bugün

3. nesil yazar. hoşgelmiş, sefalar getirmiş. entryleri ve başlıkları şu ana kadar beğenilen uykusuz yazar.
ast manasına gelir amerika'da lise 2 yada üniversite 3 öğrencilerine tekabul etmektedir. genelde brezilyadaki futbolcularda duyduğum bir isim örnek vermek gerekirse roque junior
ben bu nickname'i neden kullanıyorum gerçekten bilmiyorum (askerde vermişlerdi)

tüm yazar arkadaşlara;
aranızda olmaktan çok memnunum. * *
az önce yazardı, birden çaylak olmuş. tiz zamanda geri döne...
kısaca jr. olarak yazılır.
şapkası ve piposuyla değişik duran yazar. hoş sohbet güzel insan.
tam bir entelektüel havasına sahip yazar.
süper şapkası ve piposuyla beni benden alan entellektüel yazar. hoş muhabbet suskun ama konuşmayı bilen yazar..
ben gündüzleri yaşayamadığını sanıyordum onun meğer gündüz vakti de aynı şekilde yaşayıp sohbet potansiyelini ortaya koyabiliyormuş. benimkisi son dönemdeki uykusuz zamanlarımın bana getirisi olan diyalogun ete kemiğe bürünmesi de zirve aracılığıyla gerçekleşmiştir. kendisine tütün mamulleri ile olan samimiyetini olabildiğince ortadan kaldırmasını burdan salık vermekteyimdir. *
Ufaklık
kaptan cousteau'nun uludagsozluk versiyonu olan kisi. *
malum zirvedenin sonlarına doğru sohbet edebildiğim ve bununlada yetinmeyip falına bakma cürettinde bulunduğum * * canayakın ve dolambaçsız hoşsohbet yazar kişisi. ya bu iyi bi insan diyebildiklerimdendir. *
zirvede tanıştık bu arkadaşla...**
geldi oturdu yanımıza. elde pipo, kafada şapka ayrıca arkadaş sinemayla ilgileniyomuş...elde kamera çekimler falan dedim noluyoruz.*valla memnun oldum kendisiyle tanıştığımıza aşağı yukarı hayyallerimiz aynı. umarım bi gün ben bir film çekerim o da montajını yapar...
youtube'ya aktardığı 9:38 dakikalık video için teşekkür ettiğim yazar. ellerine sağlık güzel hatta süper video olmuş. *
özenle hazırladığı videosu zevkle izlenen yazar.
ayrıca, belirtmesem olmaz, aynı isimde brezilyalı bir sol bek vardı bir dönem parma' da.
video için çok uğraşmış, bizi mutlu etmiş insan, aramızda görmekten mutluluk duyduk.
(bkz: şapkasız çıkmam abi)
sener sen fotru ile aga gibi baskosesine oturmus olan kisilik.
farkındalık yaratan kişilik.
şapkası ve piposundan mütevellit karizması tam yerinde olan kendisi gelmeden dedikodusu gelen az çok sohbet etmeye çalıştığımız zat-ı muhterem.
çaylak olduğum halde* beni ilk zirvem olan düşler sokağı nda bayramlaşıyoruz zirvesine götüren can dost, güzel insan, geleceğin yönetmenlerinden birisi.
kendisiyle yaptığım müzik sohbetlerini hatırlayamadığım ** umarım bir gün ayık kafayla daha uzun sohbet edebiliriz dediğim yazar kişisi.
michael jackson tarzı fötr şapkalarına, kravatına, piposuna hayran olduğum toprak kokan uuser. çok hayırseverdir ayrıca.
sapka kardesliginin ikinci ayagı 3. nesil saygın insan.
kendisiyle bi önceki zirvede tanışma fırsatı bulduğum ve o zirvede mükemmel şapkasıyla dikkat çeken ama çocuk yuvası ziyareti zirvesinde ise tüm çocuklara açtığı sevgi dolu kalbiyle, katılan tüm yazar kişilerin sevgisini kazanan kocaman kalpli yazar. * *
destansı rus onbası sapkası ile sapka çeşitliliği musabakasında 1-0 one geçmiş yazar kardeşimdir. uykusuz bir şekilde geldigi hayır zirvesinde küçük yavrucakları bir saniye olsun bırakmamıştır. reyhan ile yaptıgı 38 bilek güreşi karsılasmasını da kaybederek ayrı bir istatistikte de benim önüme geçmiştir. aslında durum 2-0 dır. * nice zirvelere deyip bu güzel insana sevgilerime sunarım. *
hemşom, has toprağım, ani esprilerle yaran adam. piposuyla beraber yeni fenomen olmaya aday, hayırsever kardeşim, yüreği gülüşü kadar içten sarar insanı, çok daha büyük ve güzel toplumsal olaylarda omuz omuzayız. sinyaller iyi yönde.