bugün

abdi ibrahim' in mucizesi. harika bir pastil markası.

bogaz sisligi ve soguk algınlıgında olusan yanmayı hemen geciriyor. en guzeli balli limonlusu, sarı olanı. tadı cok guzel, mentollusune oranla. turuncusu portakallı olanı, onun sekeri limonlusu kadar cok degil. en iyisi bence sarılar.
öyle bir pastildir ki "reklamındaki kızla cinsel birliktelik yaşamak istiyorum" diyen insan sayısı epey fazladır.. Pas'till i find somebody new..
asla bir halls bir neolet bir vicks bir bepanthene pastil kadar etkili olamayacak tadı iğrenç $ekerimsi pastildir. ne yazık ki son yıllarda doktorların favorisi olmuştur. diğer pastillerin aksine hasta olmadığında yenmez, hatta hasta olunduğunda da mızlandırır kişileri. ballı limonlu olan bi derece çekilir, ama diğerleri insanı hasta olduğuna bir kez daha pişman eder.
özellikle kış mevsiminde çantada gezdirilen demirbaşlardandır.
piyasa değeri 6,50 ykr dir.
gün itibariyle 7.5 tl'ye satılmakta.
sanırım piyasadaki bir numaralı pastil. harika.
piyasa değeri gün itibari ile 8.5 ytl'dir belki de bir rekordur bu kendi alanında.
kış aylarının vazgeçilmezi. *
kış aylarının en gereklisi.
ismini söylerken sıkıntı yaratan pastil.
bugün almak için yana yakıla eczaneye koştuğum pastil.
boğaza iyi gelen şekerimsi bir ürün.*
her zaman ballı limonlusunu kullanıyordum. bugün eczacıya "senin tavsiye ettiğin bir çeşidi var mı?" dedim. o da şekersiz çileklisini verdi. malesef ballı limonlu kadar etkili değil.
şu saat itibariyle kullanmaya başladığım ve etkisini akşama kadar gösterip göstermeyeceğini merak ettiğim şeker.
fiyatı 8 tl olan kış günlerimizde boğazımızın dostu pastil. çileklisi ve ballı limonlusu olipse 1000 çeker.
fiyatı 9.5 tl olan pastil. ballı limonlusunun tadı enfestir.
Ballı limonlusu bildiğin şekerdir.
Tadı güzel olan, boğaza iyi gelir düşüncesiyle dünya para verilip alınan fakat bir olips' ten hiçbir farkı ve faydası olmayan kapitalizm ürünüdür. Gerek yoktur bunu kullanmaya okaliptüslü Olips çok daha faydalıdır. Tarafımca denenmiştir.
şekerden farkı olmayan pastildir.
Diğer pastiller gibi ağız kokusunu genzinize çıkarmaz. Antibakteriyel olması en büyük artısıdır. Altı üstü pastil deyip OnDan sasmamak gerekir
bir boka yaramayan pastildir. yani pastil değil şekerdir. bunu para vermeyip almayın.
az önce ballı limonluyu 24'lüsünü 15 tl ye aldığım pastil.

15.30 da 1 tane emdim. öksürüğüm geçti ama hala gıcık var. 1 tane de şimdi alırsam geçer herhalde.