entry'ler (48)

cüneyt avşar

bugüne kadar hakkında entry girilmemiş olmasına çok şaşırdığım uludağ üniversitesi ileri okuma yazma derslerine giren okutmandır.

öğretmenin öğrencilerine koyduğu lakaplar

ukala dümbeleği.

çelik ve çeliknaz

arçeligin reklamlarındaki iki robottur. onlar bile evlendi. evde kaldığımı düşünmekteyim.

artık 14 şubat görmekten sıkılmak

tanımını haklı çıkarmayı çok isterdim fakat şunu söylemeyi borç bilirim, bu başlığı sevgilisi olan biri olarak açtım ve bu tür başlıklar görmekten gerçekten sıkıldım sn. bloody crescent

havuclutarcinlikek

en sevdiğim yazardır.

keshaync

iyi ki hayatımdasın cümlesini en çok yakıştırdığım insandır.havuclutarcinlikek

ben bu yazıyı komşuma yazdım

yeşil eşofmanından bıktık komşucum artık havuclutarcinlikek çok haklı. markette orda burda seni yeşil eşofmanından tanımaktan bıktık. korkulu rüyamız oldun resmen. kanka yeşil eşofman kaçç! işte böyle komşucum yani. artık kal geldi hepimize. evimizden olduk senin yüzünden be! o ettiğin hakaretlere ne demeli? çileden çıkardın bizi resmen. kızların kaldığı bi apartta sessiz ortamı beklemen saçma git evde kal o zaman! mutlu musun şimdi yanındaki suskunlarla? al da başına çal evini! neyse sakinim.

evlat olsa sevilmeyecek ünlüler

(bkz: bülent ersoy)

aşık olduğunu anlama yolları

her şeyin bütün anlamını yitirip sadece 'o' oldugu zaman aşık olmuşsun demektir. nereye baksan gülüşünü görürsün, ondan başkası hayatıma girmesin dersin hep. yürürken, yemek yerken, müzik dinlerken en önemlisi uyumaya çalışırken hep aklında 'o' vardır. sürekli onun için bir şeyler yapmak istersin. ikiniz için en uygun şarkıyı bulmaya çalışırsın. her yerde onu ararsın ve herkeste onun gözlerini.. kısacası doğru kişiyle yaşandığında güzel şey aşk..

keshaync

hosbuldum o zaman tavsiye icin tesekkur ettim.

keshaync

teşekkürler yazar arkadaşlarım.

snoop dogg

pitbull'la düet yaptığında harika olabilme kapasitesi olan dogg.

keshaync

kendi kendime hoş geldin diyorum o zaman.

atatürk hakkında saçma sapan başlıklar açmak

atatürk ve hz. muhammed karşılaştırması yapanlara ne demeli? en son adam 1938'de öldü yazan bir yere hayır 632'de öldü yazmalar falan... bu zihniyette olan insanlarla aynı ülkede yaşamak ne kadar acı. dünya liderleri bile atatürkü dilinden düşüremezken bize bu rahatlığı sağlayan atatürk'e hakaret edilmesi acınılacak bir durum.

hazal kaya oyunculuğu

hiç yüz ifadesi değişmeyen(sürekli ağlamak üzereymiş gibi görünen), yarım metre platformun üstüne çıksa bile boyu kısa kalan nadir oyunculardan olan hazal kaya'nın oyunculuk yeteneği yok denilecek kadar azdır.

gece gece akla gelip çıkmayan yiyecek

peynirli makarna.

dostluk

dostluk.. gerçekten bulunması zor olan en önemli şey.. dostlar istridye içinde sunulan inci taneleri gibidir. eğer dostun gülüyorsa gülebilirsin gönül rahatlığıyla. bazen gözyaşları kahkahalara dönüşür onunlayken. dostluk dostunun en çok 'kırmızı' rengi sevdiğini bilmektir. ne yiyeceğini sormadan sevdiği yemeği önüne koyabilmektir.. rahatlıkla konuşabildiğin tek yardımcındır. en zor anlarında telefona sarıldığında cıvıl cıvıl sesiyle 'takma bebeğim biz bize yeteriz' diyebilendir. ağladığında bir omuz olabilendir. hep yanında olmasını istediğindir. güldüğünde gülen, ağladığında senden daha çok üzülen, canına can katandır. zaman zaman hatalarını yüzüne rahatlıkla vurabildiğindir. doyasıya kavga edip o bağırışlardan sonra 'nasıl kavga ettik ama!' deyip seninle yeniden gülebilendir. yüzüne baktığında ne düşündüğünü anlayabilendir. kardeşinden daha yakın olandır. kısacası herşeydir o. candır can! (bkz: havuclutarcinlikek)

öğrencilerin bıkmadan sorduğu sorular

hocam istediğimiz sorudan başlayabilir miyiz?
konuları biraz azaltsak olmaz mı ?
yarın derse gelecek misiniz?
sınavı bir hafta sonra yapsak olur mu?
bugün işlediklerimiz sınava dahil mi?
hocam o nerden geldi şimdi ben anlamadım?
son hafta yoklama alınacak mı?
hocam ahmet hoca raporlu mu yoksa sabahtan dersi mi yoktu?

sevgiliye veda edilirken söylenen sözler

seni çok sevmiştim ama haketmiyormuşsun... kendine çok iyi bak. her şey için teşekkür ederim. umarım benden sonra hayatına girecek kişiyle mutlu olursun. ama şunu bil kimse seni benim kadar sevemeyecek...

eski sevgiliyle arkadaş olmak

birbirlerinden kopmak istemeyen sevgililerin ayrılık sonrasında yaptığı şeydir.