bugün

entry'ler (2007)

yürümek

seksten sonra en çok keyif aldığım aktivite. Kafayı boşaltmak veya plan yapmak için en ideal zaman dilimi..

fotoğraf çekilirken ufka bakış atmak

Ortamlarda tam fotoğraf çekilecekken konuyla alakasız bir şekilde final derhanesi'nin camlarına yapıştırdığı "geleceğe umutla bakan çocuk" pozunu atmaktır. Ben eğleniyorum o yüzden böyle devam.

patronu karşısında ezilen çalışan

patronunun yaptığı her espriye gülen, ne derse "okey" çeken, hayatından veren, devamlı veren insandır. Dik dur dostum! Dünya sandığın kadar küçük değil..

christopher lee

isengard sanayi odası başkanı. Unutulmaz filmlerin unutulmaz karakterlerine hayat verdi. Sevgi ve saygıyla..

bodrum

soytaş diye bir yere gitmiştim küçükken. "Bu ne skim isimdir" derken o yaz aşık oldum bodruma.

kondom alırken çevreden atılan bakış

doyumsuz insanoğlunun para pulda gözü olduğu kadar çevredekilerin seks hayatında da gözü olduğunun kanıtı. Ha her ülkede böyle olmuyor tabi. Bizim gibi 3. dünya ülkelerinde aşılamamış ahlaki eşiklerden biri.

Ama en nefret ettiğim bakarlarken hafif bir sırıtış belirmesi. üç gün içeri kaçıyo yemin ediyorum.

kadıköy

isim konusunda hayvanlar aleminden bolca beslenen semt.
Ayı, fil, öküz, yengeç vb mekanlar var.
devamlı seviyoruz..

sabah tanımadığın biriyle uyanmak

bir kaç kez başıma gelmiş hede. Yorgunluk eşiği geçildiğinde içilen her bira beynimi araba çarpmışa döndürüyor. Sonrası karanlık.. Kim kimi elliyor belli değil aq. Ama ayrı bir havası var tabi. Erasmus öğrencisi gibi hissediyor insan kendini eski günlerine geri dönüyor.

gecenin sözü

hasssssssssssssssssktrrrr.

kadıköy

Son yıllarda açılan yeni mekanlar ve taksimin boka sarması nedeniyle gece alemlerinde tercih ettiğim yer. Evim..

beyni yok fikri var insanı

Herhangi bir fikir ayrılığı yaşandığında, beyni olmadığından kelli zamanla yorulacağınız, sinirleneceğiniz ve finalde pes edip gideceğiniz insandır. Kaçın!

güne lanet okuyarak başlamak

Her gün düzenli olarak yaptığım sabah sporu.
"Kim kurdu alarmı aq daha saat 07.00!"

üreten insan

bu evrene en çok yakışan insandır.

istiklal caddesi nin giderek bozulması

her akşam evime dönerken farkettiğim gerçek.
bildiğin küfür ederek başlayıp bitiriyorum caddeyi aq. Bak yine sinirlendim.
inanılmaz bir kalabalık, kaba arap tayfası, karışık dilenci takımı ve olmazsa olmaz tinerciler..
Lan iki güzel kız görelim. Yoooookkk! Olmaz aq illa o barzoların arasından geçecen!

mimarlık ve seks

Sıradan bir mimarın günlük arayışıdır. Ne adam gibi mimarlık yapabilir bu rezil kentlerde ne de ortamlara azıcık akıp, küçücük bir sekse zaman bulabilir.

teb bnp paribas istanbul open

elimde yarın maçları için 2 adet ve Perşembe günü maçları için 1 adet fazladan biletim olan turnuva. Fiyatta anlaşırsak neden olmasın.

metalci kıza aşık olmak

eğer therion dinliyorsa yiyerem yiyerem..

şarkı sözlerinin sonuna boşaldım eklemek

güllerin içinden boşaldım

şarkı sözlerinin sonuna boşaldım eklemek

ele güne karşı boşaldım

kendi nickaltına ilk entryi giren yazar

reklamını iyi yapmak isteyen yazardır. burası da bir arayış tabi hevesini alsın çocuk.