bugün

Kişiliksizlikte sınır tanımayan erkek modelidir.Olay ortaya çıktığında yanlış anlamış yüzsüzlüğü ile olaydan sıyrılmaya çalışır.
sevgilinin arkadaşı tarafından da reddedilecek erkektir...*
yuh artık dedirten olaydır.
(bkz: ohannesburgerler)
(bkz: ben bugüne kadar yüz kızın eline verdim)
eskiden ismini hatırlamadığım bir şarkıcının klibindeki olayda rol oynayan erkek.*
düşünüldüğünde sevgilinin arkadaşıyla yapılacak ufak bir kaçamak çok da zevkli olabilir.***
karaktersiz erkektir..
afedersiniz şey bulup acaba diğerininki kıllı mıdır diye merak eden erkektir. sonuçta dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olma olasılığı feci yüksektir. * * * *
tabir yerinde olursa, serefsiz erkektir.
ayı balı bol bulunca, malum yerlerine sürermiş sözüne güzel bir örnek olan erkek çeşidi.
erkek değildir, daha doğrusu insan değildir. ** *
bir de şu vardı kıyıda köşede;
(bkz: arkadaşının sevgilisine asılan kız)*

ya grup olayına merak sarmış ya da sevgilisini pek sallamayan erkektir... erkekte değil ona yüz veren hatunda suç vardır, dişi köpek kuyruk vs...
abazanın önde gideni olup muhtemel etrafındaki tum kızlara asılmaktadır. va fakat sevgilinin arkadasının kasarlık seviyesinin elemanımızın suc oranını belirlemede önemli bir faktör oldugu da unutulmamalıdır tabi..
-necla sana bi şey söylemeliyim
-söyle berke,
-ben senin arkadaşına aşık oldum.
-nasıl yani.
-ya ilk başlarda dostluk sandım ama öyle değilmiş ona karşı çok güçlü duygular besliyorum.
-ama nasıl olur
-oldu necla, ben orhanı seviyorum bu durumda seninle olamam.*
hal-i hazirda zincirlikuyu'da aile kabristani olan erkektir. tek ayagi cukurdadir.
Aç gözlü, Doyumsuz yada mutsuz erkek modeli.
küfürü hak edicek insandır.
karaktersiz ve tiksinç erkek tipidir. bununda birde kız versiyonu vardırki elinize balta alıp katır katır doğramak geçer içinizden. kişiliksiz ve basittir bu insanlar.sölzükte entry girmeye bile değmezler aslında. *
etrafta bol miktarda görülebilecek erkek tipi.
(bkz: ıslak odunla dövülesi tipler)
(bkz: allah yarattı dememek)
çay bahçesi:
e-seni ikinci gördüğüm andan itibaren seviyorum handan.benimle evlenir misin?
k-ilk gördüğün anda nooldu ki?
e-o zaman bi kız vardı yanında...off süperdi o!
k-nilay'ı diyosun, e onu yapalım sana?
e-harbi mi? hadi yap bi ablalık be gözünü seveyim
(bkz: yiğit özgür esprileri)
Artık sevgili olmayan erkektir.
şeref ve ahlaki bakımdan yoksundur. kaybedeceği aleni ortadadır. madden ve manen...
(bkz: vur kır parçala bu maçı kazan)
ayrıca bu tür erkekleri çevrede barındırabilen onlara ne boklar yerse yesin değer vermeye devam eden kızlarımıza da selam ederim.
böyle insanlar aslında insan değildir. hiçbirşeyi haketmezler.
(bkz: şimdi bir hareket yapacaktımda neyse)
sevgilisinin tam olarak kendisini tamamlamadığı ve arayışa geçen erkektir.