bugün

cukurova reklamı kesinlikle bu tanıma uyan reklamdır. reklamda uzayda (tahminen ay)astronotlar çukurova iş makinaları ile kazı yapmaktadır. astronotlar türktür çünkü kollarında türk bayrakları vardır. ancak arkadan duyulan konuşma sesleri ingilizcedir.
radyoda yayınlanan bir çinlinin türkçeye benzeyen bir dilde bi şeyler söylediği ve anladığım kadarıyla bir pirinç markasının bir konuda birinci olduğunu anlatan çok başarılı reklam.
ayşe teyze reklamları, şampuan reklamları vede diş macunu reklamları.
nutella reklamı. adam kepçeyi hem kazana daldırıyor bi yandan da ağzına daldırıp yiyor. tadını kontrol edip kıvam tutturmak içinmiş. yemeyiz biz o çikolatayı.
acun ılıcalı'nın oynadığı avea reklamları.
hülya avşar molped reklamı kesinlikle GAG (güldüren anlık görüntüler) lık
bazılarıyla ata demirer in gösterisinde dalga geçtiği reklamlardır.
http://www.youtube.com/wa...&search=Ata%20Demirer
dodi'si gelene dido gibi iğrenç çikolta reklamı..
(bkz: sensodyne reklamı)
(bkz: benim bildiğim diş macunu sensodyne dir)
(bkz: hacker ana)
bilumum ülker ürünü reklamları. yalvarıyorum ülkere:
reklam yapmayı bırakır mısınız? çokomilkmiş hay çokomilk girsin bi tarafınıza...
tabikide akbank ın kobi reklamı hayatımda gördügüm en saçma reklam.tam bir soytarı bankası oldugunu gösterir gibi sanki.
son yayınlanan nescafe reklamı.

özellikle abi bir susun ya film izliyoruz anlamına geldiği iddia edilen hareketleri ile bizleri güldürmeyi başaran arkadaşımızı tebrik etmek gerekir bu reklamda.
dabi dabi dabi dabi mısır çerezi.
bu benim olsun nımnımnımm
bu da benim olsun danette ikilim
ikisi de benim nımnımnımm
nımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm.
bir reklam küşağında sadece bu reklamların gösterilmesi insanı bozbilecek reklamlardır.
Esen boru reklamı.. boru mu bu,borudur bu,adıyla sanıyla esendir bu...
(bkz: lütfen peşimden gel)
turcell in iştecell reklamıdır. söz konusu tarife uçuş puanı kazandırmaktaymış.
şirketin patronu tatile çıkacakmışta uçuş masrafları gözünde büyüyomuş. şirketin patronu bu adam uçuş masrafından bahsediyo. ?? nasıl bi mantıksa reklamdaki.
(bkz: laf olsun diye entry girmek)
egebal reklamları. onlar neydi öyle Yarabbim.

(bkz: arı vız vız vız egebal yiyınııızzzzz)
(bkz: egebal egebal al al al)
(bkz: neden egebal çünkü arı vız vız vız)
(bkz: baba bana bal al al kızım sana egebal)
kek... stra... kek... stra... kek degil kekstra... hay aq!!
(bkz: gürbüz tam bir canavardı)
(bkz: kekstrayı kek sandı)

- aaa yanlış numara! *
- taaacını da giysin.. *
(bkz: renklilerin üzerinde mikroplar yaşar)
(bkz: çekilişsiz kurasız hepinize 100 kontor)
blendax reklamlarıdır. muhtemelen avrupada falan çekilmiştir. çünkü Türkiyede hiçbir erkek formasını çantasını kapıp halısahaya gitmek için evin kapısının önüne kadar gelmişken karısı yada sevgilisi herneyse ortaya çıkıp saçını 2 sallayıp maça mı salsayamı? lafından sonra aklı başından gidip salsaya demez.
(bkz: maylo) yeni bir tuvalet kağıdı, adı üstünde tuvalet kağıdı lan, kıçımızı siliyoruz.
reklamlarına bakarsan yok cocugu bakkala degil manava kadar gönderiyorsun onla, ulan sanki çocuk köpek de bağlıyorsun aman kaçmasın diye.
bir de gülle mi ne atıyorlar daha uzağa gittiğinde de ölçebilirmisişiz. e o zaman üstünde uzunluk birimi olsun da işe yarasın.