bugün

ermenileri sevmeyince tatlı su humanistleri tarafından ırkçı ilan edilen yazar.

ne meraklısınız lan milleti ırkçı ilan etmeye.
ermenilerle ilgili yazdığı yazdıya hia atıfta bulunmadan rumlar ermeni değildir yazmıştım. bir baktım ki sonradan rum başlığının altına ermeniler kadar bilmem ne diye hakaretlerde bulunmuş.
bu da gösteriyor ki azınlıklarla bir alıp veremediği olan bir ırkçı yazar
(#19833243) ırkçıdır. allah karşılaştırmasın böyleleriyle. tiksiniyorum.
milyonlarca mensubu olan bir etnik topluluğa "mikropturlar" diyor. "sen kimsin ya" derler böylelerine.

kemalist midir nedir.
(#19909164) millet devrim yapmayla uğraşırken başka şeylerle ilgilenen yazar.
ayşe arman dan daha fazla sex konuşan düşünen evde kalmış kız kuruşu.
böylelerine aklı şeyinde denir.
bi sevişse rahatlayacak beynimizi sikmekten vazgeçecek hem faşist hem feminist organizma.
kendi erkok imgeleminde nefes alıp veren hareket yeteneği kısıtlı düşünme hayal alemi çok gelişmiş öteki gezegenlere şifreli mesajlar atan yek monolog.
tahminimce 80 kilo 1.55 civarlarında bıyıklı bir ergen.
dikkat çekmeye çalışan bir zavallı. Feminist görünümlü erkek delisi.
Eğer erkekse dikkat çekmeye çalışıyordur.
Şayet kızsa eğer, babası bunu ve annesini dövmüştür ve evi terketmiştir. Yahut annesi kötü eylemlere maruz kalmıştır. Büyük bir topluluk tarafından hemde. Yanlış anlaşılmasın topluluk tarafından kınanmıştır annesi. Yani olan annesine olmuştur. Geçmiş olsundur. Evet, kınanmıştır. Ben de kıniyacam birazdan.
sevimli yazar. Yazdıkları hoşuma gidiyor, hep yazsın.
şakirt takıntısı olan veya şakirte aşık olmuş ve şakirt abinin yüz vermediği kuyruk acısından belli olan yazardır.
(bkz: #19903640) ve (bkz: #19923635)
#20076054 bi erkeğin yedtmediği güzel insan... 3 zenciyle bayram edesi yazar.
bazen çok doğru tespitlerde bulunan yazar.
(bkz: tipe önem veren kız)
(bkz: insanın maymundan geldiği düşüncesi/#20164273)

saçma sapan entryler girerek yer işgal eden yazar.

(bkz: iki dakika sus motorun soğusun)

bence göbekliyi de denemesi gereken yazar. *
şehsen hafif göbek iyidir. tahmin ediyorum ki tam olmaya gerek yok, hafif göbekli bir erkeğin yarısı da yeter sana.

yine başlamış saçma sapan boşluğa entryler kasmaya. kaldırıcam göbeği, görecek tamı yarımı la havlee.
Kanımca kim milyoner olmak ister deki 1 milyon liralık soruyu gören kız.
bir kez sevişse bedenen ve manen rahatlayacak olan yazar.
bazen iki ayrı kişi bu rumuzu kullanıyor gibi geliyor.
sözlükte boşu boşuna laf salatası yapan gereksiz yazar.

attığı aşk mesajlarına cevap yazmıyorum diye kudurdu yine.
Ümmeti muhammet aşkına dövmek istediğim yazar.
Bilgi içerikli entry'ler giriyor evet ama hep yanlış bilgi.
Bilginin içine yorum da katıyor, saçma bi yazar. Oturup dinleyeceğini bilsem her sorusunu yanıtlarım cidden çünkü öyle aman aman sorular değil, eften puften komik komik şeyler soruyor sözlükte.
(#20576636)birilerinin kendisine insanların sevişmek için evlenmediğini anlatması gerekiyor.
beğenmediği entryleri yazan yazarlara karşı kullandığı hoş olmayan sözler sonucu altıncı nesil çaylak olmuştur.
güncel Önemli Başlıklar