bugün

entry'ler (124)

benim olucak fıstık

Ama en çokta benim hakkım o !

bakire olmayan kadın neden evlenir

"Oooh bugünde beleşten seviştim, param cebimde kaldı, ya bu evlilik negsel şey" kafasıda olan aptal saçmalaması. Ee biz sevdik diye evlenmiştik ! Hani insan olanların sahip olduğu şey; sevgi.. aşk..saygı..falan

acıdan beslenen kadın modeli

Nevrotik kişilik bozukluğuna sahip hanım kızımızdır kendileri.

rte nin ülkesinde yaşayıp şeriat istememek

Şeriatın kestiği parmak vardı ya hani. Hah işte o topunuzu pandiklesin. Dinimiz amin.

kendi arasında sözlenen sevgililer

Gümüşçüleri zengin eden ergen şeysi.

sözlük yazarlarının nicklerinin anlamı

Öhö öhö !!!

en iyi metallica şarkısı

Tuesday's gone

çayı şekersiz içmek

siyah beyaz bir filmdir, ama keyifsiz olanından.

ekmek

köyde sobanın gözünde pişirilir, sıcacıkken bir parça kopartılır, içine tereyağı boca edilir, ağzının kenarından yağlar akarken hunharca yenilir.

1 milyar müslüman vs 8 milyonluk israil

8 milyonluk israilin arkasında bilmem kaç milyarlık amerika var, sürekli onu pohpohlayan onca ülke var..o ülkelerin sömürgeleri var..dıdısının dısına kadar israilci olmuş dünya.. bunun yanında 3 maymunu oynayan arap ülkeleri var.. önce arkadaki dayıları kaldırmak lazım ''1 milyar müslüman vs 8 milyonluk israil'' diyebilmek için.

ayelet shaked

keşke anneannen, babannen yerine sen sabun olaydın, dünya biraz daha temiz bir yer olurdu..

maç önemli değil film seyredelim diyen erkek

''seni yirim yirim yirim'' diyerek ağzına pata pata vurmak yoluyla sevilmesi gereken erkektir.

metallica ya bok atmak

attığı bokun metallica'dan sekip, kendi suratına şılap diye yapıştığı, boş konuşmayı ibadet sanan kişidir.

şu sıcakta ağzı haşlana haşlana çay içen mal

bu sıcakta çorba, kahve içen, ya da sıcak yemek yiyen insandan daha fazla mal olmayan insandır. mallık anlayışınızı seveyim sizin. milletin ağzına girenden size ne arkadaş

başbakanımız hayatı boyunca yalan söylememiştir

2 saniyelik 'ahahaha, ilahi!' tepkisinden sonra, 'nerde kalmıştık cınım?' diye devam edebilecek olan durum.

polisin diyarbakırda 3 kız çocuğuna tecavüz etmesi

yalan haber olma olasılığı yüksekte olsa, yurdum polisinin son yıllarda yaptıkları düşünüldüğünde hiçte şaşılmayacak durum.

tavuk döner yiyen insanların gerizekalı olması

IQ ölçütlerini tavuk dönere dayandırabilen, doğumundan bu güne sadece ekmekle beslendiğini düşündüğüm kişi önermesi.

dilini fırçalayan insan

uygulama süresince insanı öğürten ve oldukça garip hissettiren, sonrasında ise ooh mis dedirten eylemdir.

sen benim ilk ve tek aşkımsın diyen kız

sen benim hayatımın kadınısın, gözümü seninle açtım, tek aşkım diyen erkekten farksız olan bir tür insandır kendileri.

european voluntary service

şuan ispanya'nın güneyinde ikamet etmeme sebebiyet veren program. bedavaya Avrupa görme,gezme tozma, yeme içme falan filan iyi fakat bunları yapabilmek için gerekli olan parayı size vereceklerini düşünmeyin. haa ama ben 200 euro ile gül gibi yaşarım derseniz kolay gelsin.