buğday tenli ama beyaz tenli de olabilir, mavi yada ela göz desem abazan olmaz mıyım? bıyıklı kız olmaz mıyım? olurum..
(bkz: erkek yazarların hayallerindeki kızlar)
(bkz: #15250349)
bilgi ve ahlak bakımından

- kendini bilen
- adabı muaşeret kanunlarına hakim olan
- güncel olan her şeyden haberi olan
- beni çok seven
- dediğimi yapan
- sadık

fiziksel bakımdan

- esmer ama yeşil gözlü
- benden hafif kısa
- saçları düz ve kumral

bu kadar.
çıplaktır.
Bana değer verecek ve beni ben olarak kabul edebilecek kız tipidir.
görsel
salaş olsun, doğal olsun, güzel gülsün, güzel baksın, güzel sevsin.
beyaz tenli, küçük göğüslü, uzun ve ince, ela gözlü. biraz da utangaç olsun.
Ben hiçbir kıza bakmam sevdiğim kıza sözüm var hayalimde kimse yok.
Nefes alan kiz.
18 yaşında, az konuşan, tek gecelik hakkı dolunca yerine yenisini bulup kaybolan kızdır.
- ince ayak bilekleri(çok önemli)(fetişist biri değilim ama çok önem veriyorum buna)
- dalga yada kıvırcık saçlar(sarışın, kumral vs. olabilir),
- beyaz tenli,
- giyinmesini bilecek,
- bakımına önem verecek(bu konuda elim açıktır bilinsin, yeter ki bakımlı olsun)
- her şeyden önemlisi mantıklı olması, birlikte saçma saçma gülebileceğim gibi oturup ciddi ciddi konuşabileceğim biri.
- 1.70-1.76 boy,
- gözleri yeşil, mavi, ela, açık kahve olabilir.

evet, böyle bir kız benim hayallerimi süsleyen kızdır.
iç güzelliği dış güzelliğine yansımış sözlük yazarı olmayan kız türünden.
Beyaz tenli, koyu kahverengi saçlı, yeşil gözlü, sol alttan köpek dişi kırık, sağ elinin serçe parmağının tırnağını uzatan, hırsız taban ayakkabı giyen, en önemlisi zengin , sevdiğini sahiplenen, kıskanan, aldatsanda affeden, ne küçük ne büyük dolu göğüslü kadın.
(bkz: Harbi hayal lan)
insanların mutsuz olma sebepleri.
bunu bulunca hayalin gerçek oluyor yani? Peh..
Bir çoğu sadece hayal olandır ve öyle kalandır.
(bkz: kdv dahil mi)
Üstüne ekstra sos ister misin?
küt siyah sac bu kadar.
hmm soyle diyelim.
fiziksel acidan zayif, bugday tenli,siyah sacli esmer diyelim yani bir de buyuk gogus tercihtir.bu kadar.karakter olarak da cool olsun yeter.yani mizmiz falan olmasin.
doğal kızıl saç
mavi yada yeşil göz.

(doğal kızıl ve kıvırcık olursa tadından yenmez)

türkiye'de kızıl olmadığından yurtdışına açılmayı düşündüğüm güzellik anlayışımdır.
Bembeya teni, elma gibi yanakları olan, gözleri bana benzeyen, kumral, küçük burunlu, pamuk gibi elleri küçücük olan, avucumun içine kaybolan, yan yan yürüyen, küçük sevimli adımlar atan, Gülünce dünyamı ışığa boğan minik bir kızdır. inşallah böyle bir kızım olur.
peki hayatım sen nasıl istersen cümlesini bol kullanan kız.