bugün

erken boşalma fobisine böyle bir çözüm bulmuş psikopat. diğer bir ifadeyle, direkt testise konsantre kaşar.

daha öncesinde ufak sevişmeler, elleşmeler yaşamıştık. bir defasında pandik bile atmıştı. ama ilk kez sevişecektik. böylesini görmemiştim. kudurmuş gibiydi.

evdekileri akşam gezmesine göndermiş ve hemen beni aramıştı. gittiğimde kapı açıktı. bu zilli de üzerine rahat birşeyler giymiş, oturduğu koltuktan seksi pozlar veriyordu ve yine kudurmuş gibiydi. "ulan it kapı niye açık? ya kapıcı girse?" dedim. "aşkım çok fazla vaktimiz yok hadi hadiii" diye üzerime atladı. allah'ım yarabbim kudurmuş olmalıydı. dahasını anlatıp ağzınızı sulandırmadan yatak odasına geçtik. çok tutkulu sevişiyordu. bir ara pozisyon değiştirirken bacak arama sert bir diz attı, ben yere yığılıp kalmıştım. "aşkıım çok özür dilerim, valla istemeden oldu" diyordu "istersen sen de bana vur" gibi salak öneriler sunuyordu. aman tanrım yoksa kudurmuş muydu?

ondan beri kim olursa olsun sevişirken tekvandocuların taktığı bacak arası korumalarından takmaya yemin ettim. kudurmuş olmalıydım.
(bkz: mazoşist sevgili)*
tecavüzden kurtulma yolları 101 adlı dersin konularından biridir.
orta bacakla karşılık verilmesi gereken sevgilidir.
o anda darbeyi yiyen kişinin ağzından "hıığghh...!!"dan başka ses çıkmayacağı için acıdan eciş bücüş olmuş surat eşliğinde basket maçlarındaki mola işareti yapılır ve işleme bir süre ara verilir. midedeki sancılar geçtikten sonra konsantrasyon el verdiğince devam edilir.
olur efendim, gülüp geçiniz..*
O bölgedeki malum şahısla bir husumeti bulunandır.
daha detaylı bilgi için (bkz: karafatma)
sonrasında karşısındakinin hissettiği acıylaezilen kimsedir.
(bkz: uludağ sözlük sex itirafları)
(bkz: geçen gün yine sevişiyorum)
(bkz: sadist sex fantezileri)
(bkz: dr umutlama açıklıyor)
(bkz: Bacak arasına diz atmalı seks)
on kusurlu harketten biri.
sonuç: serbest vuruş
acı çektirmekten zevk alan sevgilidir. Bazı kadınların hoşuna gidiyor mk.
sakar sevgilidir sonra kendini affettirmek için diz attığı yere fazla ilgi gösterir.
yanlışlıkla vurmuştur.insan bindiği dalı kesermi.
sevişmeye o an ara vermek için yapılmış makul bir hamledir.