bugün

entry'ler (179)

isaac newton

Diferansiyel denklemler ve integral hesabını ilk olarak bulan kişidir.ıssac bunları bulduğunda daha 19 yaşındaydı,bu yaşın vermiş olduğu kendine güvensizlik yüzünden ne yazık ki diferansiyel ve integral alanındaki çalışmalarını tam 38 yıl sonra açıklamıştır.

sözlükteki koü lüler

çoğunlukla hat 4 e binmiş kesimdir. (bkz: nightsun)

kou sozluk

kolpa okulumun kolpa ve gerizekalı(%80 lik kesim) ögrencilerinin saçma sapan şeyler yazdığı sözlük.hayatında sözlük kullanmamış adamların sözlük açması böyle birşey olsa gerek.tamamen ucubelik.buram buram özentilik ve çakmalık kokuyor.ayrıca önüne her gelenin sözlüğe yazar olacagı belli.bizde,zaten sosyal olabilme adına okuldaki sosyal tesise giden kitleden anca bu seviyede ve kalitede bir sözlük beklerdik bu yüzden tebrik ederiz...
sevgilerimle.

koü elektrik mühendisliği

Türkiye de ki zor bölümlerden birisidir.11 tane profesöre sahip bu bölüm kocaeli sanayisinin yükünü çekmektedir bölümde kıl hocalarda vardır.Örnegin (bkz: sabri çamur) ev arkadaşımın,sabri çamur dan 3 ders aldığına ve 3 ünden de kaldığına sahit oldum.

meşhur türk yalanları

60 liralık mal için "abi valla gelişi 55 lira" denilir.

lost izlemedim denince alınan tepkiler

- kanka lost u gördün mü?
+ yok kanka o ne ki ya?
- hadi canım yeme beni *
+ yok lan valla görmedim
- yok yok atıyorsun sen:)

kocaeli üniversitesi

kaliteyi yükseltmek adına sınavlarda çok zor sorular soran hocalara sahip okul.çünkü,bu okul sürekli olarak istanbul daki okullarla kapışma halindedir.her zaman çıtayı onlara yakın olmak adına yüksek tutmuşlardır.okuldaki hocalar hep sürgün hocalardır.ya rektörle atışmış,ya dekanla kapışmış yani kendi düşüncelerini hiçbir zaman başkalarının yalakası olmak için satmayan adamlardır.insanların daha çok para alabilmek adına profesör oldukları bu ülkede bu çok ama çok önemli birşey.çünkü insanlar bir zaman sonra ne ögrencisini ne de okulunu düşünüyorlar.aptal saptal işlerle ugraşıp buna "bilimsel çalışmalar yapıyoruz" diye isim veriyorlar ve bundan sonra sadece kendi kişisel kariyerini ortaya koymak için var güçleriyle uğraşıyorlar.bu durum bu ülkenin en iyi okullarında da böyle en kötülerinde de.ama kocaeli üniversitesi gerçekten eğitim adına birşeyler yapmaya çalışan bir okul olarak kurulmuş ve bu şekilde de devam edecektir.

kewell the wizard of oz

futbol bilgisini,tekniği,zekası ve aynı zamanda düzgün karakteriyle birleştiren örnek bir profesyoneldir.bu adam yedek bile otursa,kulübede bile gençlere birşeyler öğretebilecek kapasitededir.ülkemize gelmiş en iyi yabancılar arasında kendisine yer bulmuş olan kişilik. (bkz: harry kewell in bordeaux ya attigi gol)

ömer üründül

kollektif zihniyetle alan daraltan kişi,aynı zamanda Türkiye deki (bkz: burger king)lerin hissedarı.

ilk cinsel deneyimini zenci erkekle yaşayan kadın

En az attan düşen rte kadar acı çeken kişi.

uludağ sözlük e bir daha gelinse alınacak nickler

O Mon Dieu

yaran yanlış okumalar

yazan : tosun
okuyan: kosun
(bkz: tosun)

sigara yaktıran şarkılar

Duman- Yalnızlık Paylaşılmaz.

adları bilinmeyen taş hatunlar

genelde otobüste,metrobüste,metroda karşılaşılır bu hatunlarla.tanışma şansı % 1 den daha azdır.

en yakın arkadaşla sevişmek

vicdan mahkemesinde idam kararı verdirebilecek kadar etkili bir olay olsa gerek.

sagopa kajmer

gerçek cümle mühendisi.kendisini hiçbir zaman bozmayacağını,hep aynı çizgide devam edeceğini bağıra bağıra söyleyen adam.

adnan menderes anadolu lisesi

istanbul un en güzide liselerinden biri olarak kabul edilmektedir.genç yaşına rağmen istanbul un en iyi 4 anadolu lisesinden biridir.

her daim sevgilisi olan insan

her türlü özgürlügü elinden alınmıştır.

arsen lupen

taksimde,eski karaborsa nın tam karşısında bulunan güzel ve mütevazi mekan.yaz aylarında teraslarında çaldıkları şarkılar tüm sokagı inletir.sahiplerinin ateist oldugu söylenmektedir.

cengiz budak

üç aydır pırasa yiyen insan.