bugün

içe giyilen çamaşır. fanila, don, sutyen, boxer vb.
elbiselerin giysilerin altına giyilen çamaşır türü.
örnekleri;

(bkz: sütyen)
(bkz: fanila)
(bkz: boxer)
(bkz: jartiyer) vb.
(bkz: underwear)
tuvalete lavabo dendiği durumlarda dona verilen isim.
kimi erojen bölgelerimizi örtmekteki yardımcımız.
yer zaman mekan ayırt etmeden hep insanın yanında olan, gerektiğinde sarıp sarmalayan, hep ona en yakın olan, can dostu, en yakın arkadaşı, kankası...

saflığın ve temizliğin ifadesi olan beyazlara bürünmüş(genelde) pamuklusu makbül (biz erkekler için) markalı olması pek de gerekmeyen vefalı dost...

biz ise o fedakar dostlarımıza pek mühim yerlerimizi emanet eder hayata adım atmamızla birlikte ilk onla tanışır ve ilk onla yaşamayı öğreniriz...
çok içlenmiş, ağlamaklı hale gelmiş çamaşırlara verilen isim.
iki ç yi yan yana getirip söylemek zor olduğundan genelde ' it çamaşırı ' diye okunan kelime bütünü.
iç giysisidir. çok çeşitlidir. rengarenktir. dantelli olur, pamuklu olur. rahatı makbuldur. plaj giysisini andırsada plaja onlarla gidilmez. iç çamaşır üstteyken herkese görükülmez. kadınların ki iki parçalı, erkekler ise tek parçadan oluşan çamaşırlar giyerler.
en şanslı çamaşır çeşitleridir. örn: sütyen.
gereksizdir kullanmayınız efendim.
dişi kişinin üzerinde olanında tweety görüldüğünde, erkek kişi "sen de silvestr'sin koçum,yürrüüüü" diyerek coşturmalıdır kendini, iş o safhaya geldikten sonra kim takar len tıvıtiyi mıvitiyi?
bir fetişistlik çeşidi.
(bkz: dış çamaşırı)
içe nasıl giyildiğini bir türlü anlayamadığım kılık kıyafet şeysi. yani içe yiyerek mi giyiliyor yoksa başka bir şekilde mi?
kıçına dokunan şey.
(bkz: agent provocateur)
Balkona neyim asılan bi çok çamaşırın arkasına asılır iç çamaşırları, aman görünmesin dantelliler ehe.
pamuklusu makbul olan iç giysisi. ayrıca temizlik şart.*
(bkz: tanga)
(bkz: A WALK oN THE MOON)
komünizimin yıkılma sebeblerinde biri. sscb o kadar dandik iççamaşırı yaparmışkı kadınların alayı bu durumdan nefret etmiş.
kadında olmaması tercih nedenidir ve kolaylık sağlar.
not: (genelde) erkek için.
imgelem gücünü artıran giysilerdir.
ismini duyduğumda bile fena halde tahrik olduğum, genel de iki parçadan oluşan, pamuk olanının tercih edilmesi gereken giyecek.

edit: elimde değil lan napayım.
editplus: şaka yaptım tahrik falan olmuyorum, eksileme tamam yeter*