bugün

beni aldatan sevgilime:
- sana hakaret bile etmeyeceğim.
(bkz: hoşçakal)
-aşkım beni seviyor musun?
+evet bitanem hem de çok
-şey ama ben seni sevmiyorum bunu söylüyecektim.
bu kadar basittir.
film bitti.
"hayatta nerede ve nasıl olursam olayım, içimde sana dair bir şeylerin hep var olacağını hatırla."

evet bunu söyledim.
gereksizdir, zaten bitmiş ne vedasıyla uğraşıyosun hala.
hımm ok.
bende neyi bulamadığını bilmiyorum ama bulduklarını çok arayacaksın, demiştim en son, cevap vermedi tabii...
"seni tekrar sever miyim bilemiyorum ama özleyeceğim kesin.kendine iyi bak."dedim ve gittim.pişman olmadım ama ne zaman 'ömer köroğlu-kendine iyi bak' şiirini dinlesem içim burkulur ama geçer.
Eger sıze ılıskı suresızce canınızı actıcak seyler yapmamıssa bana yasattıtıgın gunler ıcın tesekur ederım kendıne ıyı bak hoscakaldır gelecek cevap da sende kendıne ıyı bak lutfen cok sıgara ıcme olur mu derslerde gıtmeyı bırakma hoscakaldır.
hoşçakal . kendine iyi bak. hayatında başarılar. vb.
(bkz: bsgçk)
hiç birşey..

gelişim davetsizdi, gidişim elvedasız olsun istedim. şems i tebrizi
seni çok sevmiştim ama haketmiyormuşsun... kendine çok iyi bak. her şey için teşekkür ederim. umarım benden sonra hayatına girecek kişiyle mutlu olursun. ama şunu bil kimse seni benim kadar sevemeyecek...
bir tek dileğim var mutlu ol yeter...
the game over!!
(bkz: daha karpuz kesecektik)
başlangıcı olan herşeyin birde sonu vardır.
Hayatimin icine sictin. Cik artik hayatimdan.
vedanin turune gore dudaklardan cikabilen sozlerdir.

mecburiyetten dolayi bir vedaysa: " i'll back to love you again."
boynuzdan dolayiysa: " son duani et lan!"
ilgisizlik, sogukluk vs ise: " hayatimda bana zarar veren her seyi siktirederim, sira sende. siktirgit!"
ben noktayı koyar giderim, sen virgül gibi eğilirsin. bu yüzden kuralsızım sevgilim.
(bkz: ananın amına kadar yolun var)
(bkz: siktir git)

en güzel veda sözleridir efendim.
görsel
Sözler edilen veda sevgiliye. Sucuklar baraja atılmamalı çünkü makarnalar topak topak oluyor.

Önce konuşmayı öğrenin sonra sevgiliye ne söyleyeceğinizi düşünürsünüz.
adios bitch!