bugün

belkı de pısman olmus erkektır.keşke yapmasaydım der gozyasları.

(bkz: sevıstıkten sonra her boku yapan erkek)
iktidarsız olabilecek erkek türü.
-ühühüh
+anketcan nıye aglıyorsun sevgılım
-ben..ben..ben...
+evett?
-anketgul ben senın bekaretını aldım!nası yaptım bunu!ne kadar assagılık bır erkegım!
+iyi de sevgılım ben ıstedım
-olsun!ühüü.eger bunu baban ögrenırse...
+ogrensın sevgılım ne olacak ne guzel ıste evlenırız
-ben de ondan aglıyorum ıste
partnerinin hemcinsi olduğunu farketmiş erkek hareketidir.
(bkz: romantizmin dorukları)
boşalamadığını anlayınca kız karşısında ezik duruma geçince satıldığı timsahi yaşlardır.
insan insana bunu nasıl yapar deme ihtimalide yüksektir *
(bkz: ağladıktan sonra sevişen erkek)
timsah gözyaşlarıdır
mutluluk gözyaşları döken erkeklerdir.. dışlanmamalıdırlar.. *
ilk kez milli olduğu için mutluluk gözyaşları olma ihtimali yüksektir ya da 100. milli maçıdır bunuda mutluluk gözyaşlarıyla ıslatmak lazımdır...
her ne sebeple ağlıyor olursa olsun uzak olması istenen erkektir.
belki de sevgilisini alkolün de etkisiyle aldatmış erkektir. pişmanlık duymaktadır.
(bkz: sigarasizlik nasil birsey)
(bkz: desperate housewives)
hiç haketmediği halde* karısını veya sevgilisini aldatmış erkek olması muhtemeldir.
(bkz: ben böyleyim)
(bkz: yılmaz morgül)
ağlama sebebi karısını ya da sevgilisini aldatmış olmasıysa eğer işi ağlamakla bırakmayıp bir de gidip kendini bir uçurumun tepesinden aşağı atması gereken erkek.
erkek orgazm yaşadığında sinir sistemi üzerinde biriken deformasyonun boşalması ile duygusal açıdan daha hassas bir kıvama gelir. farklı bünyelerde değişik etkiler yapar bu boşalma işlemi, kimileri duygusal açıdan çok daha gevşer ve bunun sonucunda ağlayabilir. yaygın olduğu bilinen bir durumdur.
junior'ı ısırılmış erkek olabilir. çektiği acıdan dolayı ağlamaktadır.
(bkz: beni de ağlatacaksın şimdi)
badlik amirinde ki chet baker ı seven insan olabilitesi yuksek duygusal.
partneri ilişki sonrasında ağlamaya başladıysa ve de özellikle sözkonusu sevişme, taze bir aşk ilişkisinin ilki niteliğindeyse erkeğin de partnerine katılıp gözyaşı dökmesindne doğal bir durum olamaz. ama bu erkeğin normalde de dış etkenlerden çabuk etkilenip bu etkiye ağlama şeklinde tepki verebilen bir erkek olması gerekecektir.
kısır olupta, ağlayarak boşaldığını düşündüğünü sanan, erkek denilmesine noter tasdiki, şahit v.b gerekli olan zat.
severek sevişmeyi özlemiş ve nihayet o mutluluğu yaşamış erkektir.