bugün

ağlaya ağlaya mutfağındaki mermeri bile eriten şeyimsi..
gay ötesi sanatcı. kendileri bazı ünlülerin kendisini tanımıyorum* şeklindeki açıklamalarından sonra çok feci üzüntüye kapılmıs olup bayılmıştır.
benim dudaklarım geçrekten bu kadar kırmızı , ruj sürmüyorum diyerek peçeteyle dudaklarını silip kameraya gösteren eblek ,saf bir tiptir. söylemesine gerek yok o öyle biliyoruz zaten.
kendisini türkiyenin en güclü sesi ilan eden sıradan kişilik..ajdar die bir adam vardı eskiden bir grup kursalar komik olabilir aslında..
tv de her gördüğümde ağlayan şarkıcı
şu an geceler diye bağıran şahıs. televizyon makinası'nda okan bayülgen'in konuğu.
birkaç program önce okan bayülgen'in haklı olarak harcadığı şimdi ise nedendir bilinmez tekrar kazanmaya çalışacağı kişi. *
(bkz: yılmaz morgül ün hüngür hüngür ağlaması)
(#241868) ve istenileni yapan mahlukat
(bkz: ben böyleyim)
her gittiği programda dalga geçilen insan.
o boyle biri.
tv makinasında * karate şovu yapan insan
bülent ersoyun 2000 yılına uyarlanmış doğallıyla ün yapmış ve simple present tense ile şarkı yazan bir sanATçı
yılmaz morgül nasıl biri? işte böyle biri;
-karizmatik biri
-hassas biri
-duygusal biri
-alçakgönüllü biri
-böyle biri..
(bkz: mor ve ötesi)
duygusal,hassas,2 de 1 zırlayant ve diğer tsm sanatçılarınında tınlamadığı ezik şarkıcı.
tamammen duygusal bi sanatçı sabah programlarının vaz geçilmezleri arasına girmek üzere olan çok ağlıyan fazla duygusal sanatçımız
sürekli ağlayıp böyle prim yapmak isteyen,ben böyleyim diyip milleti bayıltan kişilik.
(bkz: ota boka ağlamak)
dün gece televizyon makinası nda , medya arkası nda bizi tekrar gülme krizine sokan insan. önce " türk sanat müziği çok duygulu ezgilere sahiptir. o yüzden şarkı söylerken ağlarım bazen bu çok doğal. " dedi , iki dakika sonra " ben ne zaman ağlamışım ya? dalgamı geçiyorsunuz siz? " dedi. bizde koptuk tabi. sağ olsun gece gece güldürdü.
(bkz: sümüklü)
(bkz: fatih ürek) (bkz: aydın) (bkz: doktor bilal)'den pek farkı olmayan oratada bir cinsiyet
o sevgi kelebeğidir. ayrıca şu haliyle zeki mürenin yandan yemiş şeklidir de.
"oldu mail box ım doldu" diyerek tv karşısında beyin amcuklaması geçirmeme sebebiyet veren kişi.