bugün

Türkiye sayfalarından bu sene geri gelebilecekleri açıklanan avrupa heavy metal konserler topluluğudur. 2010 konseri ile büyük bir işe imza atmış 2011 ile iron Maiden'ı getirmişlerdir. Ettikleri zarardan dolayı 2012de yapılmamıştır. 2013 slayer avrupa turnesi büyük ihtimalle sonisphere tarafından üstlenilecektir.
bu sene olmama ihtimali yüksek olan organizasyon.

üzgünüm beyler.

edit: la neyini eksilediniz sanki ben iptal ettim.
bu seneki resmen rezillik olan festival.
iron maidentopladı herşeyi.
bu sene görevli olarak bulunacağım iron maiden'in katılacağı festivaldir.
döner yerken accept'i izleyemediğim festivaldir. kafama zçim.
süper bir festival. headliner iron maiden. alt gurubu bile slipknot. arkadaş kaçırmak aptallık. metal dinlemeyen arkadaşlar hiç değilse mekanın etrafında dolaşşsın bir coşkuyu hissetsin.
geçensene görevli olarak girdiğim harika bir festivaldi. bu sene de iron maiden geliyor daha ötesi var mı. görevli olmak dileğiyle. olamasamda o festivale gidilecek.
kacırdıgım icin cok uzuldugum bir festivaldir. muthis gruplar vardı. seneye olur umarım.
3. gününe gittiğim belkide hayatımın en güzel günü geçirdiğim hadise,bide ses sistemi güzel olsaydı tadından yenmezdi.
Kahrolası LYS yüzünden gidemediğim, içimde büyük yaralar, beynimde büyük travmalar yaratmış sınavın bir de buna engel olmuş olması sonucu kafayı yediğim durum.
türkiye'nin en büyük sahnesinin kurulduğu muhteşem festivaldir.
Yarmıştır. öldürmüştür adeta . 3 gün boyunca müziğe doyulmuştur , 3. gün zaten artık öliyim denmilen gündür. hala etkisinde kalınmıştır , evde kültür farkı yaşanılmaktadır.
konserden videolar.

http://deathmagnetic-monster.blogspot.com/
gidildi, görüldü, çok etkilenildi burada da ayrıntıları paylaşıldı : http://www.arzuozozlu.blogspot.com
teşekkürler concertmania takipteyiz....
dün manowar muhteşemdi...
özellikle joey demaio'nun yaklaşık 5 dakika türkçe konuşması süperdi.
bugün için, 'yarın dört büyükler geliyormuş, siktirsinler' demesine koptuk.

hail and kill'i birde üstadlardan dinlerken kafa sallamak varmış kaderde. *
darısı bugün anthrax, slayer, megadeth ve metallica'ya...
Rammstein'in cuma gununde yarim yarim yardirdigi organizasyon. Sonne tek basina bitirdi zaten olayi.
festivalde adı geçen grupların en az birini gerçekten dinleyen her aklı başında insanın yapması gereken eylemleri (çığlık atarak koşturma, heyecandan ne yapacağını sapıtma vb.) yaptıran festival.
elinde bileti kalıp satamayanların* biletini seve seve alacağım organizasyon.**
saatler kaldı şurda , heycandan titrenilesi festivaldir. big four aynı anda aynı sahnede , düşüp ölünesi festivaldir.
şimdi geri zekalı vakit gazetesi ve okurlarının hiçbir boktan anlamayıp oturdukları yerden ahkam kesmelerine hiçbir şekilde akıl sır erdiremiyorum...

öncelikle şu linke bir bakınız : http://bit.ly/csvkae

daha sonra altta "birici vahdettin" nickine sahip okur olduğunu ima eden insancığın yorumuna bakınız : (hiç ekleme ya da çıkarma yapmadan copy-paste yaptım)

"bu mevsimde peygamberimizin müjdelediği şehre yağmur mu yağar? hep bu konser yüzünden. biricik gençlerimiz zehirlenecek, alkol oluk oluk akacak inönü stadından kutsal dolmabahçe sarayımıza. dedelerimiz osmanlılar bugünleri iyiki görmediler bu rezalete dayanamazlardı. cumhurbaşkanımızı göreve çağırıyorum, bugün birinci görevi bu rezalete son vermek olmalıdır"

bu yorumuna karşı yorumuma nereden başlasam bilmiyorum...önce ey akıllı kardeşim diyerek seslenmek istiyorum kendisine eğer ki biraz aklın olsa yağmur , kar gibi doğa olaylarının nasıl oluştuğunu ve hangi şartlarda meydana geldiğini bulursun...bu zihniyet 7,4 yetmedi mi zihniyetinin aynısıdır ve boş hurafelerden başka birşey değildir...yağmur da yağar kar da yağar kardeşim bu mevsimde...peki kışın ortasında 20 derece hava sıcaklığını neye bağlayacaksın...inönü stadında futbol maçı yapılıyor bilmem hangi ülkenin futbolcuları geldi de cenabet cenabet çimlere ayak bastı ondan sıcaklık 20 derece oldu kışın ortasında mı diyeceksin...

kutsal dolmabahçe sarayında dedelerin de senin cariyelerle şarap içip gönül eğlendiriyorlardı buna ne diyeceksin...senin o dedelerimiz dediğin insanların zevk-ü sefa hayatları yüzünden biz bugünlere gelmedik mi...

daha fazla yazıp kendi kendime köpürmek istemiyorum...ne diyeyim allah akıl fikir versin tabi almasını bilene...
vakitin vakitliğini yapıp yine karşı çıktığı festival!
festivallerin sultanıdır.
iple çektiğim festival..bi ara anathemanın manowar önünde headliner olarak açıklanması soğuk duş etkisi yapsada yerine acceptin gelmesi isabet olmuştur..mastodon'nun çıkarılması üzücü tabi.
inönü stadında kamp yapılmayacağı için stad yakınlarında başka bir mekanda kamp imkanı sunulmuştur. Pentagram grubunun solisti Murat ilkan'ın grupla birlikte vereceği son konserdir. Dionun ölümü nedeniyle ana sahneye Dio sahnesi ismi verilmiştir ve yine Dio'nun ölümü nedeniyle gelemeyecek olan Heaven and Hell grubu yerine cumartesi günü headliner olarak mayıs ayında Maslak Refresh the Venue'da konser vermiş olan Anathema yer alacaktır.
ben giderim o gelir festivali! bakın, şu başlığa tematik mod on dayken yazın, çizin. istirham ediyorum efendiler. çok fenalardayım. arkadaşıma biletimi gönderirken, bu barnaklarla girdim bilgilerimi. manowar falan... kötü oluyorum yani, yapmayın. *