bugün

entry'ler (259)

giderken

benden bu kadar arkadaşlar. Aşırı bir baskı hissediyorum ben bu siteye yazarken.Düşündüklerimden cok noktalar virgüller,sonunu doğru bağlamam gereken cümleler geliyor aklıma.istenileni de anlamış değilim, ben olaylara mizahi yaklaşmayı seviyorum,o tarz bişeyler yazıyorum, artık çekememekmidir nedir entryim eksi oy alıyor, siliniyor. Kendimi sevdirmek için sürekli siyasi içerikli mi yazayım,yoksa diğer yazarlara peşkeş mi çekeyim.Yok olmaz ben buna gelemem.6 parmağımı harika kullanan bir yazarın sen entryisini sürekli eksilersen,silersen o yazar altı parmağını aıp gitmezmi gider.Biraz yüzü varsa gider.Bende gidiyorum arkadaşlar. Ben bratinica kopyası bir sözlüğe yazı yazmam .Biliyorum (bkz: yazmasan yazma sen kimsin ulan kazma)filan diyosunuzdur okurken ama bu kazma kendini ezdirmez.Ayda 100 milyon verip web alanında şov yapan moda boyun eğmez.Googla forum yazar aratır, noktasız virgülsüz,formatsız yazısını yazar.istediğini tartısır, verir veriştirir ,verilir veriştirilir. Canı sözlük cekerse acar evinde okur. Canı sohbet cekerse msn de estirir .Eminim bu entryim kendini 10 sn içinde imha edecektir ve eli cabuk bir mod beni caylak filan yapacaktır. Cıkmadan herkesi slmlıyor, bu siteyi ayakta tutan üretken yazara saygılarımı sunuyorum.

6 parmak klavye

(bkz: giderken)

6 parmak klavye

benden bu kadar arkadaşlar. Aşırı bir baskı hissediyorum ben bu siteye yazarken.Düşündüklerimden cok noktalar virgüller,sonunu doğru bağlamam gereken cümleler geliyor aklıma.istenileni de anlamış değilim, ben olaylara mizahi yaklaşmayı seviyorum,o tarz bişeyler yazıyorum, artık çekememekmidir nedir entryim eksi oy alıyor, siliniyor. Kendimi sevdirmek için sürekli siyasi içerikli mi yazayım,yoksa diğer yazarlara peşkeş mi çekeyim.Yok olmaz ben buna gelemem.6 parmağımı harika kullanan bir yazarın sen entryisini sürekli eksilersen,silersen o yazar altı parmağını aıp gitmezmi gider.Biraz yüzü varsa gider.Bende gidiyorum arkadaşlar. Ben bratinica kopyası bir sözlüğe yazı yazmam .Biliyorum (bkz: yazmasan yazma sen kimsin ulan kazma)filan diyosunuzdur okurken ama bu kazma kendini ezdirmez.Ayda 100 milyon verip web alanında şov yapan moda boyun eğmez.Googla forum yazar aratır, noktasız virgülsüz,formatsız yazısını yazar.istediğini tartısır, verir veriştirir ,verilir veriştirilir. Canı sözlük cekerse acar evinde okur. Canı sohbet cekerse msn de estirir .Eminim bu entryim kendini 10 sn içinde imha edecektir ve eli cabuk bir mod beni caylak filan yapacaktır. Cıkmadan herkesi slmlıyor, bu siteyi ayakta tutan üretken yazara saygılarımı sunuyorum.

hyperion

o benim sınıf arkadaşım onu çaylak mı etmişler,yazık bu çocuga girdiği belki 10. sözlüktede 2 ayını dolduramadan çaylaklığa sürülüyo.Ağzını açtımı nereye ne laf etceğini bi kestiremedi,arada bir birilerine yag cek olum,sürüyü güden cobana yan yan meleme. Neyse yakında biz bir sözlük acarız dostum sen rahat ol.

