bugün

baştan savma isteğini dile getiren en güzel kalıp. ne defol ne kaybol ne de gider misin tarzı kalıplar onun yerini tutabilir. iyi ki varsın siktir git.
bi abinin kardeşine karşı en çok kullandığı kelimedir. nispeten hafif bir küfür olduğu için aile içide de kullanılabilir.
çek git anlamında kullanılabilecek küfürdür ,ikinci söylenen küfürdür ,ilki ağzına sıçarım ,ikincsi siktir gittir yani bunlar hafif küfürlerdir.
vurgusunu arttırmak için "r" lerine bastırmak gereken küfür. ben yapamıyorum gerçi ama olsun (bkz: r leri söyleyememek) zaten şöyle ağız tadıyla "yarrağım" da diyemedim ömür boyu.

siktir git demenin en eğlenceli yolu; siktir git denecek kişiye, siktir git denecek hareketi yapmasının akabinde "sana içinde hem seks hem seyahat olan bi tavsiye veriyim mi?" demektir. elemanın evet demesinin akabinde gelen siktir git kadar güzel siktir git yoktur canımcıklarım.
türkçede hem sex hem seyahat içerikli eylem.
(bkz: siktir git bi çay koy)
ingilizcesi ''fuck off'' dur.
uzun süren bir sükunet dönemi akabinde, bardağı taşıran insanlara karşı büyük bir hiddetle kullanılması kaçınılmaz olan küfürdür. hem kendini rahatlatmak isteyen hem de karşı tarafta büyük hasar yaratmak istemeyen insanların başvurduğudur.

"hepiniz siktirin gidin ulan hayatımdan. siktirin gidin."
kibarligini her daim korumak isteyen sahislar icin alternatif sunulur: yürü git
dünyanın en rahatlatıcı söylemidir.
"siktir git lan yavşak" şeklinde söylenirse tadından yenmez.
bir erotik karate şarkısı.
size emirler yağdıranlara söylemek istediğiniz ve muhtemelen içinizden geçirdiğiniz çok değerli söz.
google'a yazınca bütün sözlükleri bulabileceğiniz cümle. * * *
torpilli zat, işe alınacağı yere gitmiştir ve kendisine uygun pozisyon aranmaktadır. ancak beyefendi hiçbir poziyonu beğenmez, hepsine bi bahane bulur. nihayetinde elemana pozisyon bulmaktan sorumlu olan görevli: -sizin için içinde hem sex hem de seyahat olan bişey var ister misiniz? diye sorar. bizim ki hevesle atlar: tabiiki. neymiş? cevap harikadır: siktir giiit.
ne siktir dedim ne git dedim, ikisini de yaptı.
En çok kullandığım küfürdür. Bence herkes de en çok bu küfrü kullanmaktadır.
türkçe'de gelen bir ön ektir. genelde "bi çay koy" ve "amına koyim" gibi kelime öbeklerinin önüne gelir. dile en oturanı "yarraaaam"'ın önüne geldiği versiyonudur.

-siktir git yarrrrraam
bazen birisinden duymayı bazen de birisine söylemeyi hak ettiğiniz cumle olabilmektedir.
(bkz: yaran yönlendirmeler)

(bkz: bi tur versene)
faktır go olarak da telafuz edilen cümle. *
türki diyarlarda bir greater banishment büyüsü. büyüyü yiyenin will save'i tutmazsa siktir olur gider. bir de bunun improved banishment versiyonu vardır. (bkz: hassiktir)
kene gibi yapışana söylenebilecek harikulade bir söz.
siktir çektiğiniz olayı anlatırken şekil değiştirir .

- siktiroldu gitti amuğakodumunun oğlu .
hangisinin önce yapılacağı belli olmayan eylem ikisinide aynı anda yapması zor olan eylemdir.
modası geçmiş olan söz. yenisi için buyrun;
(bkz: hassiktir diyorum hassiktir)