bugün

isvicrede yasayan bir turk spor tırmanıcı
17 hazıran 2006 da yapılan t.d.f spor tırmanış yarısmasında cıktıgı tum rotaları bitirerek sampiyon olan yetenek
tam adı rafet serkan ercan dır
en son iz tv'de gidiş dönüş adlı programda gözüken tiyatro oyuncusu zat.
Eşref saatinde oynayan sevdiğim oyuncu.
gerek yaptığı belgesellerde, gerekse oynadığı dizide, bizim mahhallenin çocuğu tadından bir an olsun çıkmayan, sevdiğimiz belgeselci.
1999'da trt'de yayımlanan kaçış planı programının sunucusu. istanbul üniversitesi devlet konservatuvarı mezunudur.
trt 2'de yayınlanan kaçış planı adlı programla tanıdığım, samimi, oyuncu ve televizyoncudur. bir istanbul masalı, eşref saati ve son olarak halil ibrahim sofrası dizilerinde oynamıştır.
an itibariyle beyaz show'da karıştırılan biri sanatçı diğeri sporcu iki şahsiyet. sanatçı olan antalya altın portakal en iyi erkek oyuncu ödülü sahibidir.
Beyaz showda kesfettigimiz uzere hayvanlar gibi guzel sesi olan oyuncu sunucu belgeselci herbiseyci. herseyin iyisini yapmak bi bana mahsus saniyordum biri daha varmis ehuehue saka saka.
biri daha yokmus bi benmisim.
gişe memuru filminde dokturen oyuncudur.
çok yetenekli, oynadığı rolün hakkını veren oyuncudur. ama nedense çok fazla işte görünmemiş, pek ön plana çıkmamıştır. televizyona yaptığı programlarda ayrı bir güzelliktir.
şubat dizisinde rol alacaktır, dizinin en önemli izleme sebeplerinden biri olabilir bazı izleyiciler için.
karizmasına hayran olduğum oyuncu.
son dönemin en iyi oyuncularından biri. kendisini gişe memuru ve şubat'tan önce kaygısızlar'ın efsane döneminden sonra yapılan yeniden çekimlerinde eleman rolünde, anlat istanbul filminde kötü adam rolünde ve bir istanbul masalı dizisinde de izlemiştik.
farklı dizilerde ve sinema filmlerinde rol almış ve ödülleri olan başarılı oyuncudur. etkin olarak şubat dizisinde bir polis memurunu canlandırmaktadır. bundan ziyade öyle güzel de sesi vardır ki...
buyrunuz: http://youtu.be/ryEw73Nvhik
ahh o ne sestir dedirtmiştir türküler dolusu programını izledikten sonra. değme felek türküsünü öyle bir söylemiştir ki beni kendisine aşık etmiştir.
ayrıca oyunculuğunu da eşref saati' nden beri takip ediyorum, çok da sağlam oyuncudur. ama şubat' ta bir farklıdır, bir farklı güzeldir.
güzel adamdır kısaca vesselam. böyle bakınca yıllardır tanıyormuş hissi veriyor. yolu hep açık olsun.
şubat' ta bir türkü seslendirmeli, merakla bekliyorum.
dün akşam şubat dizisinde mırıldandığı türkü ile beni benden almıştır.
iz tv de yayınlanan gidiş dönüş programındaki sıcak sunumuyla bizi gezdiği yerlere götüren kaliteli oyuncu ve gezgin.
calisinca oluyor lan sözlük. başarmak için calis yeterli.
lokal gezi programlarında "minicik yaka mikrofonu ile köylü ninelere soru sormak" ekolünü başlatan adam.
gidiş dönüş programını sunan sempatik adam.
görsel
Tam Yerinde tespit yapmış kişidir.
semih'e yenilmenin acısını hala çıkartamamış.

Üstteki yazarın dediği Semih her hafta serkay' yazacağım demedi. Her hafta semih seni yazacağım diyen serkay'dı. Üstelik takım takım diyip semih'i söyleyebilecekken nihal'i söyleyenler de serkay'ın yandaşlarıydı. serkancım ağlama lütfen.
sakatlıktan dolayı elenmesi beni oldukça üzdü.semihsever olarak haruna yaptığı kurnazlığa kadar kendisini çok severdim,sonra soğudum ama ne olursa olsun kendisi iyi bir insan,yolu açık olsun.
13 eylül 1975 istanbul doğumlu tiyatro oyuncusu/sunucu. altın koza ve altın portakal ödüllerinin sahibidir, çok güzel türkü söyler. nedense bana hep samimi sempatik gelmiştir.

filmleri:
şellale
sır çocukları
anlat istanbul
peri tozu
gölge
gişe memuru
çanakkale 1915
yozgat blues
özür dilerim
bünyamin
tarla
imkansız olasılık

dizileri:
kaygısızlar
yılan hikayesi
azad
bir istanbul masalı
eşref saati
halil ibrahim sofrası
yalancı bahar
şubat
serçe sarayı

kaçış planı ve gidiş dönüş programlarını sunmuştur görsel

aynı isimde bir sporcu ve kıytırık bi survivor yarışmacısı var.
görsel