entry'ler (312)

götümde uçuk çıktı ne yapmalıyım

zaten uyuyordur, yeni uyanmıştır o. ninni söyle, olmadı kıçını salla o da olmadı emzir, uyur belki.

sözlüğe can yakan bir şey bırak

bulduğunuzda çok sevineceğiniz bir şey bıraktım. bakın bakalım bulabilecek misiniz.

karısının ayaklarını yıkayan erkek

her gün en az dört ayak yıkadığından kedi gibi hep dört ayak üstüne düşecektir. beli ağrımasa bari.

am

geceye bıraktığım efsanedir. alın sizin olsun.

dünyanın en zor anı

dünya yada bir gezegenin en zor anı yıldızının söndüğü andır. dünyanın yıldızı güneş. seninki ne?

süper güç türkiye hedef 2023

güç birim zamanda yapılan iştir. örneğin gülmek bir iştir fakat herkesin ortalama on saniyede yapabildiği gülme işini bir saniyede gülebilmek güçtür. hele hele o bir saniyede hem götüyle gülüp hem de aynı anda sıçabilmek süper güçtür. üstüne üstlük tüm bunları yaparken bir de ardı ardına yalanları sıralamak ise süper süper güçtür. bilmem anlatabildim mi.

çirkin bakire vs güzel bakire olmayan

ben güzele güzel demem güzel benim olmayınca. gel ister bakir ol ister fakir, gel ne olursan ol gel. gönül işi bu gönül. ete göte bakmaz. direkt yüreğini deler de geçer. yüreği olanın!

lisede sigara içenlere kötü kötü bakan şerefsizler

lisede sigara içerken sanki kendi anası babası görse iyi iyi bakacağını sanan akılsızları göstermiştir. ama şerefsizleri değil.

sevgili için yapılabilecek en büyük fedakarlık

sevgililerin birbirlerine verebilecekleri yada yapabilecekleri en büyük fedakarlık genetik miraslarını
birbirlerine aktarmak ve her ikisinin de bu yeni genetik mirasa hakkıyla sahip çıkmaları ve sonsuza dek
birbirlerine sadık kalmalarıdır. hayatını hediye ettin artık ona. ötesi yok!

kitap ayracı olarak kullanılan şeyler

işin gerçeği; o nesne bu nesne değil, 'hafıza'dır en çok kullanılan kitap ayıracı. hatırladınız mı!

hamamböceği öldürme yöntemleri

hamamböceklerini öldürmeyin! farklılıklarını kullanıp ayrıştırın, sonra aralarına nifak sokun. bırakın birbirlerini öldürsünler. ancak dikkat! biri sizi fark ediyor.

türkiye deki ingilizce eğitimi

onlar ele geçirmeden dünyayı ele geçirip türkiyedeki ingilizce eğitimi sorununa son vermek istiyorum. türkçe konuşun lan. herkes türkçe öğrenecek! o derece yani. you are understand. are you muydu neyse siz anladınız.

şiirlerin en can alıcı mısraları

en can alıcı dizelerde
hep seni ararken
kaybettim kendimi,
cancağızım.

üstüme şiirler atılırken,
yapabildiğim,
katilim ile sevişebilmekti,
sadece.

kelleci

kızların tercih etmeyecekleri erkek profili

tüm zamanını erkeklerle geçiren erkekler.

kızların tercih etmeyecekleri erkek profili

kızların tercihleri hakkında ahkam kesen erkekler.

hey kızlar ben erkeğim.

yazarların lisedeki ilk günü

12 eylül darbesinden önceydi. 78 yılıydı galiba. çok hareketli günlerdi. hatırlanacak o kadar çok şey vardı ki değil ilk günü lise yıllarını bile doğru düzgün hatırlamıyorum. dur ya boykot yaptıydık galiba. iyi lan bunamamışım daha.

bir erkeğin en lezzetli yeri

bir erkeğin en leziz yeri her ne olursa olsun sahip olduğu potansiyel enerjisidir. enerji düzeyi düşük bir erkeğin tadına isterse dünyanın en kral erkeği olsun hiç bir kadın bakmak istemez. enerjinizi boşa harcamayın beyler.

uludağsözlük te yazar olmanın bedeli

kazandıklarının yanında devede kulak bile değildir.

dünyanın en kısa korku hikayesi

ıssız gecenin karanlığında mezarlığın yanından geçerken mezarların arasında bir çocuk karaltısının dolaştığını fark etmek. hay mahallenin cücesini mezarlık bekçisi yapan zihniyetin.

sözlük yazarlarının yaşama amaçları

hiç bir şeye inanmasanız bile, ki öyle değil. geri döndürülmeyi hak etmek için yaşamak, hem de iyi bir birey olarak yaşamak zorundasınız. bilim bir gün öylesine ilerler ki bir şekilde geçmişte yaşayan tüm insanları geri getirebilme yeteneğine erişir. o halde şayet istiyorsan, geri döndürülmeyi hak edecek şekilde yaşamalısın. sen olsan; katilleri, mazlumların haklarını gasp eden tecavüzcüleri hiç geri döndürürmüydün? seçim senin. ya tasarladığın cennetine geri gel yada sonsuzlukta kaybol.