bugün

sevgilisine güvenen erkek.
aslında karışsan bir dert karışmasan bir dert. karışacaksın kız diyecek ki bana güvenmiyor musun ? etek boyu ile namus mu? olur orospu muyum ? ben... karışmayacaksın bu sefer de sen beni kıskanmıyor musun ? ne biçim adamsın sen, insan bir şey söyler öyle dolaşmam insanların bana bakması senin hoşuna mı ? gidiyor...

sonuç olarak iki ucu boklu değnektir etek meselesi... etek sevmeyen bir kız bulup kot ile huzura ermek mümkün tabi orada da dar kot geniş kot meselesi var... hiç girmeyeyim kernel benim yerime halleder.
bu saçma sorunun çözümü nerede ne giymesi gerektiğini bilen bi hatunla beraber olmaktır.ötesi ilişkiden çıkar eziyetvari bi hal alır.gerek yoktur,sıkmaya sıkılmaya.
(bkz: giysin güzelim giysin gözümüz gönlümüz açılır efenim)
kendine güvenen erkektir.
paylaşmayı seven insandır.
çağdaş mağdaş değil bildiğin godoştur. sikerim çağdaşlığınızı ulan türk erkeğiyiz biz amına koyim.

tip tip herifler bakıcak ben de "aşkım" falan mı dicem ? sikerler olm, hepimizi sikerler.
kendine uygun bir sevgili bulmuş godoş elemandır. ben erkeğim diye dolaşmasın ortalarda. erkekliğin yakınından bile geçmiyor çünkü. kırarım lan ben erkek olsam o kızın bacaklarını. tabi kızın da elemanınımızdan aşağı kalır yanı yok. o da çok meraklı anlaşılan götünü açmaya. bari sevgilinin yanında gezerken yapma.
Sevgilisini sevmeyen ve kaygısız erkek modelidir.
özgüveni tavan yapmış erkektir. nadir bulunur. godoşluk kadına istediğini giydirmemek olmuş anladığım kadarıyla. daha ne günler göreceğiz acaba. eğer kadın, kadın gibi kadınsa zaten orasını burasını göstermeden, dozunu bilerek giyecektir mini eteğini.
eteğin boyuna değil sevdiği kadına karışmayan erkektir. sevdiği kadını bilir ve tanır. eteği topukta bile olsa kanı bozukların ortalıkta kolgezdiğini ve malum zihniyetleri ile insanlara saldırabileceklerini bilen erkektir.

köşebaşı delikanlısı, mahallenin namus bekçisi ya da cemaatinin uşağı mantığında olanlar siz kasmayın anlamazsınız.
namusu, güveni giyimle değerlendirmeyen düzgün erkektir.
sevgilisinin etek boyuna karışmayan değil de, nerede ve ne zaman ne kadar kısa giydiğine karışmayan erkek godoştur efendim.
denyolar için kaçırılmıyacak başlık ulan salak insan eğer sen güvenmiyorsan eşine, sevgiline çarşaf giydirsen ne farkeder ??? sizin gibi malca düşünüp millette godoş diyip godoşun allahı olan insanlar yüzündenmi güvendiğim insana karışacam bazı konularda siz kimsiniz olm, kız arkadaşım ben varken mini giyebilir eğer siz orospuçocukları eliniz sikinizde bakıp, sizinde ananız bacınız olduğunu unutuyorsanız ne yapacaz biz ama götünüzde hiç yemez laf atmaya içten içten fesat fesat düşünürsünüz göt verenler.
mini giyen kıza orospu giydiren erkeğe godoş vay be biz bu konularda böyle geri düşünüyorsak vay halimize.

(#9409596) bakın adam ne güzel açıklamış.
vizyonu geniş erkektir. Olması gerektiği gibi davranan sevgilisine güvenendir. Size güvendiği için bu erkeklerden asla ' ben sana değil erkeklere güvenmiyorum ' gibi bir cümle işitemezsiniz.
erkeğin godoş olup olmadığını anlamak için ilk önce şu soruya cevap vermemiz gerekir,

- Bir kadın neden mini etek giyer ve giymek ister?

- cevap açıktır kendini güzelliğini başka erkeklere teşhir etmek ve kendine uygun erkek bir adayı bulabilme iç güdüsüyle.

peki bir kadın bir erkekle birlikteyse ve kendini teşhir eden kıyafetler giymekte ısrarlıysa onun ilişkideki samimiyetinden nasıl söz edebiliriz.

ister modern bir toplumda olsun isterse gelişmemiş bir toplumda olsun kadının bu şekilde fevri davranması erkeğine yapabileceği en büyük saygısızlık, itaatsizliktir, ayrılık ve kavga tohumlarının ekilmesidir.
karıştığı vakit o eteğin kafasına geçirilebileceğinden çekinen erkektir.
etek boyuna o kadar takintili isen niye o kizla cikiyorsun diye sorulmasina vesile olan durumdur.
sana güveniyorumda bu abazalara güvenmiyorum denilesi durumdur.

elalemin krosu dikele dikele bakacak. töbe yarabbim!
başka karıların kısa eteklerinden faydalandığı için sevgilisine karışmak gereği duymayan düdük.
o eteğe bakıp iç geçirenlerden farklı olarak zavallı olmayan erkektir. biri iç geçirir, biri başkalarının iç geçirdiği şeye sahiptir.
oto boka karisirsan, yarın karisacak bir sevgilin kalmaz.

edit:burda ki sarcasmi anla artık.
sevgilisi olsa etek boyuna karışacağı kesin olan erkeklerle aynı ortamda asla bulunmayacak olan sevgilisi olan erkektir. lan yarram senin gibi koca bir bünyenin namusunu bir kadığın fındık kadar bacak arasına sıkıştırabilen bir malla zaten benim sevgilim aynı mekanda bile bulunmaz. ha sokakta laf atıyorsan, evet malesef böyle bir şey var türkiye'de. yılbaşında taksim'deki hayvanlardan milyonlarca var bu ülkede... plajlarda insanlar bikini giyiyor mesela, oraya ortalama öküz beyiniyle aynı donanıma sahip beyne sahip olan kumdelen diye tabir ettiğimiz insanlar gelince, benim sevgilimin namusu mu kirlenmiş oluyor? beynini sikeyim cevabın evetse...
giydiği etek boyuna karışılmasını istemeyen yarım beyinli feministlerin "modern" dediği godoştur.
etek boyu etek boyu diye kafayı yemiş bir toplumun nezaman örümcek beyinleri temizlenecek acaba? erkek dediğin o varlık seni etek boyun içinmi seviyor? yada etek kısa olunca sevgilin namussuz mu oluyor acaba? yada ruslar ukranyalar için aç aç diye bağıran ağzı sulanmış köpeklerin, sevgilisinin kısa etek giymesine birşey demeyen erkeğe godoş gözüyle bakması neden
Sevgilisine güveniyor, onun giydiklerinden öte, kişiliğine, şahsiyetine, düşüncelerine saygı duyuyor diye godoş kelimesine layık görülmüş, erkektir.(bkz: Mini etekli kızlara bakıpta, sevgilisine giydirmeyen erkekten daha godoşu var mıdır?)