bugün

bu gece sevilla yı destekleyecek olan galatasaraylıdır. sabah işe giderken galatasaraylı arkadaş bana aynen şunu söyledi, ' ya sevilla forması aradım ama bir türlü bulamadım bari onun niyetine barcelona forması giyecem' ne diyeyim bak keyfine nasılsa biz turlayacaz.
sevilla'da yaşayan galatasaraylıdır.
türklüğünün önüne tuttuğu takımı koyan insandır. hepimiz ezeli rekabetin bir tarafındayız ancak eğer bir türk takımı bir yabancı takımla oynuyorsa, rengimiz her zaman kırmızı beyazdır. gerisi yalandır.
renkleri berbat, joma gibi sikindirik bir markaya sahip sevilla formasını ne amaçlı aradığını düşündüğüm galatasaraylıdır. mis gibi kendi takımının adidas forması varken.
en rezil duyguların insanıdır. olympiakos forması giyen fenerli ya da beşiktaşlı ile aynı familyadandır.
fenerlilere uyan galatasaraylılardır.
efendiler de uyar, efendiler de uyur, efenediler de hata yapar, bu nedenle eğitilmesi gereken galatasaraylılardır.
eğitim şartdır, evet.*
milliyetcilik ile sporu olmasi gerektigi gibi ayri kategorilerde tutan taraftardir. turksun diye avrupa da rakip turk takimlarini desteklemen gerekiyor gibi bir kural da bilindigi uzere yoktur, olmasi da apayri bir sacmaliktir.

egen anlamadiysaniz; kisaca forma kolleksiyonu yapan galatasaraylidir diyelim.
futbolu sadece futbol olarak gören, vatan millet meselesiyle futbolu karıştırmayan, yenildi ve 3 futbolcusu kırmızı kart gördü diye ortalığı ayağa kaldıran ( 27 şubat 2008 galatasaray fenerbahçe maçı) bir takımın karşısında durmayı kendisine düstur edinmiş ve nihayetinde de eğer formayı bulursa maçtan sonra 4 mart 2008 sevilla fenerbahçe maçı hiçbir anlam ifade etmediği için bu formayı toz bezi yapacak olan galatasaraylıdır.
gerçek olduğuna inanmanın güç olduğu galatasaraylıdır. fenerbahçe'nin avrupa başarısı birkaç kendini bilmez harıiç tüm galatasaraylıları da sevindirmiş olmalı.
fenerbahçe başkanının ezilerek, galatasaray'ın tarihi uefa başarısı için "tesadüfen" yorumunu yapmasını eleştirmeyen, hatta destekleyen fenerbahçelilerin tepki göstermemesi gereken galatasaraylıdır.
ayrıca bu sadece galatasaray için geçerli değildir.
galatasaray'ın b.leverkusen yenilgisinin ardından tribünlerinde anti-galatasaray pankartları açarak avrupa'da farklı türk takımlarını ne kadar iyi desteklediğini gösterenler galatasaylı değil fenerbahçelilerdir. yani ortada bir yanlış varsa sadece galatasaraylı değil fenerbahçe taraftarları da yapmaktadır. o yüzden fenerbahçeli arkadaşlar kendilerini bir kenara koyup birilerini eleştirmeden önce kendi başkanlarını, tribünlerini eleştirmelidir.
(bkz: arsenal forması arayan fenerli)
tuttuğu takım önemli değil de, sevilla forması arayan her kişi şu an o forma yerine belize bayrağı aramalıdır. sarınıp gezmelidir mahallenin delisi gibi. altı çıplak olsun farketmez.

(bkz: belize bayrağı)