bugün

ne yaptığını bilmeyen sinektir. ba$ka bir ihtimal arkada$larıyla iddiaya girmi$ sinektir. gebermesi an meselesidir.
adimlari kucuk olacagindan aracin oldukca arkasinda kalmasi muhtemeldir.
muhtemelen sevgilisi arabanın hava filtresine yapışmış sinektir*
sigara içen insandan farkı olmanayan sinek çeşidi.
(bkz: sinek kosar mi)
(bkz: sinek ilaci yapan aracin arkasindan ucan sinek)
tam anlami ile kendini intihar etmek isteyen sinektir.
(bkz: kendini intihar etmek)
koşmak yerine uçmayı tercih etmesi gereken sinektir. çünkü o minik adımlarıyla koskoca aracı yakalaması imkansızdır.
yeter lan bıktım bu hayattan deyip, intiharı kafasına koymuş sinektir. kafasına koymakla kalmamış icraata geçmiş sinektir hatta.
(bkz: psikopat sinek)
ya o gün kafalar biraz güzeldi. ortamda kızlar da olunca "dogruluk mu, cesaret mi" oynayalim dedik. ben de biraz fazla gaza gelmisim hatunlari gorunce. yaptik oyle bisey ama sanildigi gibi bir intihar olayi degil yani, oyle eglencesine yaptim.
kendisini arkadaşlarının intikamını almaya adamış sinektir. Ülkü sahibidir. Bu uğurda gerekirse koşar, sokar, yalar da. Saygı duyulmalıdır.

(bkz: Rambo sinekler)
-dur salim abi nereye ilaç o???
-bıktım lan bu hayattan!
-hayırrrr!
gözü pek,yiğit ve mert olan sinek
kendilerinden kurtulmak için çeşitli kimyasal ürünler üreten insanlara karşı nazire yaparak kimya üzerine çeşitli eğitim almış olup, sinek ilacının panzehirini bulmak için çabalayan, reid kurtuluş örgütü adına çalışmalara yapan kimyager sinektir..
bahsi geçen sinek: ben o sinek ilacından etkilenmem.
arkadaşları: hadi len.
bahsi geçen sinek: iyi. izleyin o zaman:
arkadaşları: hadee bee. harbiden etkilenmedi:
sevgilisine artizlik taslayan sinektir. mide bulandırır.
koşsa da yetişemeyecek olan sinektir.
bu sefer, sinek ilacını görünce sinmemiş, korkularını ancak onların üzerine giderek yeneceğini bir yerlerden öğrenmiş sinektir. bu işten bir kurtulursa asosyalliğini de yenecektir.
sinek akıllıların abukça yapacağı eylemdir ki çocuklukta sinek zekamızla adı geçen aracın arkasında koştuğumuz çok olmuştur.
safkan mal sinektir.
(bkz: yanına dişi sinek bile yaklaştırmak)
o araçtan çıkan dumanın sinek ilacı değil de mazot dumanı olduğunu biz insanlara kanıtlayan sinektir.
takip konusunda pek bir başarıya ulaşamıcak sinektir. yazıktır. yapmasındır. kaçıp yaşasındır.
gaz maskesi taktığı için zarar görmeyecek sinektir. gaz maskesinin dayanıklılığını ölçmek istemektedir.
mahallenin sıskalığından dolayı sinek lakabını almış veletidir. sinekten daha çok ses çıkartır.
aşk acısı çeken, ilacın hepsini solumadan, bir kısmını soluyarak kafayı bulup içini dökecek, ferahlayacak sinektir.