bugün

(bkz: ben bu yazıyı çocukluk aşkıma yazdım/#12554855)
itiraf ediyorum, çocukken april o neil'e aşıktım ama o şerefsiz tospağalardan fırsat bulup da bi türlü açılamadım kendisine. acep nerelerdedir şimdi? neler yapar?..
sever sever sonra şapa oturur.
(bkz: sözlük yazarlarının itirafları/#12725797)
beni sevmeyen, defalarca ısrar,teklif,baskı ve önkesmelerime maruz kalan o kıza aşığım. yüzüme bakmıyo lan sözlük! valla bak kız bildiğin bok böceği gibi hissettiriyo bana.
Aşık oldum arkadaşım dedi kahroldum. sonra öğrendim oda bana aşıkmış.
sanırım bir defa olmamam gereken birine istemeden aşık oldum ve o gün bugündür aşk defterinde başka çizik atamaz oldum.evet aşık olmamak için frene basmak gerektiğini o zaman anladım.yani olmaman gereken, geleceğiniz olmayacak birine en baştan gönlünü açıp da kendini ve onu üzmeyeceksin.
ama sanırım 1 senedir de aşık olmayınca insan nasıl birşeydi diye unutuyor.bu aralar eksikliğini hissetmiyor değilim, aşık olacağım beraber hayat gelecek planı kurabileceğim biri olsun isterdim, ama öyle de kendimi yiyip bitirmiyorum.çünkü her şey nasip kısmettir.acele etmenin de gereği yoktur.
bir de ağzımın yandığı konu da o kadar yaralayıcı ki zaten, 3-5 defa üflemeliyim artık yoğurdu yerken.
belli çizgide,doğru yaşamaya çalışmış bir insanın kaldıramayabileceği bazı şeyler olabiliyor.yani beklenti uyuşmazlığı had safhada olabiliyor.
erkek olarak yaşamaktan imtina ettiğim bazı şeyleri umarsızca,usturupsuz bir şekilde yaşamış olan birini bünyemin kabul edebilmesi imkansız. e geriye de pek birşey kalmayınca bizim aşk talihimiz ve tarihimiz de iyice kısırdöngüye bağlamış oluyor.
evet evlilik hayali kurabileceğim,geçmişi en az benim kadar temiz birini tanımak isterdim,ama zooor.
seviyorsanız gidin konuşun.
(bkz: ben hiç aşık olmadım)
tabriri caizse ağzıma sıçan adamı hala özleyebiliyorum.
seviyorum ama delikanlı değilim söyleyecek kadar.
3 saniye kadar sürmüştü sanırım , yanlış anlamışım.
Nerde bir piç varsa ona aşık oldum. Aşı oldum ama aşk yaşayamadım maalesef.
uykularım kaçıyor sözlük. Gözlerine bakarak 'seni çok seviyorum' dediğim son günü (3 temmuz 2011), birlikte yaptığımız, gittiğimiz, gezdiğimiz, yediğimiz, içtiğimiz hiç birşeyi, birlikte izlediğimiz filmleri, dinlediğimiz müzikleri unutamadığım için uykularım kaçıyor. yaşattığı hayal kırıkları yüzünden uykularım kaçıyor. Bana kurduğu son cümle yüzünden uykularım kaçıyor. sıkıntıdan üzüntüden hasta olup, aylarca evden çıkamayan, ruh hali bozuk bir insana dönüşmeme sebep olduğu için uykularım kaçıyor. Ben mutlu değilim sözlük. hiç mutlu değilim.
tuttugumuz takimdan tut da, inandigimiz tanriya kadar, her seyimiz zit, ama ben sana asik oldum.
hahhh bi bu eksikti.. bütün itirafları ettik tuvalete kadar gitti. kabız olduk yazdık, cırcır olduk yazdık bir de aşkımız kaldı..

sanki çok aşkı aşk'a layık yaşıyormuşuz gibi..

"gönül dediğin yanıp yanıp sönmez yeğen, yanar kül olur ömrü biter savrulur" nokta..
önceden aşık olan olan arkadaşlarımı anlayamazdım ama sene içinden sadece bir kızdan hoşlanmak bile aşık olan arkadaşlarımı anlamama neden oldu.
ya emın olmak ıstıyorum.

ya da kurtulmak takıntımdan.
çok sevmiştim sözlük. yaş 18di.. koruyordu beni kahramanımdı.. sonra hiç bir şey olmamış gibi ayrıldık. konuşamıyorduk sözlük çıkarken hiç konuşmazdık öle otururduk. söylemezdik sevdiğimizi söyleyemezdik ki. çok zaman geçti sonra birgün akla düştük demek. aradı bugün. iftar yaptık.. ve ilk defa konuştuk. askerde benden bahsettiğini farketmiş.. herşeyde aklına geldiğimi söyledi. bunları ilk defa söyledi. bana çok değer verdiğini söyledi. bir kere de mi naber nasılsın diye mesaj atmaz insan dedi atsaydın ne keadar mutlu olurdum bir bilsen dedi.. önce sustum.. sonra.. dedimki bende peki madem böle böle neden barışmayı denemedin hiç dedim içimden gelmiyor ki dedi. peki dedim. hadi kalkalım..

kırıldım çok fazla.. şimdi o kitapta yazan gibi
-ne alırdınız?
+biraz yalnızlık ve biraz da sessizlik alayım. getirirken dökmeyin, mutsuzluğum eksilir...
olmayacak işler peşindeyim ...
sürekli aklımdasın. beni günden güne daha kötü yapıyosun. en çok üzüldüğüm şeyde bu aşk mı yoksa değil mi bilmiyorum.
imkansızsın.
seni yaşıyorum aslında reelde de... sadece yaşadığım şey benim kafamda "aşk", senin kafanda kim bilir ne.
seni seviyorum.
platonik takıldıklarımda acaba bana platonik takılıyor olabilir mi?
bana çok büyük acılar çektirmesine, dengesiz hareketlerine, saçma sapan kişiliğine, sözlerine ve şerefsizliklerine rağmen onu çok seviyorum. Aşk sandığın duygulardan çok öte bi aşk. aşk bambaşka gerçekten bunu gördüm aşk sadece ondan ibaret olmaktan çıkıyor o yokken hayallerınde başrolü oynattığın ve sadece güzel sahnelerini yaşadığın bir aşk, içindeki aşk...
aylar yılları kovalayadursun ben burada onu bekliyorum be sözlük...