bugün

entry'ler (520)

tarkan

star ışığı denilen olayı sonuna kadar taşıyan şarkıcı, popstar. türkiye'de yanına yaklaşabilecek bile bir rakibi yoktur.

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

uzun bir ayrılık döneminin sonucunda taraflar tekrar görüşme kararı almıştır. bu ilk görüşmede sevgilinin:
- Karşıdan senin geldiğini gördüm ve o an düşündüğüm ilk şey 'evet işte bu benim hayatımın kadını ben onsuz yaşayamam beni tamamlayan kadın bu.'
demesi. bütün ayrılık döneminde yaşanan kırgınlıkları, üzüntüleri bi çırpıda yok etmiştir.

mesleklerine göre uzak durulması gereken erkekler

kesinlikle ve kesinlike kuaförlerdir. şu ana kadar bizzat tespitlerimden yola çıkarak şunu söyleyebilirim ki ilişkisi yada evliliği iyi giden bir kuaför görmedim. zaten bu tarz bir başarı beklemek de çok yanlış. adam akşama kadar bin tane kadınla uğraşıyor ve haliyle kadınlardan fenalık geliyor. bunun dışında kıskanç kadınlar bu meslekteki erkekleri asla tercih etmemelidir.

mustafa uğurlu

bu kadar çirkin olup bu kadar çekici olabilen az sayıda insan vardır. çok farklı bir karizması olan bir oyuncudur. gerek sesi tonu gerek jestleri onun karizmasına karizma katmaktadır. ayrıca yaşlanmayan adamlardandır.

ağır roman

en iyi türk filmlerinden biridir. çok çarpıcı bir eserdir. ne kadar fazla ve çeşitli film seyredilirse seyredilsin insanı sarsan türdendir. mustafa uğurlu ve okan bayülgen 'in oyunculukta tavan yaptığı filmdir.*

göksel

ikinci nostaljik albümü çıkacak olan şarkıcı. kendisini seviyoruz. bu öyle bi kadın ki sanki 70'lerde yaşıyor. dinleyenler için değil kendini tatmin etmek için müzik yapıyor. bu bir eleştiri cümlesi değil. çünkü müziğini severek yaptığı için ortaya böyle muazzam yorumlar çıkıyor. mektubumu buldun mu? albümü olağanüstüydü. bizi 70'ler türk filmlerine götürdü. yeni albümden de aynı beklentiler içindeyim şahsen. şarkıcı olsam kesinlikle göksel gibi olurdum. çok fazla türk filmi izlememden mütevellit hep o dönemde yaşama isteğim vardır. göksel bir nebze olsun bunu gerçekleştiriyor.

ozan başkol

şeker gibi hocadır. gün itibariyle AB Ekonomisi son dersinde yaptığı konuşmayla öğrencilerini ihya etmiştir. dönem içinde derste gergin olduğu dakikalar için özür dilemiştir -ki biz hiç o tarz anlara tanık olmadık-. hepimize teşekkür etmiştir. gelecek vaat eden öğretim görevlisidir. dersi de çok iyi anlatır.

kamuran reçber

öğrencileriyle arasında çok enteresan şekilde mesafe koyan, saygı uyandıran uludağ üniversitesi iibf hocasıdır. dersleri zor ama düzenli not tutulunca(ki dersinde not tutmak kolaydır iyi anlatır) ve sınav öncesi biraz çalışınca ortalama notlar alınabilcek türdendir. mutlaka sınavlarında kuraldışılıklar sorar. kendisi bölüm öğrencileri arasında sevilir, sayılır. bu yıl profesör olmuştur. "Acaba 41 yaşında ben nerde olucam?" nidalarıylaa kendisini kıskançlıkla izliyoruz.

sevişirken gülme krizine girmek

eğer bünyeler sarhoşsa olması muhtemel durumdur.

geniş aile

zekai karakteri özellikle takip edilmesi gereken dizidir.

kadınların aldatma sebepleri

intikamdır.

kısa boylu bayanlar

tuhaftır özellikle iri yarı, uzun boylu erkekler tarafından çok beğenilen kadınlardır. erkeklerin tercih sebebidir kısa boy.

unutulmaz reklam replikleri

bir insanın en sevdiği yemek bamyaaa olabilir mi yaa ?

yaran msn iletileri

millet orospu* olur, çocuğu gelir bizi bulur.**

kızla sadece cinsel amaçları için ilişki kuran bok

sinsidir kendisi. kızı uzun süre oyalar. sinsi sinsi emellerini gerçekleştirir. hikayedeki saf kızımızda aşık olduğu için karşı tarafın açıklarını göremez. sevişmek sevmekten gelir sözüne inanmıştır bir kere.

megan fox

angelina jolie çakması hatun.

acaba o da beni özlüyor mudur şimdi

ayrılık sonrası yaşanan sanrılardan biridir. genelde karşı taraf özlemez bu gerçeği baştan kabul etmek gerekir. zaten özleyecek olsa ilişki bu duruma gelmez. bu belirtileri gösteren bünyelere "belki bir gün özlersin" şarkısı teselli edici olabilir.

kiskandirmak

çok gereksiz ve saçmada olsa bazen bazı duyguları ortaya çıkartmak için kullanılan yöntemdir.

çin seddi bitiminde türklerin ilk tepkisi

(bkz: has ktir).

gamze

erkeğe en çok yakışan unsurdur.
(bkz: gamze fetişzmi).