bugün

BEKLEME ESNASINDA UFAK ALT YAPI ÇALIŞMALARIDA YAPAR BU ZATLAR .SANILDIĞI KADAR MASUM DEĞiLLERDiR.
(bkz: reklamlardan sonra)
cesaret, özgüven, saygı ve öz saygı gibi erdemlerini yitirmiş zavallının davranış biçimidir.
sonradan sevgilisinin suçlamalarını dinlemek istemeyen, cesaretsiz birinin yapabilceği şeydir.ama bilmez ki istemediği halde, zorla yürütülen ilişki daha da üzer insanı. gerekçelerini söyleyip ayrılan insan aman kırılmasın aman üzülmesin diye zorla ilişkiyi yürütenden daha değerli olur, saygı görür.
allahım hep olmasını istediğim bir durum * kişinin artık ''yeteeerrrrr'' dediği fakat bunu bir türlü karşısındakine çeşütli sebeplerden ötürü söyleyemediği durum.
"-cesaretim yok , günah keçisi olmaya ise hiç niyetim yok!" anlayışı ile haraket edenlerin eylemidir. bu sırada ayrılması beklenen sevgilide itina ile aldatılabilir.
uyuşulamadığını iyice idrak ettikten sonra, "lan iyi kız bi de, nası söylerim" düşüncesiyle kızın kendini geri çekmesini ve mevzuyu bitirmesini uman kişinin pasif eylemi.
tamamen mazlum görünüp bütün suçu karşı tarafa atmak için yapılan eylemdir. çünkü mağdurluk her zaman prim yapar.
duyguları alınmış bünyenin yapacağı harekettir.
alacağı sorumluluğun yaratacağı vicdan sıkıntısını düşünüp sevgilisini ayrılığa yönlendirmeye çalışan korkaktır.
armut piş ağzıma düş olayını ilişkinin ayrılma noktasında bile gönlünce benimsemiş insandır.
sanirim osurdum rumuzlu yazarın sevgilisinin kendisinden ayrılmasını beklemektir.
beklenecektir, başka ne yapabiliriz ki?