bugün

pastil ve merhem markası.
grip için kullanışlı ve işe yarayan pastil vb. urunlere sahip marka.

http://www.vicks.com
sadist bireylerin birbirlerinin g*t ve d***klarına sürdükleri işkence aleti.
tanım;
cinsel bölgelere dokundurulması ve hatta sürülüp bekletilmesi en başta ibneliğe adım olan merhem. öyle ya da böyle eline verdim olm senin. yandım sonra gerçi...

özlü köz;

vickse yatırmayı bilmeyen deplasmana gitmiş liseli yavrucak, klozet kapağını açamadan sıçmış gibidir.
haricen olduğu halde bazı kişilerin yuttuğu nefes açıcı krem. çocukken hasta olduğumda annem buğu yapar vicks koyardı içine, şimdi yine boğazım şiş elimde pastil annemin buğu yapmasını bekliyorum.*
her derde devadır. kı$ın vazgeçilmez silahtır.
mavi bir kutusu olan madde.
burun deliklerinin kenarına tavsiye edilenden fazla sürüldüğünde sümükleri şelaleye döndürür, beyne kusursuz fırtınayı yaşatır. özellikle bu durumlarda unutulup burun karıştırılmamalıdır, maazallah aylarca başka koku duyamaz olur insan.
lokal konjestiyon ve tahrişe bağlı durumların dıştan tedavisi için; buharlaşan merhem.
soğuk algınlığında vücuda sürülmesi ile tedavi yapıldığı ve başarılı olduğu iddia edilen jel.
anadoluda vikis denilen merhem.
yeni yürümeye başlayan, sık düşen çocukların ve küçük ev kazalarının bir numaralı ilkyardım dostu. hemen her türlü doku zedelenmesi ve morlukları lasonilden çok daha hızlı iyileştiren merhem.
eğer insan oğlu gribe karşı savaşıyorsa vicks nükleer bombadır.
çok işe yarıyor lan, her türlü gribal enfeksiyona birebir.
kapalı olan burun deliklerinizi saniyesinde mucizevi bir şekilde açan mucizevi ilaç. allah vicks'i bulandan razı olsun diyor grip nedeniyle burnuyla başı belada olan arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum.
topuklara sürüldüğünde bütün vücuda çok güzel fayda sağladığı söylenen ilaç.
vıcıkıs vaporop ,diye de tellafuz edebiliriz.
etkisi rahatlatır. *
büyük bir leğene sıcak su konulup içine vicks i atarsınız. o leğenin başına oturur kafanıza da hiç hava gelmeyecek şekilde çarşafı örtersiniz. yaklaşık bir dakika ortamdaki vicks kokusu burun yoluyla çekildikten sonra burunda rahatlama gözlenir. ayrıca kokusu birkaç gün sizin dostunuz olur.
her derde devadır kendileri. kokusu kırk metreden duyulur. soğan gibidir her evde bulunur.
başucu kitabımın yaninda yer edinmiş, beni yalnız bırakmayan, her derde deva kadim dostum. Garip ama bu kokuyu seviyorum.
sinüsleriniz(burunlarınız) tıkandığında marijuana gibi kova yapmaya yarayan mucize ilaç.
an itibariyle hastalığımdan dolayı burnuma sürdüğüm, ancak bunu yaparken gözüm kaşınınca gözüme de sürdüğüm vazgeçilmez ilacım.*
hem göğse hem sırta bolca sürülüp rüzgara çıkıldığında 5 dakikada zatürree olmanızı sağlayan mucizevi krem. yağlı yağlı. acayip kokuyor. okaliptüs falan.

http://pilonidalkist.blog...04/haydi-hasta-olalm.html
babaanne sevgisi ile birleştirildiğinde iyileştiremeyeceği hastalık olmayan mucize merhem. bir de sürülen yere babaanne tülbenti sarılıyorsa hücreler coşar, sevgi tomurcukları olup kenetlenip hastalığı el birliğiyle döverler. evet, tam olarak böyle.
bir kutuyu yiyip bitirebilirimm. ımmmm yeme de yanında yat.