bugün

evdeki acamadiginiz kavanozlari acamaz bu. muhtemelen musluk falan da tamir edemiyordur.
yok öyle bir şey. erkek üşümez. erkek everestin tepesinde bile ceketinin önünü açar konuşurken.
normal erkektir ama karda şort dolaşamadığı için böyle bir başlık açmaya yüz bulamayan erkektir.
(bkz: niye sen vanpir misin gardaş)
normal sen ben gibi erkektir bu da. manyak mısınız lan?
niye biz üşüyemez miyiz? diye soran erkektir. ankara ayazına bi çıkın bakalım kim üşüyor kim üşümüyor.
"ceketimi vereyim mi?" demek istediğim erkek.
Erkeğin centilmenlik yapıp montunu verdikten sonra ben üşümüyorum demesinden gerçekten üşemediğini sanan yazarın önermesi.
Bu tarz insanlara bu tarz muamele yapılması gerekir.
http://www.youtube.com/watch?v=KPVOo9RRM48
sağlıklı erkektir. felç falan değildir yani.
Her erkek belli bir eksi değerde üşür mesele dayanıklı olup en soğuk havalara kadar dayanabilmek.
ceket falan beklemesin, vermem.
insan olan erkek türüdür.
normal insandır.
ama eğer yanındaki kızdan montunu istiyorsa, ciddi bir sorun olabilir.
insanların normal olarak yaşadığı olaydır. Erkekler soğuk havada üşümez diye bilimsel bir veri varda bizmi bilmiyoruz.
hayvan evladıdır. doğrusu soğukta pişmesi, sıcakta kat kat giyinmesidir.
orgazm esnasında da titreyerek boşalan bir erkektir.
normal erkektir. üşüme konusunda kızlara göre erkekler daha zayıftırda çaktırmamaya çalışır.
üşüsede çaktırmaz. ama sonuç olarak üşür.
Karda, parmak arası giyemesede delikanlılık göstergesidir.
adam gibi adamdır.
hangi havada üşümem gerek diye soran erkektir.
sevgilisine ceketini veren ve üşümüyormuş gibi yapan erkektir.
Parmak uçları hiç ısınmayan herkes yanarken donuyorum diyen erkektir.
Adıdas montu yoktur la.
22 Aralık 1914, Birinci Dünya Savaşı sırasında Osmanlı devleti ve Rus Hanedanlığı arasında Sarıkamış'da gerçekleşmiş, sonucu Osmanlı devleti tarafı için büyük bir başarısızlık ile sonuçlanan bir askeri manevradır.

(bkz: sarıkamış destanı)

90.000 asker.

sen hala üşüyen erkekten falan bahset. nasıl üşümesinler lan, üşümeyi bırak adamlar donmuş kardeş, aptal aptal başlık açmayın, adamın asabını bozmayın. erkekler üşümezmiş! hep!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar