entry'ler (631)

sözlük yazarlarının itirafları

var ya eger bu zall ozel mesaj bolumunu okuyosa topluca boku yedik demektir arkadaslar.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

trendeki kiz-paula hawkins.ve kesinlikle harikaydi bestseller olmasi tesadudlf degil.tavsiye ederim.

en güzel ad soyad kombinasyonları

behzat ç.

allah varsa beni çarpsın

isi gucu yok seni carpacak.tobe evladim tobe.

aslında beni o kadar çok seviyor ki

ben yorulmayayim disari kadar cikip diye eve geliyor.para harcamami istemiyor.cunku bana asik.

sözlük erkeklerinin adonisleri

Hahahahhahah kiyamam ya hahaha.bazen cidden bu baslik altinda fotograf beklemek gibiydi hayat.caresiz,umutsuz...

sözlükte bir bitemeyen şeyler

1.60 boyundaki kiz takintisi
kürt takintisi
bi bitmedi amk.

ahmet kaya sarkilarini cok seviyorum ulan.her biri her dinlendiginde farkli parcaliyor insani.
kendim hakkinda bir sey var cok seviyorum bunu her tarz sarkilari seviyorum beni bugun ahmet kaya dinlerken aksama dogru queen dinlerken bulabilirsiniz.sonra bir bakmissiniz sagopa kajmer dinliyorum.ruhum oyle degisken ki aventura march anthony,rumca sarkilar,fransizca ispanyolca italyanca sarkilar hatta volkan konak hatta eski turkuler geceye dogru turk sanat muzigi.yabanci hip hop, pop her tarz muzigi seviyorum.bir bakiyorum twerk sarkilari dinliyorum ya da wiz khalifa dinliyorum sonra bir bakiyorum korece.
boyle degiskenim iste.ve bu kadar farkli tarzda dinlemeyi seviyorum.dunya insani gibi hissettiriyor beni.

sözlük yazarlarının hayalindeki kız tipi

hmm soyle diyelim.
fiziksel acidan zayif, bugday tenli,siyah sacli esmer diyelim yani bir de buyuk gogus tercihtir.bu kadar.karakter olarak da cool olsun yeter.yani mizmiz falan olmasin.

sözlük yazarlarının şu an duymak istedikleri cümle

ellerimi tutmazsan gülüm yakarim geceleri.

miranda kerr ayça ayşin turan benzerliği

o ne yav kiz kas dogmus resmen burnu da bir degisik.miranda kerr sevmem ama benzemiyor ve mirandanin daha guzel oldugu dusuncesindeyim.
ve ayrica birine benzetilmis olmanin her zamabln kotu oldugunu dusunuyorum.bi dusunsenize miranda kerr e benzetiliyor 2.el yani.hani orjinal bile degil.kendi adiyla anilmiyor.birine benziyor.

en güzel victoria secret mankeni

(bkz: alexandra ambrosso) .benim icin en guzi bu ablamizdir.cunku kadinda degisik bie sima var.

sözlük yazarlarının yapmaktan hoşlandığı şeyler

hicbir sey yapmamak.

yazarların telaffuzunda zorlandığı kelimeler

kagit. nasil teleffuz ediyorum "kigit" diye.

şehir isimlerine zall eklemek

zall angeles.

sozluktekilerin durumu kendini cok yakisikli/guzel sanmak ama aslinda hic de oyle olmamak.hic bi zaman cok guzelim cok yakisikliyim tatliyim diyen insanlari samimi bulmadim bulmayacagim da.ne salak bir egodur yav birak ona biz karar verelim.

17 yaşında olmak

18 yasinda olmayi istemektir.

suanda komsuya giybet yapmaya geldik cok egleniyorum yasasin.

nedensiz gelen ağlama hissi

gulmek kadar aglamanin da bir ihtiyac oldugunu gosterir.

uludağ sözlük

Ya gay'e ya kezban'a ya da 1.60 boyundaki kiza ah pardon birde kürtlere feci halde takmis basliklardan olusan yazarciklar toplulugu.