bugün

Emenike bile geri geldi ama sen bir kere bile yüzüme bakmadın be sevdiğim.
yalnızlık, bilet gişesinde "kaç kişi" sorusuna tek kişi diyebilmektir.
Depresyona girceksen karnın tok sigaran bol olmalı.
Toprak, insan olmuş ağlıyor, toprak olmuş insana. ( bir cenaze töreninde ölenin arkasından ağlayanlara bakarken ağZımdan çıkıveren aforizma)
"en büyük lanetimizdi düşünebilmek."
"biz hep mutsuzduk çünkü biz hep başkalarını daha mutlu sandık ve başkaları hep mutlu rolünü oynadı."
"mutluluğu mutlu olacağımız anlar için çabalarken kaçırıyo olmayalım sakın ?"
"herkes yatarken yarın yatağında uyanacağından ne kadar da emin."
i felt in love, her too
and then..
she's forgot , me too .
ölü adam marijuana içemez.
Benim sana seve seve öğretemediğimi, hayat sana sike sike öğretecek...
ben dileklerimi peşinen diledim yıldız, sen elbet birgün kayarsın...by buzz
"bazen diyorum ki,
çık karşısına, konuş.
anlat içindekilerini.
dök kalbinde biriktirdiğin tüm aşkı, sevgiyi.
sonra sarıl.
sımsıkı sarıl O'na, şaşırsın.
ne yapacağını bilemesin.
sonra O'da sarılsın, burnunu saçlarına gömsün, koklasın.
saatlerce kalalım öyle.

bazen de diyorum ki,
o işler öyle olmuyo işte."
it's not living, it's a cry for help.
hatun kişinin yanında, ablası, erkek kardeşi, kız kardeşi, abisi, babası, annesi varken bakılmaz.
gece, keşkeleri olanlar için azaptır.
Bakıyor olman, görüyor olduğun anlamına gelmez. Ve görüyor olman da bakıyor olduğun anlamına gelmez
alayı ergen sözleriyle dolu başlık, sözlükten soğuttunuz amk.
Tanımasaydım çok iyi anlaşırdık aslında.
sözlük yazarlarının yazdığı kendine ait olanlardır.

eskiye özlem

eskide kaldı o günler
eskide kaldık biz
ve hatıralar
sesin eskide kaldı
huzur vermeyecek kalbime
eskide kaldı gözlerin
attırmayacak kalbimi dörtnala
ve en önemlisi
sen
sen eskide kaldın
güzel olan her şey
eskide kaldı
eskiye özlem
o ise yeni başlamakta
aforizmanın ne olduğunu bilmedimi söleyebilirim. Itiraf ediyorum.
Bira, biradır.
Kaçıncı haddi kafayı bulamamak, yokluğun? Kaçıncı gecenin ölümünde gelir giden sevgili ve kaç şafaklıktır takaati yüreğimin...
eski sevgili süper bişey lan. valla bak. eski sevgili size yaklaşık 1 sene önce tekmeyi basmıştır. siz sebebini bilmeden kendinizi avutmaya çalışırsınız, arkadaşlarınız destek olur, bira destek olur, sigara destek olur, neyse biter geçer gider. 6 ay sonra normal insana dönersiniz derslere devam edersiniz. arkadaşlarınızla mutlu mesut geçer gider zaman derken yaz tatili girer. sonra yine arkadaşlarınızla 1 ay tatil yaparsınız. artık o eski rezil halinizden eser kalmaz. neyse sonra bi gün facebookdan mesaj gelir: "nbr * " sen dersin lan olum salakmısın bırak yine sıçacak ağzına. neyse ilk roundu kazanırsınız ama düşünürsüz aynı zamanda iyi mi ettik lan, belki bir şans daha... sonra mal gibi 24 facebook açık beklersiniz. o insanın bir daha mesaj atmasını ki siz cevabını verebilesiniz. günler geçer haftalar geçer derken, sonunda istediğiniz olur ve insan evladı mesajını atar. "artık mesajlarada bakılmıyor * " lan dersin acaba bir umut. sonra dersin ki içinden o kaşar seni bırakıp gitti lan. bir şey demeden öylece gitti. sonra içinde ne kaldıysa söyleyemediğin söylersini ama internetten değil yüz yüze. görsün yavşak senin mutlu olduğunu, mutluyum lan daha nah girersin hayatıma.
"herşey unutularak yaşanır ama hatırlayarak yaşanmaz."
bekleyerek düzelmeyi beklemek mikroplu bir yaranın iyileşmesini beklemek gibidir.
imrenilen, gıpta edilen hatta kıskanılan insan olmak çoğu insana hoş gelir ancak gerçekten hiç de hoş değildir; ayağınız takıldığında herkes size gülmek için birbiriyle yarışır.
gece kulübünde nasıl kitap okuyamazsan, kütüphanede de dans edemezsin.

+sigaranı çabuk bitir.
-neden?
+sigara zevk için değil ihtiyaçtır.