bugün

evet efendim.
tanım: uludağ sözlükte yazan, sesi güzel sözlük yazarlarıdır.

takdir edersiniz ki on binler var bu sözlükte. herhalde aramızda sesi güzel olan yazarlarımızda mevcuttur. birer şarkı söyleyecekleri bir zirve düzenlememiz gerekiyor bu doğrultuda. misal ben şu şarkıyı pek güzel söylerim, baaahçeeevannn gelllldii.. deh deh dül dül.. deh deh dül, dül..
(bkz: seksi güzel uludağ sözlük yazarları)
ilk albümleri eğer pop tarzında olacaksa adı uludağ çiki biki olabilir. yok rock tarzında olacaksa uludağ duman, kafam güzel olabilir. efendim halk müziği okuyacaklarsa uludağa gitti yarim olabilir.
sabaha karşı performans sergilememesi gereken yazarlardır. uyuyor lan herkes.
bin dereden su getirsem arınamazsın. sussam olmaz konuşsam duymaz anlamazsın. sevmekle hakkından gelmek mümkün mü söyle...
bu şarkıyı seslendirebilecek bünyedir. tamam davulu da ben çalıcam söz.
Aralarında bulunmadığımı üç yıl önce anladığım yazarlardir. Üç yıl öncesine kadar eziyet ettiğim tüm arkadaşlarıma burdan selam.
sayılarının binleri geçtiğini düşündüğüm sözlük yazarlarıdır. yetenekleri bir uludağ sözlük albümü ile piyasaya sürülebilir. hadi itiraf et seni de heyecenlandırdı bu!
(bkz: önemli olan iç sesi güzelliğidir)
(bkz: karın gurultusu)
(bkz: ayağınızı denk alın).
kendim diye söylemiyorum ama benimdir. *
aralarından türk musikisi söyleyenlerde çıkacak olan topluluk.
belki bir sıra gecesi zirvesiyle bir araya gelinecek topluluk. ilk türküleri nemrudun kızı yandırdın bizi... bile olabilir. bendeniz ancak alkış tutabilirdim efendim.
karadenizliyse eğer bizlere ela ela leose türküsünü söyleyecek, biz de eşlik edeceğiz.
uludağ sözlük rock korosu kurması gereken yazarlardır. ütopik bi düşünce amma güzel olurdu hani. ayrıcana aa bu benim.
arabada beş evde on beş isimli şarkıyı okuyacak olanları da vardır.