bugün

sonisphere

şimdi geri zekalı vakit gazetesi ve okurlarının hiçbir boktan anlamayıp oturdukları yerden ahkam kesmelerine hiçbir şekilde akıl sır erdiremiyorum...

öncelikle şu linke bir bakınız : http://bit.ly/csvkae

daha sonra altta "birici vahdettin" nickine sahip okur olduğunu ima eden insancığın yorumuna bakınız : (hiç ekleme ya da çıkarma yapmadan copy-paste yaptım)

"bu mevsimde peygamberimizin müjdelediği şehre yağmur mu yağar? hep bu konser yüzünden. biricik gençlerimiz zehirlenecek, alkol oluk oluk akacak inönü stadından kutsal dolmabahçe sarayımıza. dedelerimiz osmanlılar bugünleri iyiki görmediler bu rezalete dayanamazlardı. cumhurbaşkanımızı göreve çağırıyorum, bugün birinci görevi bu rezalete son vermek olmalıdır"

bu yorumuna karşı yorumuma nereden başlasam bilmiyorum...önce ey akıllı kardeşim diyerek seslenmek istiyorum kendisine eğer ki biraz aklın olsa yağmur , kar gibi doğa olaylarının nasıl oluştuğunu ve hangi şartlarda meydana geldiğini bulursun...bu zihniyet 7,4 yetmedi mi zihniyetinin aynısıdır ve boş hurafelerden başka birşey değildir...yağmur da yağar kar da yağar kardeşim bu mevsimde...peki kışın ortasında 20 derece hava sıcaklığını neye bağlayacaksın...inönü stadında futbol maçı yapılıyor bilmem hangi ülkenin futbolcuları geldi de cenabet cenabet çimlere ayak bastı ondan sıcaklık 20 derece oldu kışın ortasında mı diyeceksin...

kutsal dolmabahçe sarayında dedelerin de senin cariyelerle şarap içip gönül eğlendiriyorlardı buna ne diyeceksin...senin o dedelerimiz dediğin insanların zevk-ü sefa hayatları yüzünden biz bugünlere gelmedik mi...

daha fazla yazıp kendi kendime köpürmek istemiyorum...ne diyeyim allah akıl fikir versin tabi almasını bilene...