entry'ler (571)

türkiye de doğan 6000 suriyeli bebek

güzel ülkemin vatandaşı olmalarından olsa olsa gurur duyulacak bebeklerdir. günahsız bedenler üstünden bile siyaset yapıldığını gördüklerinde acıya çoktan alışmış olacaktırlar.

boyna kazak dolamak

90 lar gençliği için zenginlik alametidir. ya da bende öyle çağrışım yapar.anlaşılamamıştır.

kadir topbaşın sarıgüle göre pasif kalması

boş teneke çok ses çıkartır atasözünü doğrulayan önermedir.biz lafa değil icraata bakarız sonuçta.

izmir i yunanistan a verelim bence

günün anlam ve önemine yakışmayan söylemdir.bugün 18 mart çanakkale zaferi.söz konusu vatansa sizin hayati addettiğiniz herşey teferruattır gençler..

ben bu yazıyı eczacıma yazdım

doktor alfabesini bile çözdüklerinden birçok dilde okuma yapabildikleri düşünülür.

insanı güzel gösteren şey

iyi giyim...

brad pitt in 6 çocuk babası olması

dogumları kendı yapmadıgı ıcın taktıre şayan bir durum ortada yoktur.ayrıca sırtında yük taşıyıp çocuk okutmadıgı icin de.baba var baba var.

ölüm üzerine düşünceler

sevdiğin insanda soguktur.hasta bır bedende beklenen,yaşlı bir bedende yalnızlık.bir de inananlar vardır.onlar için hiçlikten varlığa geçiş.şems vardır mesela onun için bir dügün gecesi, sevdigine varış.

şahsiyetsiz pokemon karakterleri

bak şimdi beni alıp tee maziye götürdün genç.sabahın kör vaktinde nerden aklına geldi?hadi bir yerin açıkta kaldı rüyanda gördün.üşenmedin blr de buna başlık açtın.pehh diyorum ben sana.başarılarının devamını dilerim bir de.zira önün açık.

uzun dalgalı saçlı erkekler

kel erkek tarafından sevimsiz karşılanan erkektir.bir kıskançlık belirtisi olarak (bkz: ) delikanlı adam uzun saçla gezmez yeğen.

osmanlı nın demokratik olmaması

yüzde yüz doğru olan önermedir.günümüz türkiye sini göz önüne aldığımızda hangisi daha iyiydi onu tartışabiliriz işte.

göz koyduğun erkeğin ölmesi

her canlının ölümü tadacağı düşünülürse basit bir tesadüftür.ama sen yine de öyle herşeye göz koyma derim.

yabani domuzu evcilleştirmek

özlem tekin'e sormakta fayda var.bir süre önce magazine evde domuz bakıyor diye çıkmıştı.

hayata dair iç burkan detaylar

eşimin işi sebebiyle sadece akşamları gezme fırsatımız oluyor.yine böyle bir akşam bebek te gezicez.sanılmasın ki aşırı zenginlik havalı tipler falan; sahilde gezip çekirdek çitliyoruz etrafa bakınıyoruz falan.ortalık paraya para demeyen hayatını yaşayan tipler, daha önce benim hiç görmediğim arabalar, bilimum eğlence...bir apartman girişinde 13-14 yaşlarında bir genç ağlıyor.kimsenin iplediği yok tabi.eşim yaklaşıp nolduğunu sordu.biraz ısrardan sonra döküldü.yan taraftaki waffle satan dükkan çalışmaya başlamış,adam buna küfretmiş.hayat böyle işte birileri gülerken birkaç adım ilerde birileri ağlayabiliyor.

chp milletvekilinin pkk ya çay içmeye gitmesi

sayın milletvekili yaptığı açıklamada kaçıran şahısları öve öve bitiremez.bu çatışmaları anlamsız buldukların, ateşkesten yana olduklarından, pek bir saygılı olduklarından zılgıt çeker.sanırsın bunları söyleyen ikiyüzlüler askerimize kurşun sıkanlar değil. apaçık ikiyüzlülük.

bel fıtığı ağrısını kesecek ilaç

doktora sorulması gereken ilaçtır.aramızda doktor varsa o başka.

türk televizyonların bir aylığına müslüman olması

nabza göre şerbetlendirme operasyonudur.yılsonunda da noel çığırtganlığı yapar bunlar.

çok güzel bakıyor diye birinden hoşlanmak

anlaşılamamıştır.güzel gözlü olmak tamam ama güzel bakmak nasıl birşey?

akp üniversite harçlarını kaldırır mı

önce harçları kaldırıp sonra üniversiteleri özelleştirirler.

sözlük yazarlarının favori ülkeleri

katalanya,mozambik,zimbamve(yanlış yazmış olabilirim) gibi söylenmesi hoşa giden ülkelerdir.hiçbiriyle alakalı en ufak bilgim yok.