bugün

entry'ler (323)

beş kardeş

bu sözlükten utanma sebebimdir. Nazım karakterinin efsane tiratını izleyip olduğum yere çakıldım. kendime gelmem kısa sürse de hevesle sözlüğe koştum. Tek kelime edilmemiş... olum noluyor lan size ? yıktınız lan beni...
Ben bu kadar üzüldüysem bunu yazan, oynayan , kaydeden , yayınlayan insanlar ne kadar üzülmüştür kim bilir. şimdi siktirin gidin şort giyen kızın asıl amacını tartışın...

chpli canan arıtman ın inanılmaz mal varlığı

2002 den sonra mal girişinin olmaması manidardır. Sırası gelen torbasını dolduruyor.

dapdar mini etek giyen kızın fotoğrafları

sadece yaz değil kış aylarında da giyen kızlar vardır.
http://i.hizliresim.com/zAq1Pg.jpg

bir kızın en güzel bölgesi

saçlarıdır. Hele birde kızıl ve kıvırcık ise içine ne koysan gider.

babanın erol taş annenin aliye rona vari olması

keşkeler çekmektir. https://twitter.com/iyiya...status/556696300821831681

1 10 17 20 22 27 sonraki sayı nedir

36 dır.
(bkz: özel ders verilir)

5 temmuz 2015 yunanistan referandumu

(bkz: AA mı CHA mı)

sevgiliyle banyo yapmak

sabunu düşürmemelidir.

nikah şahidim olur musun diyen eski sevgili

geri döndürmek için son hamledir.

ister şort giyerim ister sütyen takar gezerim

(#28348224) Bunu diyen bunu da dedi.
(bkz: trollük bu değil)

raheem lawal

Eskişehirspor'un pas futboluna büyük katkı sağlar. Ndiaye den daha süratli ve tekniktir.

vampirolancadi

Alacakaranlık serisinden etkilenmiş , uff snne be slk :s:s tarzı tehlikeli kezbandır.

31 çeken günahkardır

fizyoloji biyoloji dersi vermeyin. Dopamin ayarlarınız ile oynamayın, yapmayın yaptırmayın. Hem fizyolojik hemde psikolojik olarak zararlıdır.

tulumci

dikkat cekmeye calisan ergen gerisi.gercek hayatta asosyal , dislanmis bir tavri var. allah bize olgunlastigi gunleride gostersin amin.

yüzüncü yılında şampiyon olamayan tek takım

beykozspordur.

6 ağustos 2013 fenerbahçe red bull salzburg maçı

maç sonunda "zaten uefa kupasi daha iyi oldu yeea " diyen kuslari görecegimiz mactir.

unintended

benim karakterimi olcebilecegini zanneden troll. git legene su doldur icine otur delikanli.

ak elleri sala sala gelen yar

müslüm gürsesten dinlenilmesi gereken türküdür.

sevilen şarkının vurucu cümlesi

aynalardan kacarken ozlenmeyi beklemek ne kadar aci , ne kadar komik ve bana ait degil.

aya giden recep tayyip erdoğan ın ilk sözleri

goruldugu uzere faiz lobisi ne su ne oksijen birakmamistir. Bu kardesiniz istanbulu cehapeden aldigindada boyleydi maskeyle cikiliyordu sokaga.