bugün

invisible olup sadece seri eksi oy veren ibnelerin kullanabileceği butondur. giriş yaparken seri eksi oy veren ibneyim seçeneği seçilmelidir.
(#1190944)* **
dahice!! larker dan da beklenir bu diyoruz. *
her "seri eksi oy veren ipne"ye lazım olan yüzyılın icadı.
(bkz: eksi carpı x butonu)*
seri eksi oy veren ibne nin daha da cildirmasina, gaza gelip eksi oylamaktan veri tabanini cökertmesine yol acabilecek butondur bu efenim.

eklenti: sözlüge eklenmesi durumunda deneme calismalarini larker üzerinde yapabilirsiniz. *
fikri olmayan, içinden gelmesine rağmen hakaret etmeyi de moderasyon korkusuyla gerçekleştiremeyen ya da yarı küfürlü yazarak insanlara sataşan bünyelerin amaçlarına hizmet edecektir. seri eksi oy verme durumu çapsız bünyelerin yazar olabilmesinin sonucudur. maalesef yazar yapılmadan çap ölçümü yapılamamaktadır.
sözlükte dönen politik tartışmaları iyice yoldan çıkartacak butondur. olmadı rteyi de sözlüğe yazar ederiz iyice meclis kavgasına çeviririz sözlüğü.

- efenim ben şu entrymde (#845dsf83) fikrimi ortaya attım 12 olumlu oya karşılık 253726 olumsuz oy geldi neye uğradığımı şaşırdım.
+ e ben de (#23482t) entrymde aksini iddia ettim bana da 8 e karşı 45643 olumsuz oy geldi.
- noluyo lan o zaman.
kendi duruşuna güvenmeyen, aslında belirli bir duruşu bile olmayan ve eziklik hisseden faşizan azınlığın destekliyeceği sözde icat.

Nerede bir anket var herkes iki üç kere oy atma peşinde.işte ülkemizin içinde bulunduğu siyasi krizlerin temelinde yatan acı gerçek.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar