bugün

(bkz: halay çekmek)
ne yapmam gerekiyorsa onu yapardım.
ergenlerde olgunlarda farklı karşılanacak durumdur. zira ergen sebep sormayı dahi akıl edemeyebilirken olgun için durumun bu noktaya nasıl geldiği zaten bir süredir biliniyordur ve buna göre hareket eder.
yaşamaya devam ederdim.
anket hazırlardım. sevgilinin benden ayrılma nedenlerinin istatiğini çıkartırdım.
onun ayrılmasına fırsat vermeden ben ondan ayrılırdım.

şaka bir yana arkadaşım eğer senden ayrılmak istiyorsa bunu aklından geçirmişse o zaten seni kafasında bitirmiş demektir. ilk başta onun için üzülmeyi bırakıp bir an önce mantığımın kaf dağından gelen sesini dinlemeyi öğrenirdim, her zaman dediğim gibi 'mantık insanı o an mutsuz eden ama sonrasında huzuru bulduran tek şeydir'. o ayrılmak ister, sen ise ayrılırsın, bu kadar basit hayat, malesef bu kadar basit işte.
gidene kal demeyeceksin. eninde sonunda gidecek sevgilidir. uzatmaları oynarsınız.
not:gözü dışarda olacak sevgilidir. def edin gitsin. sizi istemeyeni siz ne isteyeceksiniz.
(bkz: bir forum gördüm sanki)
o anki ruh halime bağlı;

çok sinirliysem; gel son kez sevişek derdim
çok duygusalsam; gel son kez sevişek derdim
zaten sevmiyorsam; gel son kez sevişek derdim.

evet o artık yabancı biridir. gavurdur o. ve atalarımızın dediği gibi 'gavurdan ne koparırsan kardır' mantığıyla son kez sevişirdim. doya doya, kana kana ona içimi boşaltırdım**
"son kez sevişelim bari" derim.
anket doldururdum.
beraberken üstünü örttüğüm kusurlarını bir bir hatırlar, kulp takar, soğurum *
ne kalana GiT derim.. ne gidene DUR.. GiT demek sana yakştı KAL demk bende güzeL durmadı.. yolun açık olsun sevgiLi.
ilk başta kişi tribe girer, gitme , etme ,yapma ,etme , eyleme ...vs sözcüklerden bir dünya sarf eder. baktı ki olmuyor bu sefer kötüleme başlar. küfür kıyamet olur. Sonrasında iki günde bir mesaj atar, alışkanlıklardan kurtulmak zordur kolay kolay bırakılmaz. ama gidene de dur! denilmez. gidenin yolu açık olsun, gelene kapım açık olsun.
sizden ayrılmak istediğini belirten sevgiliye "senin hayatına zorla girmedim zorla da durmam" lafı yeterli oluyor. aman nolur şöyle olsun aman lütfen bi daha deneyelim gibi zırvalıklara kesinlikle girmeyin.
+aslı'yla ayrıldık.
-yine mi lan?
+dalga geçme oğlum bu seferki ciddi.
-geçen değil önceki ayrıldığınızda da ciddi diyodun.
+yok bu ondan da ciddi.
-hadi içelim.
+içelim.

her zaman sonu alkolle bitecek eylemdir içilir içilir içilir...
yolcu yoluna gerek. gitmek istiyorsa, aradaki sevgi bağı kopmus demektir. zorlamamak lazim.
haka dansı.
yapacak birşey yok. karar çoktan verilmiş.
kararına saygı duymak lazım .
Allah selamet versin tatlım denilebilir.
Diyecek ya da yapacak baska bir sey varsa hic durma yap derim ama bence söylenmesi gereken tek sey bu.
bir kez bunu söylediyse eğer, vazgeçirmeye çalışsan da hayır gelmez o ilişkiden, gitmek isteyene yol ver gitsin...
hiç sebebini bile sormadan bay bay derdim.