entry'ler (169)

ömer akat

Akşam saat 19.00'da işletme politikası sınavına gireceğim dersin öğretim görevlisi. Dolayısıyla emekli ve elinde şarap şişesiyle dünyayı gezmeyen hoca.

tiffany thompson

set'ten nikah masasına gidilesi hatun.

ay ışığında terasa çıkıp mastürbasyon yapmak

evinde terası olmayanın yapamayacağı eylemdir. ortak teras kullananlar için yorumu yapılamayacak durumdur.

kimliklerde kişinin dininin yazması

kendine müslüman seçeneğin bulunmayacağı ancak toplumun büyük bir kısmını oluşturan bu kitlenin elhamdülillah müslüman yazdıracağı bölüm.

ölmeden önce söylenen son sözler

+bak şimdi nasıl solluyoruz öndeki arabayı!

+aa aya bak! amma çok kamyon farına benziyor?

+bu kırmızı düğme ne işe yarıyor?

+sigortaları kapattın mı?
-kapattım kapattım.

çocuk

çocuk, çok zeki olmayan akıl hastası kıvamında davranışlar sergileyen ufak bir cüceden ibarettir.

kötü isimli kızların güzel olması

Sıkça başa gelir. Bakarsınız dünyanın en güzel kızına aday kendisi ama allem kullem edip tanışma faslını taklaya getirip isim öğrenme kısmına gelince sigortaların atmasına nedendir.

-evet, memnun oldum bu arada ben theprince
+bende memnun oldum, bende
(bkz: veliye)
(bkz: hüsniye)
(bkz: bedriye)
(bkz: kadriye)
(bkz: kezban)
(bkz: huriye)
(bkz: hamiyet)
(bkz: setenay)
(bkz: yarcan)*
(bkz: muazzez)
(bkz: tebessüm)*
(bkz: necmiye)
(bkz: remziye)
(bkz: balcan)*
genel olarak sonlarında -iye eki türeyen isimler kötü zannımca.

edit:dövün bari.

msn de kendini ekleyip offline olan yazar

(bkz: theprince)

şahsıma münhasır gerçekleşen hadisedir. msn'de nickimin nasıl göründüğünü görmek amacı ile bundan yıllar evvel eklemiştim. görüyorum ki kabul etmemiş. öyle yıllardan beri çevrımdışı. ilk ve tektir herhalde.

çevrimdışı online olan yazardır.

cinneti manyak

yazdığım başlıktaki entry sonucunda beni gülme krizine sokan yüce kişilik. oldukça hoşsohbet, ciddimtrak (ciddimtrak neyse, şimdi türettim galiba), kültürlü, adeta roman yazarı*. roman yazarıdır kendisi, kitabının çıkmasını dört gözle beklediğim vatandaş. genç yaşına rağmen, hayattan farklı deneyimleri tatmış, kitaplar ve okuma kültürü ile içli dışlı olmasından dolayı edebi yanı kuvvetli sayın arkadaş.

biraz kronik hüzünlü hali olma durumu var gibi. gereksiz bir ağırlık varmış gibi üzerinde. (bkz: sanki sırtımda biri oturuyor)

sözlük sayesinde kendisine ulaşmış bulunmamla beraber, diyaloğumun sözlükle sınırlı kalmasını istemediğim yazar.***
yazmayı bırakırsa, insan ziyanı olması muhtemel kişiliktir aynı zamanda. allah kalemi elinden düşürmesin.

yere yığılan adama düştün mü diye sormak

(bkz: orda mısın) (bkz: ordayım)

sözlüğün başında tespihle oturan yazar

normalde taşımayı da çok sevmem. nasıl olduysa bugün bir anda elimde tespihle bilgisayar başında buldum kendimi, üstelik sözlük açık.

düzenli olarak sözlüğün başında bu şekilde takılan yazarlardır.
(bkz: sözlükteki dayı türleri)
(bkz: polat alemdar ve niceleri)

aşık olunan kızın sana mı kaldım ben demesi

+sana mı kaldım ben?
-evet çok şanslısın.
+ (bkz: hönk)

zengin olduktan sonraki ilk sözler

+abi akşam halı saha maçına geliyorsun değil mi ?
-halı saha mı? o ne lan...
+abi akşam maç var ya?
-dostum barcelona clup member olduğum için akşamki chelsea maçı için gidip vip'deki yerime yerleşmeliyim, üzgünüm. siz gidin salak gibi 10 kişi bir topun peşinde koşun.
+ama abi sen de maç izlemeye gidi...
-messi'yi izlicem lan gerizekalı.
+ (bkz: mavi ekran) (bkz: fatal error) (bkz: hönk)

zengin olduktan sonraki ilk sözler

+şehrazatı getirin bana.
-neden?
+sana ne lan param var, istediğim gibi harcarım.*

los angeles lakers boston celtics 2010 nba finali

4-0 boston akar.***

sol frame in messi den geçilmemesi

(bkz: messi aşağı messi yukarı)
(bkz: messi bu adam neyin nesi)
(bkz: bir messi olsun bana bir şey olmaz)
(bkz: messi mi ne messisi messi ne arar la bazarda)
(bkz: rabbim bana bir dert vermiş)
(bkz: messi için söylenenler)

arkadaş bıktım. başlığı açan yazar arkadaşımı gönülden kutluyorum.*****

o değil de şuna bakın asıl. http://inci.sozlukspot.com/w/uluda%C4%9F-s%C3%B6zl%C3%BC%C4%9Fe-s%C4%B1ra-d%C4%B1%C5%9F%C4%B1-bir-sald%C4%B1r%C4%B1/

3. maddeye bakar mısın hacı.

ne kadar korunmasızız lan, moda mı seslenmeli kime seslenilmeli bilemiyorum, bir önlem alın yahu.*

potansiyel apaçi msn adresleri

emsii_khuarezma88dj@sıtayla.com

annesinin sevgiliden daha seksi ve işveli olması

(bkz: kızına bak anasını al)

yaran say expressivo kayıtları

http://say.expressivo.com/0h67FOwn

silik e gelen entryi moda açıklama arzusu

nedendir bilmem, ya bağlı olduğum mod değişti ya da bende bir sorun var hissine kapılmaya başladığım duygudan ötürü açtığım başlık.

az önce bir silik geldi, mod demiş ki: "ilk entry tanım şeklinde olmalıdır. kendisinden önce tanım olmayan entryler silinir."
ilginç olan ise başlığın sahibi ben değilim. ikinci entry benimdi.

velhasıl sıkça cevap veresim geldiği ama karşı gelemediğim için çeyizsiz kız anaları gibi çaresiz çırpınışlarım göz önüme geldi.