bugün

5. yıl zirvesinde ortaya çıkan durum.

iyiki sevgilimle gitmişim zirveye yoksa onca görüntü kirliliğine maruz kalmak geceyi mahvedebilirdi.

yani nerde paçoz hatun var, nerde çirkin şişman kıro rüküş hatun var gelmiş uludağ da yazar olmuş arkadaş. hakaret etmek yada aşağılamak için söylemiyorum ama zirvede eli yüzü düzgün hafif seksepalitesi olan bir kız göremedim. ki iyi gözlemciyimdir... rezillik aq.

hayır olan hatunlarda insanı yiycekmiş gibi ne yemesi resmen sikecekmiş gibi bakıp durdular bütün gece.

edit: tanım 5. yıl zirvesine gelen hatunlarla ilgilidir. zirveye gelmemiş evinde hanım hanımcık oturan taş hatun yazarlar canımızdır ciğerimizdir. yerim.
Sözlükte olan cevherleri farkedemeyen bir yazarın dusuncesidir . Bahsettigi zirveye toplamda 900 yazar gidebiliyordu ve yarısından fazlası erkekti .
zirvelerin amaç dışı kullanımının doğurdu felsefe dolu serzeniş.
şu güne kadar herhangi bir zirveye katılmadım. bu tarz entryler bana gittiğim zirvelerde bana düşen görevin bir erkek olduğum için gelen kızları kesmek, varsa güzel hatuna yavşamak olduğunu dayatmakta.
zirvelere zaten toplumdan dışlanan, bir çevre edinme çabası içerisinde olan insanların katılmasından mütevellit giden kızlara da şaşırmamak gerekir. bilseler ki bu sözlük ne cevherler barındırıyor..
günlerdir abazaların kızlarla ilgili yazdıklarının sonucunda yaşanmıştır bence...arayış içinde olan abazaların, hakkını vermek için gelen onlara layık hatunlar...
1995 ten beri internet alemindeyim gençler.
netten güzel kız çıkmaz amq. 16 sene olmuş, bazılarınız portakalda vitamin bile değildi.

netten güzel kız çıkartmanın hayali bile kurulamaz, sokun kafanıza.
yoksa bu kardeşimiz gibi hayallerle gidip, tüm gecenizi zehir edersiniz kendinize.

göl maya tutar, netten güzel kız ı-ıh asla..

bakın nette güzel kız yoktur demiyorum, çıkmaz diyorum sadece.
sözlük kızlarının kendi aralarında anlaşıp zirveye kız kaldırmaya giden kırolara layık birileri kılığında gitmeleri sonucudur.
bütün genellemelerin yanlış olduğunun ispatı olan söylemdir.
(bkz: reddedilen erkek lafları)
girişten sonraki ilk balkonun orda 4-5 tane teyze sayılabilecek yaşlılıkta kadın vardı. ne ayaklar orada ne işleri var asla anlamadım.

etrafta dolanıp duran her kalabalığın arasından geçerken sağa sola koca götleriyle çarpan şişko kızlardan, koca burunlu kısa boylu armut şeklinde olan kızlara kadar heps birbirinden rezildi. çok özür diliyorum ama malesef durum böyleydi. ayılınca insan daha bi net hatırlıyor ...
yadsınamayacak bi gerçek. hodri meydan. evet.
hepsini görmedim ama ben bu başlığı bir yerlerden hatırlıyorum.

edit: (bkz: anladın sen onu)
kızları gaza getirme kampanyası.
(bkz: sazan avı)
(bkz: taktik)
ifsa edilmeden yorum yapilmicak bir durum.
Birbirinin aynısı binlerce başlık olmasına rağmen, hala aynı başlığı açan yazarlar olması kadar kesin bir gerçekliktir.hayır. *
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar dermiş)
sözlük erkeklerinin ağızlarının iyi laf yapmamasından kaynaklanan durumdur.
(bkz: sözlük kızlarının çok şirin olması)
(bkz: yaran yanlış okumalar)
(bkz: sözlük yazarı kızların çirkin olduğu iddiası)
(bkz: sözlükçü hatunların çirkin olduğu gerçeği)
(bkz: sözlük yazarlarının çirkin olduğu gerçeği)
Sözlük erkeklerinin yakışıklılığının yanında kızların sönük kalmasıyla ve bunalıma girmesiyle açıklanabilecek olan durumdur.
başlık açmadan önce hafif bir başlık araştırmasının yapılması gerekliliğinin en güzel örneği. emeğe saygı lazım efenim.

(bkz: ibretlik başlık açmışsın kardeş)
saçma bir genellemedir. erkekleri çok mu yakışıklı acaba? sorusunu akıllara getirir.
Kulliyen yalandir. Ay asla kabul etmeyiz ayol. Hadi kizlar caps veriyoruuuuuz.

Hepimiz gerizekaliyiz zaten. Ya da biyikli.
sanki hepsini görmüş birinin durumudur.