bugün

entry'ler (1362)

17 meme çeşidinden senin favorin hangisi

Yeşil elma tam yemelik sert sert..

ekşi sözlük

Şu an erişilemeyen sözlüktür.

gavat olmanın dayanılmaz hafifliği

Hemen küfür etmeyin az bekleyin!! Nerde bir gavat görsem rahatlıkları dikkatimi çeker, adamlar öyle rahat öyle rahat ki dünya umurlarında değil.. eşini istesen buyur abi yatak şurda deyip odayı bırakıp gideni gördüm adam kırkında bir tane beyazı yok. Veya kız kardeşin çok güzelmiş deyince eyvallah kardeş; gezin takılın ortamlara girin diyeni duydum bunları hepsinin ortak yanı dinç, genç durmaları. Nerde kendini sıkan, karısına kızına bacısına sahip çıkan adam gördüm hepsinin saçı dökülmüş veya beyazlamış, yüz harita misali kırışmış...
Gavatlık eşittir hafifliktir, gençliktir, kafa rahatlığıdır.

ben evde karımın emrinde bir köpeğim

Doğru ama eksik söylemiş dışarda da paranın emrinde Para nereye götürürse o tarafta yer alıyor.

ebru gündeş in yürekleri yakan ekonomik çöküşü

Beter olsun diyecem ama kimbilir kaç milyon doları var zulada. inşallah süründüğünü görürüz aç gözlü kadının kime ne faydası dokundu!!!

uludağ sözlükte eski girilere pek bakılmaması

Eski giriler Kalitesiz olduğundandır.

hamile kadına saldırı

Yalan olduğunu düşündüğüm saldırıdır.

candan erçetin

Sütaş reklamında sesini duymak hayal kırıklığına uğrattı beni. Ne gerek var böyle reklama..

yamuk pipili erkekler

Sünnetçinin gazabına uğramış erkeklerdir. Dün halı saçı maçından sonra duştan havlusuz çıkan birkaç takım arkadaşımın şeyini erekte gördüm dik ama yamuk duruşlu olmaları bunu düşündürdü. Ahh be (bkz: Kemal Özkan) amca ne büyük adamsın sen, senin elinin değdiği pipi Aslan gibi penis olur...

seren serengil

Sabah programında boş boş oturan ne dediği belli olmayan 45'lik abla. Göğüsleri silikonlamış her yeri estetik.. dişleri kocaman kocaman ağzından taşıyor. Bir özelliği yok ama oturduğu yerden para kazanıyor şanslı doğmuş.

acıları çocuğu emrahın acımasız olması

Evlilik dışı doğan çocuğu ile evlilik içi doğan çocuğuna ayrım yapan, zalim bir adam olmasıdır. Hayat öyle bir oyun oynar ki o beğenmediğin çocuğa muhtaç olursun zengin Emrah..

merve sevi nin göğüsleri

Çirkindir.

küçük emrah ın çocuğu

Acımasız, zalim bir babanın oğludur. (bkz: acıları çocuğu Emrahın acımasız olması)

sertap erener

Ne yaparsa yapsın güzel gelmeyen itici şarkıcı.

sevişme süresini 90 dk tutan erkek

Olmayan erkektir, 90 dk değil 9dk olsa yeter mk dürüst olun.

okan bayülgen

Bitmiş. Reis haddini bildirdi çıktı özür diledi. Özür dileyecek adam öyle marjinal takılırken diriliş dizisine sallarken sonunu düşünürdü..

gupse özay

Çerkes kökenli herşeyden önce diye yere göğe sığdıramayanlar var n'oluyo sanki çerkes olunca? O ses tonu o sevimsiz ağız yapısı, biraz daha gülse sanki dişleri ağzından düşecek gibi duruyor.. Nasıl ünlü oldu ne özelliği vardı hala anlayamadım. Barış Arduç bunla güzel zaman geçirir hem arkadaş hem sevgili kontenjanından ama evlilik olmaz.

acıları çocuğu emrahın acımasız olması

geldiği yeri unutan adamın, evladının hayatına empati kuramamasıdır. yazık 50 yaşına gelmiş ama olgunluk, empati kurmak, adil olmak gibi meziyetler çökmemiş.

bursalı bir komşumuz bir ara bu çocuğun kendi pastanesinde çalıştığını ve haline hep üzüldüklerini anlatırdı.

bu saatte olsa da yesek denilen şeyler

(bkz: meme) güzel ve diri olanından (Ergen kardeşlerimin sesine tercüman olaraktan)

aleyna tilki

Anasının kurbanı olmuştur.