dogurganlik

(bkz: ebemi görmek istiyorum)

kaderde varsa düzülmek neye yarar üzülmek

aslında tüzü-lmekten zevk alan kişinin ,olaya kaderi katıp mehsumiyet yalanlarına kaderi karıstırmasıdır.Kaderde varsa düzülmek, kaçmaya bak kardeşim.

yazarin entrylerine sahip cikmasi

(bkz: ben onlarsız nabarım)

sinek ilacı püskürten aracın arkasından uçan sinek

(bkz: yanına dişi sinek bile yaklaştırmak)

gülerken ısırmak

(bkz: hem gülüp hem ağlamak)

turkiye de kopek olmak

(bkz: türkiyede göt olmak)

fener yenilince kabahati antrenore yuklemek

fener asla yanilmez,Neden çünkü fenerin yenilmesinin kesin bir sebebi vardır ama asla fenerin hatası değil.nedir peki ?
muhtemel cvplar.
-hakem(ilk faktör)
-Karşı takım satılıktır.
-fedarasyon zaten fenere karşı
-Havada cabası oyuncular kar kromponlarını giymemiştir yada rakip bilerek sahayı kaygan yapmıstır.
-Top adidir inadına rakibe kaçmıştır oyuncular ne yapsın
-traftar iyi bağıramamış ,oyuncunun piskolojisini bozmustur
-küresel ısınma da cabası
-Herkes fenere karsıdır.Destek verildide onlarmı Şampiyonlar ligi kupasını almadı.
-Bu yenilgi bir taktiktir,önümüzde ki maça bakılacaktır.

ampule tayyip diye seslenmek

(bkz: kaç wattlık bu tayyip)

sozlukte osuruk muhabbetleri

muhabbetin bittiği, yazarın tıkandığı anda muhtemel en anlamsız diyologlardan biridir.

bir keyif verici olarak sol frame

(bkz: sol frame i sağa almak isteyen sağcı)

camfrog da bot u soyundurmaya calismak

(bkz: camforga alınmayan türkler)
Türkler asırı abazalıklarından dolayı bir ara bu site tarafından banlanmıstı,Zaten ilk girdiğimde şaşırmıstım,ispanyol sayfasında 10 yane türk
-Soyun anam,aşagı aşagı
diye bağırıp duruyordu.Eğğ adamlarda dayanamadı banladı bizi haliyle.

turkiye de siyah giymek

türkiyede siyah giymek, sadece siyah giymektir. Metalci ,rockcı kardeşlerimiz her ne kadar bu rengi kendileri ile özdeşleştirsede bence bir anlam tasımamakta .Siyah genelde mahtem, karizma, ciddiyet gibi anlamları içeren bir renktir.Yani yavşak bir rockcı siyah giyerek karizmamı olur,mahtem içinde midir,ciddiyetini mi dısa yansıtmak istemiştir, mechuldur. Renkleri ayırmayalım derim burdan pembe tişört üstüne mor kravat takalım ne olacak.

kampanya yapilmasin kampanyasi

bir kampanya olup amacını ifade edememiş bir sesleniştir.Kısır döngüdür.1 i 1 e bölüp bir ,0 ı 0 a bölüp 0 bulmak gibi bişeydir. Kampanyalara lanet gelsin daha etkili olabilir.

ananızı da alın gelin

kız isteme durumlarında babanı al gel , yoksa ananı al gel oda yoksa kasapla ,oda yoksa bir pazarlamacı al gelde beni iste durumunu anlatabilir.

sakizlar kaybolmasin

dahice bir reklam sloganıdır kendisi. izleyeni gülmek ,eğlendirmek reklamcıların en büyük kozudur .Dikkat edilirse en çok izlenen reklamlar komik bir içeriğe sahip olanlardır. (bkz: Güldür beni hayvan)

you don t need an education to save planet

kesinlikle katılmadığım bir yazıdır bu sonda çıkan yazı. ne bu yani her sey refleks, yaşam programlanmış bir makine mi ki sen öğrenmeden uygulamaya geçebilesin. Bu mantıkla kurtarabileceğin dünya boktan heykel inşa etmek gibi bişey olur.Asilik yapacaksan ufaktan atta civcivler de seni dinlesin.