bugün

ülkemizde görülen son iğrençliklerden biridir. bu nasıl bir pisliktir nasıl bir insanlıktır?

http://www.haberinyeri.ne...cavuz-ettiler-169269h.htm
bu sadece binlerce vakadan biri. bu haberde kesin başka haber bulamayınca bunu haber yapalım mantığıyla yazılmıştır.

ne bir şey demeye dilim varıyor ne de elim bir şeyler yazmaya. insan olan yapmaz bunu.
(bkz: tecavüze uğrayan ördek)
Bunların yanında duvara yakın olup arkayı sağlama almak lazım. Kediye bunu yapan o anda sana neyapar kimbilir.
ne kadar seviyesiz ve pislik bir hale gelindiğini gösterir.
serefsizliktir. et meydaninda asilmali.
ev de yaşayan kedilere kim bilir ne yapılıyor düşüncesini düşündürür.
"bu insanlık nereye gidiyor" sorusunu akıllara getiren olaydır, kınıyorum.
Seri katiller de genelde hayvanlarla başlar.
kerhaneler de kar etmiyor dedirtir. bu ülkeden de vatandaşından da bir sik olmaz arkadaş.
(bkz: cinsel açlığın afrikası türkiye)
normaldir. çoğu kedi gelip insanların ayaklarına sürtünür iş atar fakat genelde biz pek bakmayız sikmeyiz ama kimi insanın içi gıcıklanır bi hoş olur. o kuyruğu kaldırıp içine girmek ve saatlerce kediyle orgazmın doruklarında gezinmek ister kimi zaman insan. nefsine uymuş pişman bir çapkındır bu kedi siken kişi.
tecavüz edenlerin gezi parkı eylemleri için düzenlenen park forumunda olduğu gelen yeni haberler arasında olan olay.direne direne kediye tecavüz etmişler sonunda.yuhh be
sokakta durup müşteri bekleyen hayat kadınına bile yaklaşıp iki laf etmekten aciz bünyelerin başka bir mahlukata bile tasallut edemediklerinin ispatıdır. acizliktir, hayvanlıktan daha aşağılık olmaktır. "idam" cezasının gündeme alınma sebeplerinden biridir. "cehennem"in yaradılış sebeplerinden biridir. odunluktur. ve hatta yavşaklıktır.
gezi parkı eylemcilerinin park forumunda gerçekleştirmişler.sözde alkollülermiş e yuh be arkadaşım iyice zıvanadan çıktınız.
vaktinde bursalılara ördekçi! yakırması yapanların kedici olduğu gerçeğini ortaya çıkaran haber. neyse şaka bi yana genelleme doğru değilde nerde bu hayvan hakları savunucuları?
Günahtır.
Bu orospu çocukluğudur net, ananızı avradınızı sikeyim sizin.
şu entry yi yazabilmek için yüz kere cümleye başladım yüz kere de sildim. bunu yapan ve insan sınıfına dahil edemeyeceğimiz, sadece nefes alıp vermekten başka bir boka yaramayan canlı için belirli dayak yöntemleri de yazmak geldi içimden, insanlığa lanet okumak da geldi, yerini bulup anası ve avradı da dahil olmak üzere... herneyse, bu ileri derecede abaza için tek dilediğim şey, umarım çok zor ölür. onun için tek dileğim bu. çok yavaş, acılı ve zor ölsün.
yok artık. nasıl bir vahşileşmedir bu. bunu yapanlara insan diyemem ben.yok. igrenç.o yapan kişileri,canavarları alıp aynısını uygulayacaksın bak bakalım bir daha yapıyo mu.hayret birşey ya. hadım edelim. kanun çıkarılım.idam geri gelsin.yaşamaları hata.psilikler.hayvancağız ya senin benim gibi canlı. nasıl bir evre geçirmişse bunlar gözleri görmez olmuş, psikoloji denen bir kavram yok,kalmadı bende!
karşıma çıksa önce sikini-taşağını kesip kestiğim yere tuz basacağım ve yakarak öldüreceğim kişilik(siz)tir.
cükün düşsün şerefsiz denen hadisedir.
Bence olayı bir dinlemek lazım belki kedi de istiyordur. Miyavlamıstır falan bilemeyiz .
Bence olayı bir dinlemek lazım belki kedi de istiyordur. Miyavlamıstır falan bilemeyiz .
eğer kedi van kedisi ise hastalık kapabilirsiniz.