bugün

melankolik ve poisonx ittifakına karşı güçlerimizi birleştirerek voltranı oluşturduğumuz yazardır. güç birliği meyvalarını vermiş; kusursuz bir galibiyet elde edilmiştir. *
girdiği entrylerden kendisi hakkında kafamda bir psikopat bir manyak düşüncesi belirmişti. bildiğin on numara insan nan. iyi muhabbetli makara kişilikli geldi bide yanıma oturdu. başta tırstım o ayrı..
zall ın reklam gelirlerinden pay verip vermediği konusunda şüpheli olduğum yazardır. gerçek hayatta tanışmak hiç nasip olmadı. inşallah da olmaz. çünkü bu kadar moderasyon taraftarlığı insanı bozar.
az kuru az pilav zirvesine geç gelip, zirvenin bol ayranlı ilk etabını kaçıran yazar. bi dahakine artık...
uktedor.
ukte canavarı. hangi ukte'ye baksam sultanfirardasenneredesin tarafından verildiğini görüyorum. güzel ancak bütün boş bkzları ukte olarak vermesi özellikle sacma olanları sırf ''ukte vermiş olmak için vermesi'' sadece ukte sayfasını şişiriyor başka bir işe yaramıyor.
dedim içimden ama sultanfirardasennerdesin diye soracaktım hatırladım firarda işte tam firarda.
hoşgelmiş yeniden. aynen devam.saygılar efendim.*
doğumgünü çocuğudur.
iyi ki doğmuş. doğmuş kocaman olmuş. hepi börtdey demek gelir insanın içinden. Alles gutte zum geburtstag filan. *
her uktesinde:
"bo$ bkz. kalmasın." yazan yazar.
zippo hastası yazar."sağlam dosttur", bitanedir, joni abinin hatrını soralımdır, ayaklı kütüphanedir.
Star wars fanı hoş sohbet yazarlardandır. sw konularına duyarlıdır. *
toplu şekilde nickaltlarına dadandım bu aralar**, hazır dadanmışken kafayı birde sana uzatayım dedim, ne yapıyor diye*. biz buradayız sen neredesin demek istiyorum*. görüşmek üzere.
(bkz: #7946921)

adam haklı beyler.
Uludagsozlugun vazgeçilmezlerindendir. On numara karakterli kardeşimdir.
zirvede tavla oynıyamadığım insan. bi tavla alacağın var birader benden. alırım ifadeni bi ara *
bugün doğumgününü kutlayan uuserdır. Ayrıca 4 yıllık arkadaşım,dostum ve adminimdir. * Kendisine bir ömür boyunca, sağlıklı ve mutlu bir şekilde, sevdikleri yanında olarak uzun yıllae geçirmesini diliyorum ve böylece önce site, sonra facebook, en sonudna buradan da olmak üzere toplamda üç platformdan doğumgününü kutlamış oluyorum. değerimi bilsindir, bunu herkes yapmazdır. *
tercih sonuçlarını merak ettiren yazar. sonuçlar açıklanınca nick altında görmeyi bekliyoruz.
nasılsın yahu yazarı..
annabell lee için kullandığı entari tanımlamasıyla merak celbetmiş yazardır. ayrıca nick i de asaletli.
behzat ç fanatiği. en son mahallenin duvarına ''buraya çöp atmayın, behzat ç'yi yayından kaldırmayın yazdı. çocuğu olsa kesecek manyak...
bursa'dan bana getirebileceği en güzel ikramı getiren uuser.

kestane şekeri iyi oldu be.

teşekkür ederiz.
format format diye yırtınırken "bihaber" nasıl yazılır öğrenmesi gereken can yetkili. saygılar.

(#10172862)

edit: bkz eklenmiştir.
(bkz: seksi istikametten gelen arac/#10315879)

bak o kadar yazmış. onlar harbiden boşuna.
beni anlayacağını ummuyordun herhalde yiğidim?
kendisini aynı entry içinde bile bu kadar tekrar eden bi adam ne çelişkiler arası ilişki kurabilir, ne de ironiyi fark edebilir.
cahil.
bön.
Yeni yılda, her şeyin gönlünce olmasını, tüm beklentilerinin gerçekleşmesini temenni ederek.Mutlu yıllar dileklerimi sunduğum dost yazar.
entrylerinin %38.5'ini behzat ç başlığına yazan insan.

''ne gülüyon la'' diyesim geldi.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar