bugün

bu tip uyarılar kesınlıkle anlasılmazdır. benden uzak dur, benımle yapamazsın, benle olmaz, kız arkadasına yazık olur, gibi korkutmalı kurulan cunleler nereye gıder? hangı yolu secer? bazen sozun soylenmesı ardından uzun bır opucuge mı! kısa bır bakısmadan sonra sırtını donup sessızce cekıp gıtmelere mı! yada en guzelı ara ara bulusup sevısmelere mı!
bu yaklasım tarzı tamamen arkadaslık boyutundan cıkmıs, oynanacak oyunun evcılık olmadıgını belırtmıstır. ustelık uyarı sıze aynı zamanda bellı tecrubelere gore de soylenmıs olabılır ve dıkkate almak yerınde bır karar olur. cunku bazen bu uyarının ardından ruhunuzu onunla bırlıkte kaybedebılırsınız. yanı elınızde kalan en son seyı sızden koparabılır.
bende seni uyarıyım ozaman demelısınız, kolay vazgecmem, kolay bı adamda degılımdır, ustelık korkak bırı olarak ilk defa rısk alma cesaretınde de bulunabılırım, mantıgım cıgerımı parcalarcasına bagırsada.
bağlanma sorunu olan insanın, sık sık söylediği sözlerden biridir. çünkü; aşk, bağlanmanın en korkunç şeklidir ve insanın canını fena yakar.
bi kızla sadece cinsellik yaşamayı planlayan bi erkeğin kıza söyleyeceği sözdür.
Bu sözü söyleyen gider sonunda kendi aşık olur, kader cilvesi.
(bkz: a walk to remember)
Rahat yaşama ayak uyduramayacak kızlara tavsiyemdir. Olmasınlar tabii. Ben öyle canım cicim sevmem. Canı çıkasacılar, ömrümü çürüttüler.
boru gibi bir egoya sahip bünyenin sarfettiği uyarı cümlesi.
"ben sana bir kaç gömlek üstünüm. şekerin bitince sakız gibi tükürüleceksin. iyisi mi sen önlemini al."

demenin cicicesidir.
"yasaklar hep tatlıdır" felsefesiyle hareket edilerek, kendisini ulaşılmaz gösterip aslında aşık olunması için ölen geberen kişilerin gereksiz çabalarıdır.
sadece ve sadece tek bir şekilde cevaplanması gereken gerzek cümle.

-seni uyarıyorum sakın bana aşık olma
-senin götünü sikerim!
(bkz: siz beni atamazsınız ben istifa ediyorum)
söyleyen kişinin karşı tarafın aşık olma potansiyelini görmüştür. fakat söylediğinin karşı tarafta "geçersiz işlem" etkisi yaratacağının farkında değildir. karşı taraf çoktan kendini kaptırmış aşık olmuştur. eğer ki söyleyen kişinin kız olduğunu ele alırsak artık onunda ona karşı boş olmadığının ibaresi olan sözdür.
(bkz: ha siktir diyoruz ha siktir)
çünkü seni mutlu edemem..çünkü ben mutlu değilim..çünkü kimse beni mutlu etmedi.
hayatta yalnız yürümeyi seçmiş kişi söylemi.
-seni uyarıyorum sakın bana aşık olma.
+bihter mi sandın la kendini kokoş, çat!
-seni uyarıyorum bana bir daha vurma.
+çat!
-seni.
+küt!
" peki " , " tamam " gibi kısa ve net cevaplarla karşılık verilmesi muhtemel söz öbeği.
- sakın bana aşık olayım deme hüsamettin!

+ niye ya, platonik takılıcam belki.

- olmaz, içinden de sevme.

+ sevcem işte bana ne!
(bkz: introduction to fuck buddy)
aşık olması istenilmeyen birine söylenmemesi gereken söz. uyarmasaydın daha iyiydi. aklına düştü adamın.*
(bkz: ters psikoloji)
'o ne özgüven o' dedirten uyarıdır, takdir edilesidir.
(bkz: Peki)
" Çünkü ben aşk adamı değilim, üzerim seni. Sen iyi bir kızsın, daha dürüst bir ilişkiyi hak ediyorsun " diye devam eder...
Diyen erkek,yada kadın üzeceğini kıracağını biliyordur bile bile birinin üzülmesini istemeyecek ve bunu dile getirecek kadarda karakterlidir. Afedersinizde adam şekline girmiş karaktersizlerden çok daha iyilerdir.