bugün

turksatta 11729-v-15555 frekansıyla fta* yayın yapan belgesel kanalı.
15 mayısta turksattaki şifresiz yayınına son verilip, sadece digiturk ve modullu digiturk ailecek paketi ile izlenilebilecek olan belgesel kanalıdır.
universite ogrencilerinin hazırladıgı belgeselleri ve diger bagımsız belgeselleri de yayına sunmakta bu kanal. hem tarihi hem de cografi bir suru aydınlatıcı programı var. nasuh mahrukinin sundugu en, coskun aralla turkiyenin notları, wilco'nun karavanı, yemegin yolculugu, ve derin tarih bilgisiyle ruknu ozkokun istanbulu anlattıgı omur biter istanbul bitmez gibi eglenceli ve bilgilendirici yapımlarıyla gercekten izlemeye deger bir kanal. digiturkte izleyecek adam gibi bir sey bulamadıgınızda aklınıza gelecek ilk tercih olmalı, discoverynin yoklugunda national geographic channela gayet iyi arkadaslık ediyor. tebriklerimizi ve tesekkurlerimizi iletiriz.
Türkçe yayini Türkçe seslendirerek bir ilke imza atmis olan kanal. * yavrum her gün bunu içer ben hazırlıyom bunu güçlünsin yavrum diye. *ahmet her gün benim hazırladığım bu gayet besleyici, enerji veren içeceği içer.
Coşkun Aral'la bir şekilde konuşmam neticesinde özetle

" daha çok destek " isteyen kanal, "bizi izleyin" dedi, digitürk kendi içinde yaptığı rayting sistemine çok önem veriyormuş
türkiye'nin yeni belgesel kanalı. gezerken öğrenmeyi sevenlerin yeni adresi.
logosu feci hâlde tatlıses lahmacunlarının logosunu andıran çok çok çok kaliteli belgesel kanalımız...özellikle, sürpriz özel gösterimler ve aydın boysan'ın istanbul'u şiddetle tavsiye edilir...
07.08.2007 Salı saat 22.30
11.08.2007 Cumartesi saat 22.45
12.08.2007 Pazar saat 13.45 de saint benoit lisesi'nin belgselinin yayınlandığı tv kanalı..
ayrıca serkan ercanın hazırlayıp sundugu gidis donus adlı programla da ilgi ceken kanal.
ömür biter, istanbul bitez adlı programı ve niceleriyle insanı kendisine bağlayan belgesel kanalı.
en iyi televizyon kanalı. tv'da seyeredecek bir şey bulamayanlar için ideal alternatif.
On sene sonra bu hızda devam ederse herkesin çok bahsedeceği müthiş bir kanal olacaktır.
her programı izlenesi mükemmel kanal. yüz küsür kanallı televizyonda her daim izlenecek bir şey bulunabilen yegane kanalımızdır. ailecek çok sevmekteyiz, başarılarının devamını dileriz.
digitürk e abone olma sebebidir.
geçtiğimiz yıl avrupa'nın en iyi belgesel kanalı seçilmiş kanaldır.
türkiye' nin national geographic' i. ama aynı imkanlara sahip değildir ne yazıkki. halbuki çok başarılı bir çizgisi vardır.
wilco'nun karavanı,ayhan sicimoğlu ile renkler ve diğer programlarıyla gece gündüz izlense bıkılmayacak kanal.
Arkasında büyük holdingler, yabancı istihbarat örgütleri olmadan kendi yağıyla kavrulan dünyanın en kaliteli belgesel kanalıdır.
hala daha 88. kanalda bulunan ülkemizin övünç kaynağı harika belgesel kanalı.
avrupanın en iyiside seçilerek kalitesini kanıtlamıştır.
bütün gün izlenilse bıktırmaz.
hem dünyayı hem türkiyeyi daha iyi tanıtan bir kanal bulmakta zordur.
* * *
iz tv'de her daim izlenesi şeyler bulunabiliyor, enteresan programlar var. sırf bu yüzden digiturk'e abone olunabilir emin olun...
ağzımızın suyu aka aka izlediğimiz national geo. kanallarına bile 10 basan müstesna belgesel kanalımız. belgeseller , kısa filmler , biyografiler çok başarılı ve izlenisi akıcılıktadır. sırf türkiye sınırları dahilinde çekilse bile yıllarca götürecek bir potansiyeli vardır bu kanalın.
kanal kirliliği içinde bilgilendirici, öğretici farklı, kaliteli izlenilesi kanal.
digiturkte bir türlü nedenini anlayamadığım kanal değişimi yaşayan (kanal 18'e geçti), digiturk'un en iyisi, abartısızı, yalını, işini iyi yapanı !
cok siddetli bir sekilde aralarında bulunmak istedigim bir ekip. nolur bisey yapın tanıdık bulun falan beni bu kanala sokun. ya soyle gezdikleri programların birinde yardımcı kameraman, asistan, ayak isleri sorumlusu gibi bir gorevde olsam da benim de bir katkım olsa, vesilesiyle ben de gezip ogrensem yanlarında. izlemek yetmiyor. o kadar samimi geliyor ki bu kanal bana nasıl yardımcı olabilirim diye dusunuyorum artık. hayalim boyle bir meslekte calısmaktır, ilerde beni memur gorurseniz hatırlatın, istifa ettirin.
abartısız ülkenin en iyi tv bir kanalı. evden dışarı çıkmayış sebebidir. ali düşenkalkar ın nadide seslendirmeleri ile sakin sularda gezindiren kanal.
güncel Önemli Başlıklar