bugün

(bkz: vibratör)
olmaz ki, söylenmez ki...

(bkz: sevgiliye alınan hediyeler)
vizon rengi gömlek. bir bilse nasıl hayra geçicek.
yıllarca saklayabileceği ya da takabileceği atkı yada kol saati ya da tek taş. evet evet tek taş.
ben denedim çok etkili oluyor.
sürpriz yumurtayı narince kesip (ince yüzlü bir bıçakla çok yavaş) içindeki plastik topa bildiğimiz herhangi bir gümüş takıyı atıyorsunuz. yine narince kapatıyorsunuz.(bu işlem için sıcakta cok hafif eritmeniz yeterli, ama çok az). yumurta açıldığında o gümüş zımbırtı altın etkisi yapıyo valla...
doğumgününde tüm sevdiklerinin ağzından her gün gittiği bakkaldan, hocasından v.s. röportaj türünde onun hakkında ne düşündükleri kutlama dilekleri kamerada kayda alınır birleştirilir ve sonuna kendi mesajın eklenir.
şıpsevdi sakızlarından 50 adet kadar alınıp, içlerinde sizin için en anlamlı olanları seçilip sevgilinizle olan fotoğraflarınızın her birinin yanına bir tane yapıştırmak koşuluyla ufak bir panoya raptiyelemek. ve boşluk kalan kısımlara pastaneden aldığınız minik çikolata paketlerini asmak.
(bkz: oha)*
sadece aptallar 8 saat uyur alınmıştır şahsım tarafından.

tabii nedenlerim vardı benim kendime göre; (bkz: sevgilinin her gece uyuyakalması)
sevgilinize verebileceğiniz en değerli hediye ona kendi ellerinizle bişey örmektir.atkı, bere, hırka gibi...
canon 550d.
kız arkadaşa alınabilecek hediyeleri şöyle sıralayabiliriz;

-nazar boncuklu kolye genellikle kızların hoşuna gider. hem kalp hem nazar boncuğu olanlar var ki tadından yenmez. "ilişkimize nazar değmemesi için aldım, hep böyle mutlu kalalım" gibi süslerseniz bi de tamamdır.

-fotoğraflarınızdan oluşan bir albüm hazırlar ve ilk sayfasına hoş bir not yazarsanız sevdicek mutlu olacaktır. yalnız fotoğrafları seçerken onun güzel çıktıklarını seçmekte fayda var*
-sevgili eldivenlerinden alabilirsiniz. "ellerim seninkilerden hiç ayrı kalmasın"

-pantar pano alıp üstüne ufak notlar yazabilirsiniz. bi tane kırmızı gülü de kurutup koyarsanız hoş olur.

-güzel bir masa lambası alabilir, not olarak da "sen benim dünyamı aydınlatıyorsun, odanı aydınlatmak da bana düşsün" gibi saçma bi cümle yazılabilir*
-orta boy bir gemi maketi alınıp üstüne tarih atılabilir. hediyeyi sunarken de "rüyamda seninle bir gemideydik.. ondan aldım bunu" diyebilirsiniz.

*****en önemlisi ise size aldığı hediyelere dikkat edin, ne istediğini rahatla anlayabilirsiniz*
(bkz: iç çamaşırı)
Pırlanta, çiçek, şiir(bazı sevgililer),büyük hediyeler(bazıları sevmez ama bazılarıda çok sever).Bunlar bazılarıdır daha birçok hediye vardır.
hala bu soruyu soran embesiler var mı diye düşüncelere sevk eden başlık türlerinden sadece biri.
Büyük Elinde Kalp Olan Oyuncak Ayı , Yüzük , Küpe vb Takılar ...
sevgili iş yüzünden vs. takım elbise giyiyorsa kendi isminin başharflerinden yapılan gümüş kol düğmesi bir erkeğe alınabilecek en güzel hediyedir kanımca.
peluş ayı dışında bütün hediyeler.
http://www.bonnyfood.com/catinfo.asp?cid=101 böyle bir alternatif düşünülebilir. ama her versiyonunun çok lezzetli olduğu söylenemez. mesela meyve kaplamalı olanlar çilek dışında çok kötü geldi, onun haricinde kek aranjmanlarındaki brownie'ler gayet başarılı. eğer farklı birşey düşünüyorsanız denenebilir, ve uzaktaki sevgili için gayet şirin bir hediye olabilir. ayrıca gece gündüz türkiye'nin her yerine gönderme imkanı var.
(bkz: şişme bebek)
Erkeğe prezervatif bence.
+ne ima etmeye çalışıyosun okaaan?
Prezervatif.
+kullandıkça beni hatırlarsın sevgilim.
-bunu kullanırken aklıma pek sen gelmezsin ama olsun sağol.
(bkz: kombine bilet)
basit bir günlük. fakat onun içini en yoğun hissettiğin anlarda yazdığın yazılarla çok güzel bir hediye haline getirmek..
ömür boyu saklanası.
ismail yk albümü.

edit: ben değil bir arkadaşım. bu sefer gerçekten öyle ama.
büdüt: hem o olayı öğrendikten sonra arkadaşlığımı kestim sözlük. valla bak.