bugün

Domates başlığı altına “ bir meyve” yazardı.

Çok özledim.
Galiba şu an troll olarak aramızda yazmaya devam ediyor,evet..
Enişte biliyor mu acaba sözlük kızı olduğunu. Kimbilir kaç erkek açık oylamıştır.
evlenmiştir.
nikah törenine katılmıştım.
2 tane de bebesi var kardeşimin.
Armut başlığına girip “ bir meyve” falan yazardı.

Çok bilgilendirici idi yani.
gunahkar kadinlar gunahkar erkeklerle evlenmelidir.

--selia--

bulamadik şoyle hard gunahkar bir zilli.
yaşıyor mu ?
görsel

Sanırım şölee bi sözlük yazarisi idi...

Swh ..
ulan be, Allah cezamı vermesin keşke geri gelmeseydim sözlüğe, benden aylar sonra kendisin de çıkmış. lan içim yanıyor şuan. inşallah geri gelirsin. hayat kadının tövbesi penisi görene kadarmiş, ne olur bir entry gör biryerden geri gel.
Biz bu arkadaşın bot olduğunu düşünüyorduk meğerse gerçekten insanmış. Aksi takdirde botlar nasıl evlenebilir ki. Bir yazar en tekdüze olan.*
sözlük hesabını kapatıp rakka da ışid ile savaştığı söyleniyor.
Ehli sünnet bir beyle evlenmiş sonunda.

Kocasına "internet ney ki? Ben bilmem öyle şeyler bey." Demiş
cemaatten birisiyle evlenmiş diyorlar.
Acık aybımız.
acı kaybımız.
karılar sözlüğü teker teker terk ediyor.
Sözlüğe hiçbir katkısı yoktu, ama şuanda onun nick altında taşşak geçen dallamalar gibi zararı da yoktu.

Gitti ev turşumuz...
Evde dantela örer, camdan bakar, annesine yardım eder artık bol bol.
belki çok önemli bir yapı taşı değildi sözlüğün ama "asla gitmeyecek yazarlar listesi"indeydi bana göre. 6. nesil olup 2020ye kadar sürekli olarak yazan bir yazarın gitmesi pek düşük bir ihtimaldir.

sözlüğün son demlerini yaşadığı şu dönemde bir de eskilerden beridir aralıksız yazan mel mel bakan gibson, alkolik oldum, kale3112(çok eski olmasa da sürekli yazması sebebiyle), kukla, serdarsl06 gibi yazarlardan herhangi biri veya birkaçı da sözlükten giderse bilin ki artık o kötü son gelmiştir.

çok katkısı olmamış olsa da sözlükte bir devir daha kapanmıştır. artık geri dönmek için bir sebep olmayan şu ortama geri dönmemesini ve biz de gidince geri dönmeyeceğimiz için kendisine varsa bir hatam affetmesini, geçtiyse eğer hakkını helal etmesini diliyorum.

sana da veda selia mümine.
sözlükte aynı anda hem yobaz çomarları hemde normal yazarları aynı anda kızdırıp, ikisine de kendini sevdirebilen tek yazardı.

ben üzüldüm mesela gittiğine.
vallahi biz selia'yı özledik.
Harbiden silmiş. Üzüldük. Sözlük değerli bir yazarını kaybetti. Belki bazı yazı ve fikirleri safiyane olabilir. Hatta bazıları ters. Ama esas duruşu taktire şayandı..
silik olmuş yazardır.

(bkz: selia tarzı entry girmek)

vallahi çok uzun zaman bot zannettim ben bu yazar arkadaşımızı yalan yok. bu tanımdaki gibi kısacık ve başlığın zaten bariz şekilde anlattığı cümleler içeren entryleri ile tanıdık yıllarca. genede kimseye zararı yoktu yolu açık olsun ne diyelim.
Selia gittiyse sözlük bitmiştir.
görsel
Uludağ sözlük camiası olarak yastayız. Ulu bayrakları yarıya kadar inecek ve akabinde saygı yürüyüşü yapılacaktır. Bu arada bot nasıl kendi kendini silebiliyor anlamadım. Yoksa bot değil miydi? neyse.

#seliaicinyastayiz
dininde imanında güzel bir hamfendiydi ı kendisine göre dertleri vardı mesela geçen bir başlıkta bütün borçlarımın bitmesini isterim tarzı birşeu yazmıştı.