bugün

sohbet edilebilen kızsa evlenilecek kızdır..
öncelikle dertli toplu oturması ve frikik bölgelerini kapatması gereken kızdır. bir insan durup dururken "hadi canım seks istedi" demez.
insan neslini tehlikeye atan kızdır.
muhabbet şu şekilde cereyan etmiştir.

-'ezelden sana hasret uzandım kucağına...'
+eeee?
-'..aklımdan geçenleri sorma allah aşkına.'
+seks dediğin 5 dk boşver sohbet edelim.
o zaman 5 dakika seks yapıp sabaha kadar konuşalım.
denilesi kız.
"5 dakka şu işi bi halledelim sonra sabaha kadar konuşuruz, meleğim benim" *

*****3 dakika sonra*****

-ya balım benim acil çıkmam lazım. babam rahatsızlanmış biraz. acil telefon geldi.
+acil telefon ne ya.
-kriptonitle geldi balım. "acil" koduyla geldi.
+tamam canım ya söylemene gerek yok ki. direk gitseydin keşke zaman kaybetme.
-hissetmezdim bile diyosun. bak sinirimi bozma benim. ayıp ediyosun. yazar zaten 3 dakika yazmış o da gözümden kaçtı değil. gelmeyin lan üstüme.
konuşulmaması gereken kızdır.hayat seksten ibaret doğanın kanunu bu.
ulaşılmazı oynayıp, tahrik etmeye çalışıyordur. hatuna bağlı eğlenceli olabilir bu oyun. sonunda illa ki sevişilir zaten.*
yine de kulağa seksi gibi gelen kız. seks diyor, 5 dakika diyor.

düdit: lanet olası erkek beyin.
önceki tecrübelerinde yanlış partner seçiminin cezasını başkasından çıkaran kızdır.
aslıda sevişmek istemeyen ve bahaneler üreten kızdır. tıpkı, hiç sevişmemiş yazarların ''ayy evlenirim ki bunla ne tatlı. al eve besle vallahi'' artistikleri gibidir.

- eminee.. gel artık şu işi bi yapalım.
+ bu gün günlerden ne?
- çarşamba
+ olmazz!! çarşamba çarşafa dolanır derler.

işe yukarıdakinin biraz daha postmodern hali gibi düşünün bu bahaneyi. *
sevmek bir ömür sürer, sevişmek bir dakika diyen semiha yankı ablasını kendisine örnek alan kızdır. ama 4 dakika da bonusu var sevişme konusunda. ya da 1975 yılından bu yana erken boşalma vakaları pek gerçekleşmiyor.
- seks dediğin 5 dk boşver sohbet edelim aşkım.
+ Tatlım hem sevişir hem sohbet ederiz. sıkma canını gel buraya. Önce ben başlıyayım bak bugün şur..... *
bu cümle sonrasında herşeye açık olan kızdır. entel dantel ayaklarına yatıp felsefe parçalamaktır amacı.karşısındaki azgın kaçırırmı fırsatı, yapıştırır lafı.
- ne 5 dakikası güzelim, zabbaha kadar dans!
Kesinlikle erken boşalma sorunu yaşayan kızdır. 5 dakikada boşalıyorsan otobüste ayakta git sen.

Ya da erkeğinin* performasına atıfta bulunuyordur.
zaman mefhumunu kaybetmiş kızdır ya da ağzından çıkanı kulağı duymuyodur.

(bkz: sen susta gözlerin konuşsun)

(bkz: sevmek bir ömür sürer sevişmek bir dakika)*
5 dk derken önsevişmeyi saymayan kızdır.*
hayatı boyunca erken boşalma sorunu olan erkeklerle beraber olmuş kızdır. ama erken boşalmak bir suç ya da ayıp değildir eğer karşınız da böyle bir kız var ise geciktirici ile dalmanız gereklidir.
hormonları mahvolmuş,cinsel dürtüleri yok olmuş kızdır.
muhabbet etmeyi seksten daha çok seven kızdır.
Aslında size laf sokmuştur.

(bkz: erken boşalma)