bugün

kızın etinden sütünden faydalanmak isteyen, o arada kendi sağlığına da dikkat ederek gaza gelmeyen erkektir.

zaten ciddi ilişki isteyen erkeğin bu tip kızla işi olmaz.
(bkz: tom miks) *
sevgilisi bira içiyor diye fırça atıp ayrılan erkektir.

edit. ben
tek başına değilsen tek başına içmenin zevk vermediği olaydır.
ortada bir (bkz: designated driver) olayı varsa, çokta normal olan bir durumdur.
adamdır, aklı başında, yanında ki kıza sahip çıkan ender türk erkeğidir.
alkol kullanmayan, kullanan kişiye sevgilisi de olsa saygı duyan kişidir. faydalanmak onun aklında olmayabilir. en azından bira içen kızı direk düşkün, küçük görmüyordur. eleştirilesi değil, kıskanılası erkektir...
alkol kullanmayan. özgüvenini alkol kullanarak sağlamaya ihtiyaç duymayan erkektir. abartılacak durum yoktur gayet doğaldır. sevgilisinin de alkolü bırakması için telkinlerde bulunmalıdır.
Pısırık erkektir. Sevgilisi dominant olan erkektir. Pek konuşaz dans etmez zorla içkili mekanlara sokulur. Sevgilisinin bir süre sonra sıkılarak terk ettiği erkektir.
araba kullanacağı için sevgilisinin sağlığını riske atmayan erkektir. ama öyle ahım şahım değildir olması gerekendir.
stratejisi gayet ortada olan erkek.
araba kullanacağı için sevdiği kızın ve kendi hayatını tehlikeye atmak istemeyen erkektir. tebrikler ona.
hep kötüleyecek değiliz ya.
Alkole buyuk anlamlar yuklemek toyluktur. Icmek veya icmemek kisiye soyut anlamlar yuklemez. Bira degilde kola tercih etmek siradan durumdur. Alkol keyif isidir, farkli anlami yoktur. Icmek kisiyi; erkek veya ortamci yapmaz.
kola seven erkektir, fazla söze gerek yok. içki içince adam mı olunuyor?
kola içerek sağlığına dikkat ettiğini düşünen erkektir.
yanlıştır.
Öyle bir durumda kola içilmez efendim. Mesela ben sağlık sorunumdan dolayı belirli bir süre için alkol alamıyorum. Böyle bir durumla karşılaşırsam soda içerim. Ayran bile daha iyi.
çok normal olan durumdur. yadırganması gereken bunu sorgulayan zihniyettir.
kız sarhoş olur, erkek sarhoş diye iter kız elden gider.
Araba kullanmak gibi ulvi bir goreve sahip olan erkektir.
bununla kalmayip kizin cerezini fistiklarini da yer.
çakaldır olum çakal.

sarhoş edip malı götürcek aptiler.
erkeğin cebinde parası yoktur kız içer sıçar kendisi 1 kolayla yetinir. tenekeyse arada lavaboya gider su doldurur.
sarhoşken ereksiyon olamayan erkektir nıhaha nıhaha nıhaha.
yavşağın tekidir. bunun babası da arkadaş hatırına çiğ tavuk yememiştir kesin.

maden suyu iç genç, kızılcık şerbeti iç genç, viski iç ama kola içme genç arkadaşım.
bir önceki hafta alkollü araç kullanırken yakalanıp 650 lira ceza kesilen tekrarı haline 814 lira ödemesi gereken adamın yaptığı hareket.